29. dubna 2015

Diary - 29.4.

By: Tumblr.com
Ahoj, zase tu je diary članek. Docela mě baví a hlavně bych chtěla napsat o dnešním divadlu, o kterém jsem slíbila článek :) Jinak, děkuju všem, co se zapsali do kontroly affs a bleskovky :) Stále se můžete zapisovat a soutěžit. :) 

Nejdříve začnu divadlem. Jeli jsme v Chebu(tam byl hodinový a půl hodinový rozchod), kam jsme jeli do divadla na představení Marie Antoinetta. Ve stručnosti se jednalo o moderní obraz rozpustilé ženy, která byla určená jako královna Francie. Původem byla Rakušanka a lidé ji neměli rádi. Osud jí připravil zkoušku v podobě revoluce. Nakonec Marie přišla o všechno, dokonce i o svůj zhýčkaný život. Ve hře zaznělo hodně moderních písních a představitelka Marie slezla i z pódia. Mimo jiné se tam mluvil sprostě a bylo to hodně zábavný. Celkově se mi to líbilo, akorát ten konec byl divný, ale klidně bych na to šla znovu. :)

Včera jsme s kroužkem jela na průmku, kde jsme byli naposled (když nepočítám to, že tam z 50% budu v září chodit) a poznala jsem svého potenciálního třídního. A o čem kroužek je? Jde o to, že postavíte robota ze speciálního lega (chtěla jsem ho domu, ale nejlevnější stojí kolem 10 000Kč, věřte nebo ne, ale rázem mě přešla chuť) a pak ho naprogramujete. :) Bylo to docela zajímavý a odvezla jsem si mini lego postavičku kovboje :D

Mno to je pro dnešek asi všechno, mějste se hezky a ahoj:)
5

5 komentářů:

 1. ~Čaué~
  Marie Antionetta je i film, že? :)
  Je fajn, že se Ti představení líbilo :)
  Robot z lega? Četla jsi můj jeden z pátečních deníčků? Když u nás byla přehlídka některých škol.. fakulty... tak tam byl robot, co byl tak nějak z lega. Když se před něj dala ruka, tak zastavil a nebo couval:)
  Tak ahoj :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tenhle typ divadel a filmů mám celkem ráda, takový ty historický, životopisný, kde se fakt něco o jejich životě dozvíš. Kolikrát když koukám na nějaký takový film si pak tu osobnost najdu a porovnávám to s filmem, jestli to tam tak bylo nebo jestli si to tvůrci upravili :D

  OdpovědětVymazat
 3. Na tumblru jsou pěkné obrázky.
  Do obou jsem se zapsala, takže super :) Těším se na vyhodnoceníčko :3
  Klidně deníčky piš, já je moc ráda čtu!!
  V Chebu jsem nikdy zatím nebyla :)
  Marie Antoinetta neznám :)
  Myslím,že by mě představení bavilo! :D
  Nejlevnější deset tisíc? Tak to je docela dost.
  Tam, kde jste byli s kroužkem, bych klidně jela také!

  OdpovědětVymazat
 4. Cheb je moc krásný, ale v divadle jsem nikdy nebyla. Představení muselo být fajn, tohle období mám zrovna moc ráda, takže škoda, že jsem také neměla příležitost.
  Tak kroužek musí být moc zajímavý, ale mě by to asi nebavilo, na takové věci nejsem D:
  Ale třeba si někdy uděláš radost a dáš za to těch 10 000:)
  Klidně více deníčkovských článků, baví mě!

  Jo a promiň, že jsem poslední týden vůbec neobíhala, ale absolutně jsem to nestíhala, skoro jsem nebyla na počítači, teď už by to snad mělo být v pohodě.

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj
  To divadlo vypadá super, ale já na divadlo nejsem..
  Já kdybych něco stavil, tak by to dopadlo hrozně! :D

  OdpovědětVymazat