20. února 2014

Demi lovato

Ahojky :) Dnešní článek bude také ohledně hudby. tentokrát bude o známé zpěvačce Demi Lovato, která si toho za svůj život zažila mnoho.


 Demi je teprve 21 let a je vzorem mnoha dívek. Neměla lehký život, v roce 2010 byla v léčebně. V loni jí umřel táta se kterým neměla moc dobré vztahy. Zjistila, že má nevlastní sestru....a další..
Loni vydala své další album s názvem ''DEMI'', kde ukázala opět svůj úžasný hlas a talent pro hudbu. Její písničky mám doopravdy hodně ráda.
Cením si jí za to, že se ničeho nebojí a to ani experimentovat se svými vlasy. Tahle brunetka měla na hlavě už červenou, blonďatou, modrou a růžovou barvu :) Podle mě jí moc slušely červené a modré vlasy :)
Má svůj vlastní film a její heslo ''Stay strong'' (překlad: ''Zůstaň silný'') je jedno z nejznámějších :) Demi je jedna z mála dívek od Disney, které se nijak nezměnily a jejich fanoušci je mají stále radši. Moc se těším až vydá další své album :)
Jaký máte na Demi názor? :)

6

6 komentářů:

 1. Demi je opravdu úžasná, prošla si mnohým..má skvělé písničky:)

  OdpovědětVymazat
 2. Demi je pro mě úžasný člověk, zažila si toho hodně, a to, jak pomáhá ostatním je od ní podle mě strašně moc milé, jelikož z vlastní zkušenosti ví, jak těžké to je, když se člověk dostane do podobného období jako ona. Je to můj vzor, a nejen pro to, co jsem uvedla, ale i protože má úžasný hlas, a její hudba je prostě úžasná. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Jej album "DEMI" je jeden z mojich najobľúbenejších vôbec a ju ako speváčku aj človeka zbožňujem. ♥ Síce si nie som istá, či sa priamo môžem zaradiť k lovatics, ale veľmi ju rešpektujem a uznávam...

  OdpovědětVymazat
 4. Podle mě je vážně silná, některé písničky se mi líbí, ale nemůžu říct, že bych ji nějak extra obdivovala..:)

  OdpovědětVymazat
 5. Demi je úžasná, ten její hlas! Hrozně se mi od ní líbí Let it go :3

  OdpovědětVymazat
 6. Já jsem Demi kdysi dost poslouchala. Nyní už ne, ale máš pravdu, je dobře, že zůstala silná a hlavně svá. Zaslouží si obdiv, to ano, a přestože její písně nejsou můj šálek kávy, není zase tak špatná. Vlastně je to jedna z mála celebrit, které mám celkem ráda.
  P.S.: Já si myslím, že nejvíce jí slušela její přirozená barva vlasů- tmavě hnědá. Ale to je jen můj názor.

  OdpovědětVymazat