1. března 2014

Jarní prázdniny

Ahojky! :)  Vítám vás u dnešního článku. Dneska v článku budu psát o jarních prázdninách, které jsem tento týden měla. Původně jsem to chtěla napsat až zítra, ale jestli to vyjde, tak půjdu s kamarádkou do města, takže tento článek přidám už dneska.V pondělí jsem měla v plánu natáčet nějaká videa, původně jsem chtěla natáčet celý den, ale natáčela jsem jen ráno a stihla jsem natočit jen dvě, protože jsem odpoledne jela za ségrou do Ostrova a můžete mi věřit, že to byla lepší zábava než natáčet nějaké videa :D I když to je taky občas zábava :D

V úterý sem byla s mamkou a babičkou na obědě a potom jsem si na blogu přednastavovala na blog nějaké články na příští týden. Naivně jsem si myslela, že bych mohla pokročit i v pracování na povídce, ale nějak mě na nějakou - neurčitou - dobu opustila moje múza. A tak jsem ze sebe dokázala dostat jen jednu větu a znechuceně jsem vypla word.

Na středu jsem se těšila asi nejvíc. Přijely ke mně mě dvě kamarádky, které u mě spaly a byla to velká sranda. Nedělali jsme nic jinýho než, že jsme se smáli a dělali blbosti. Nejlepší byla kamarádka, když si pořád hrála s mým křečkem Kikinou a Kikina jí pořád kousala.

Ve čtvrtek ráno jsem byla holky doprovodit na nádraží a potom jsem celý den lenošila a koukala jsem se na filmy. Navíc jsem se díky ségře nakazila jednou úžasnou písničkou :3
V pátek jsem měla být s kamarádkou venku, ale tak nějak se to zrušilo a tak jsem si udělala úkoly do školy a pokračovala jsem ve sledování filmů a konečně jsem dokoukala film ''V zajetí démonů'' s Mackenzií Foy (hrála Renesmeé v Twilight sáze). je to vážně úžasný film a celkem jsem se u něj bála. Večer jsem se koukala na Harry Potter a relikvie smrti 1. část a dneska se budu koukat na 2. část :)

No a jaký máte na dnešek plány? :) Jinak všem přeju krásný 1. březen :)

Chceš se podílet na článcích na blogu? zde
Chceš spřátelit? Zde
Můj YT: tady :) Budu moc ráda za každého odběratele :))

2

2 komentáře:

  1. vypadá to, že sis prázdniny užila :)
    nám teď zrovna začínají. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Tak snad sis to vážně užila, už aby byly další prázdniny, co? :D

    OdpovědětVymazat