15. února 2014

Vysněný Valentýn - Drabble

Ahojky :) Tak jak jste včera oslavili Valentýn?
Valentýn jsem nikdy neslavila a letos jsem svou tradici nehodlala změnit. Možná časem, ale včerejší den byl pro mě den jako každý jiný. Akorát, co jsem včera dělala bylo maximálně bylo to, že jsem si na skype volala s nevlastní ségrou a obě jsme pařily Mafii 1 :D Úchvatný :D Každopádně jsem před chvílí napsala - poněkud opožděně- drabble -povídka o 100 slovech, většinou nemají smysl- o Valentýnu :) Tak tady je :)


Vysněný Valentýn

Procházím osvícenou svíčkami. V záři světel působí temně fialově. Prohlížím si zdi, okolo kterých procházím. Na jedné z nich je šipka doprava. Usmívám se a jdu tím směrem.
                Otevírám dveře, díky kterým vcházím do místnosti, kde stojí můj vysněný přítel. Usmívá se a na tváři má ďolíčky. Jeho hnědé vlasy působí černě, ale jeho modrozelené oči ho prozrazují. Vypadají šťastně, že tam sem.
                Po chvilce koukání ke mně natáhne ruku. ,,Smím prosit?‘‘ Zašeptá sladkým hlasem..
,,Ovšem.‘‘ Stále se usmívám a vezmu ho za ruku.

Kolem nás jsou rozházené kvítky červené a bílé růže. Kéž by tohle nebyl jen můj sen…
2

2 komentáře:

 1. Nikki - stay-strong3.blog.cz2/15/2014

  já Valentýn neslavím..:D:)

  jinak skvělý:33

  OdpovědětVymazat
 2. Taky Valentýna neslavím, přijde mi to jako úplně obyčejný den a myslím, že aby si lidé řekli jak se mají rádi a dali si dárky nepotřebují 14. února, ale nikdy nevím. Třeba se zamiluji a na Valentýna se budu těšit jak malá :)
  Máš krásný vysněný Valentýn. Dokážu si to představit. Mě bude stačit, že tam bude ON ♥

  OdpovědětVymazat