31. března 2015

Sweet 15 (29.3.)

Ahojky :)
je přesně 15:19 a mně hraje v sluchátkách album od Bena Cristavaa Definitely Diffirent. Sedím zabalená v dece a píšu článek, u kterého pochybuju. Přijde mi, že ho píšu opožděně, ale zase na druhou mi není moc dobře a nic jiného mě nenapadá. Dnešní článek bude o mých 15tých narozkách a oslavách a přidám ještě nějaké fotky :)


Popravdě jsem si svojí 15 oslavila docela s hodně lidmi. Pozvala jsem asi 10 holek a na oslavě nás bylo celkem asi 7 nebo 8 :) Akorát jsem se týden před oslavou nehorázně nervovala a bála toho, jak to dopadne...
Celý víkend byl pro mě hektický a už od sobotního rána jsem nic nestíhala. Vstávala jsem brzo ráno, protože jsem nemohla spát, ale zároveň jsem byla ospalá. Ráno jsem si udělala vlasy a namalovala jsem se. Potom jsem ještě stěhovala od babičkx konferenční stůl, na který jsem dala brambůrky, bombóny, tyčinky atd. Odpoledne začaly chodit holky a když přišly všichni, rozbalila jsem si dárky (bylo jich tolik a byly dokonalé :3 páni nečekala jsem to :') ) a přinesla jsem dort a byla jsem nucená ho nakrájet bez mamčiny pomoci (pff taková zrada :D). Nakonec se mi podařila nikoho nezabít a sebe nepořezat. Pak jsme se bavili a smáli jsme se. Jedna z kamarádek u mě přespala, a ještě večer jsme se chtěli podívat na nějaký film, ale tablet stávkoval :D takže jsme asi tak do 1 ráno kecali. :)

Neděle byla o dost klidnější. Kamarádka kolem 9:30 jela domu. Udělala jsem si úkoly a připravila jsem si do školy. Pak jsem se chtěl pokusit napsat krátký článek, ale nestihla jsem to, protože brzo přijela ségra s Honzíčkem a Ondráškem. Věnovala jsem se klukům zatímco ségra vyndala dort, který mi upekla. Dostala jsem černo - fialový dort s hvězdičkami (luxusní :3). Odpoledne jsem dostala dárky a odepisovala jsem na zprávy a přání l narozkám na FB. Bylo to milé a krásné :3 K narozkám jsem dostala hodinky, prstýnek, mikinu, čokoládu, Toffife (aww :3), nějaké peníze a knížky s lakem na nehty :) Všechno bylo boží a doufám, že takhle boží bude i příští rok :)


6

6 komentářů:

 1. ~Čaué~
  Já nikdy neměla oslavu narozenin mezi kamarády/kamarádkami .. vždy jen takové to rodinné ... Dřív jsme si mysleli, že budu mít oslavu 15tých narozenin s kamarádkami, ale nakonec ne ...
  Na tabletu se na film asi tak dobře nekouká, ne? :)
  Ten dort - černo-fialový s hvězdičkami Ti musel udělat radost :)
  Hezké fotky a dárky :) Hlavně že užila :) Tak ahoj a dodatečně vše nej ..

  OdpovědětVymazat
 2. Vidím, že sis to užila :). Já vždycky narozeniny nějak oslavuju s kámoškama :). Opožděně ti přeju všechno nejlepší :).

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj :)
  Všechno nejlepší k narozeninám (které si už měla :D)
  Ten dort je libový :3 A dárky jsou taky super :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak velmi opožděně všechno nejlepší :)
  Všechny dárky vypadají luxusně. Hlavně ta čepice ti moc sluší. Já oslavu s kamarádkami měla naposledy v primě a řekla jsem si, že něco takového už nikdy více. Barák vypadal jako po výbuchu a to, že lezly ségře do pokoje a braly jí tam různé věci, to moc nepřidalo. Upřednostňuji to, že třeba se třemi jdu do nějaké kavárny, tam pokecáme a hotovo :D

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj,
  všechno nejlepší i když pozdě :D
  Dort nevypadá vůbec špatně! (i když fialovou nesnáším)
  Dárky vypadají dobře :) Já slavila narozky s kamarádkami, možná i tento rok budu. Nevím :)
  Taky bych se chtěla kouknout na nějaký filmek :)
  Jo, zprávy k narozkám jsou velice milé :)

  OdpovědětVymazat
 6. Tak to si měla hezké narozeniny :-) Ten dort je parádní :) :) Dárků si dostala požehnaně, jen co je pravda :-) Tak ať je to tak tedy i ten příští rok :)

  OdpovědětVymazat