9. února 2014

Rozhovor s Carry*

Ahojky! :) Po delší době se hlásím u nějakého článku :)  Dneska mám 1. rozhovor, který je s úžasnou blogerkou Carry*. Její blog navštěvuji už dlouho a mám ho ráda, proto jsem šťastná, že přijala mojí nabídku ohledně rozhovoru :) Tak jdeme na to :)

1. Ahoj, jak ses dostala k blog.cz a jaký byl tvůj úplně 1. blog? :)
Carry*: Poznala jsem jednu dívku, která měla skvělý blog, a hrozně jsem toužila mít podobný, takže jsem se rozhodla si taky nějaký založit. :) a můj první blog byl myslím o seriálech, a hercích, byl to takový mix, už si popravdě ani nepamatuji adresu :D :(

2. Jak vlastně vnikla tvá přezdívka? :)
Carry*: Hledala jsem na Googlu v anglických jménech, a moc se mi líbilo jméno Carry, takže jsem si říkala, proč ne :)

3. Přemýšlela jsi někdy o tom, že bys blog přestěhovala na jinou doménu nebo změnila zaměření blogu?
Carry*: Tak o jiné doméně jsem přemýšlela, ale nakonec jsem se na to vykašlala, vše bych se musela učit od znova, a já jsem poměrně dost netrpělivý člověk, musela bych to všechno mít hned ten den naučené. :D a zaměření blogu jsem v průběhu začátků blogu změnila nebo spíše obohatila o Ninu a The Originals :)

4. Páni tvůj toplist na blogu napočítal přes 27 000 náštěv, gratuluji! :) Máš nějaké rady pro začínající blogery? :)
Carry*: Moc děkuji! :) Rozhodně mám, ať se nenechají zastrašit nízkou návštěvností jako já kdysi, vše má svůj čas, a časem se bude jen a jen zvyšovat. :) Pak bych jim poradila, aby blog nedělali z donucení, ale proto, aby je bavil, protože pokud je blog nebaví, nebaví většinou ani návštěvníky blogu. :)

5. Dal ti blog nějakou zkušenost?
Carry*: Dal mi jich opravdu moc, ale asi je zde nebudu všechny vypisovat, protože bych tu byla ještě zítra :D

6. Ví tví kamarádi nebo rodina o blogu?
Carry*: Moje mamka ví, že mám nějaký blog, ale neví adresu :D a někteří mí kamarádi ví i adresu :)

7. Co tě jako první zaujme na blozích a podle čeho si vybíráš spřátelené blogy? :)
Carry*: Rozhodně mě zaujme způsob vyjadřování, mám ráda, když se autor umí vyjadřovat o tématu do hloubky, a střídá různá slova. Dále mě zajímá i uspořádání - např. menu, jak je blog přehledný, a v poslední řadě aktivita autora. :) Když někdo bude přidávat jednou do měsíce, tak nemá cenu spřátelovat. :) A možná, že někoho překvapí, že nehledím na design, ale já se řídím tím, že blog nedělá design, ale především články a osobnost autora. :)

8. Chtěla by jsi být díky blogu slavná?
Carry*: Určitě bych chtěla, ale jen do určité míry, nechtěla bych třeba být v novinách nebo časopisech, aby se řešil můj osobní život, ale podle mě by bylo super, kdybych byla díky blogu slavná, i když ne úplně ve všech směrech. :)

9. Co si myslíš o "slavných lidech" z asku?
Carry*: Pro mě upřímně nejsou slavní, tím, že mají narozdíl od ostatních více lajků, a že mají nějaké "fans," které o nich někde venku řeknou bůhvíco. :) Pro mě je slavný člověk ten, který něco dokázal, který někomu zachránil život, nazpíval album, zahrál si v nějakém filmu nebo ho dokonce zrežíroval, apod.. :)

10. Máš oblíbené blogery a blogery, které nemusíš?
Carry*: Nemám. :)

11. Získala si díky blogu nějaké kamarády?
Carry*: Ano, a spoustu! Potkala jsem tak úžasné lidi, které bych bez blogu stoprocentně nepoznala, a jsem za to ráda. :) Ti lidi jsou úžasní, to jak mě svými návštěvami, komentáři a milými slovy podporují.. to je vážně úžasné, nedokážu vyjádřit, jak moc si toho vážím. :)

12. Co si myslíš o problémech, co se týkaly stránky blog.cz?
Carry*: Každá stránka má někdy technické potíže, jak se říká - nic není dokonalé, zvlášť když stránku napadnou ruští hackeři, no :) Ale na problémech mi hodně vadilo, že trvaly téměř 2 týdny, chápala bych třeba 2-3 dny, ale 2 týdny byly opravdu moc, a doufám, že už se to nikdy nebude opakovat. :)

13. Co považuješ za klady a zápory blogování? :)
Carry*: Klady - poznání nových lidí, rozšíření slovní zásoby, dovídání více informací o tématu blogu (např. celebritě), radost, získání trpělivosti ...

Zápory - ztráta času, povinnost (někdy se třeba stane, že se blog začne brát jako povinnost, a to je taky špatně), ...


Děkuju za rozhovor Carry* :)
5

5 komentářů:

 1. Nikki - stay-strong3.blog.cz2/09/2014

  super rozhovor, má pěkný blog:)

  OdpovědětVymazat
 2. Úžasný rozhovor :) Podle psaní na blogu a rozhovoru je to opravdu milá slečna :)

  OdpovědětVymazat
 3. Mě Carry připomíná nějaké jméno z hororu :D A nebo to bylo Carrie:? :D

  Hannah
  http://hannah-montana-twilight.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Moc hezký napsané..:)

  OdpovědětVymazat
 5. Nemáš vůbec zač, to spíš já moc děkuji za otázky. :)

  OdpovědětVymazat