Přeskočit na hlavní obsah

Hi April..

By:http://www.lovethispic.com
Ahojky :) dnes mám pro vás článek, který vychází na začátku každého měsíce. :) Čas tak rychle utíká. V únoru jsem si říkala, jak se budu učit na přijímačky, které už mi klepou na dveře a dneska už mi zbývá 13 dní a strachem nespím. Celkově jsem se na duben netěšila...By: http://excelcalendartemplate.com
Jestli mám být upřímná vůbec nevím, jak to bude s blogem. Byla jsem chvíli nemocná a přemýšlela jsem o tom, ale jediné o čem vím jistě, že tu bude - jsou recenze. Mám jich hodně a měla bych už je pomalu dopsat a začít vydávat. Možná přidám část povídky, ale řekla bych že tento měsíc na tom s články bude hodně (ale opravdu hodně) chabý. Pár článků týdně a to budou přednastavené. Stejně tak nevím, jak to bude s obíháním. Moc mě to mrzí, ale momentálně toho mám hodně. Květen a další měsíce budou normálně bez přednastavených článk to slibuju :)

By: http://bestcoverpix.com
Tenhle měsíc asi celý proprší. Heh, budu rosnička :D. To snad ne :D. I když je pravda, že teď neustále prší nebo sněží anebo svítí sluníčko a takhle je to stále dokola. Opravdu aprílové počasí..tím se dostávám, že včera vlastně bylo 1.dubna - APRÍL. Nachytali jste někoho, nebo někdo napálil vás? :) Mě ani jedno. Byla jsem doma s horečkou a pouštěla jsem si maraton Pán prstenů a odpoledne bráchovi přivezli dárek k mým 15. Ten dárek váží 5 kg. Jsou to všechny díly Pána prstenů a Hobit + knížka o celém příběhu, co jsem tak pochopila, od J. R. R. Tolkiena. Celkem je v tý krabici 5 knížek. Brácha mi tím vyrazil dech, protože jsem to nečekala, a navíc jsem na ně už nějakou dobu koukala. :)
By: http://m.weheartit.com
To je pro dnešní článek asi všechno, mějte se krásně! :3
Jo, abych nezapomněla, blogpost po asi 8 měsících znovu překročil měsíční návštěvnost před 1000 lidí :3 je to neuvěřitelné, děkuju moc :3 a ještě bych chtěla poděkovat všem, co mi popřáli k narozeninám, děkuju za všechno <33

Komentáře

 1. Ahoj,
  plně to chápu a budu to samozřejmě respektovat. Škola je důležitější a určitě to ostatní pochopí :)
  Klidně vydej jenom recenze, mně to nevadí :)
  Je fajn, že ti brácha dal knížky :)
  Já ani nevím, jestli jsem se na duben těšila nebo ne:D Budu mít svátek, tak možná :D

  OdpovědětVymazat
 2. Tak se hlavně uzdrav a zmákni ty přijímačky, ať máš klid :) Recenze mi nevadí, naopak se jen a jen těším, zase budu mít nějaké dobré tipy.

  OdpovědětVymazat
 3. Moc se tesim.. me nastesti prijimacky odpadly! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj :)
  Taky jsem si říkala, že se budu učit na přijímačky a nic :/
  Taky nestíhám, většinou si články napíšu když mám čas a pak je jen rychle zveřejním :)
  Aprílové počasí -.- fakt hrůza! :D
  Wow! Krásný dárek :) I když já tohle nemusím :D

  OdpovědětVymazat
 5. Já naštěstí mám přijímačky za sebou. Přeju ti na nich hodně štěstí ;). Určitě to zvládneš ;).

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

''Povídky'' - rozcestník

Mix music 4

Dobré ráno/ dopoledne/ poledne/ odpoledne/ večer, vítám Vás u dnešního poměrně odechového článku, který se zaměřuje spíše na vybranou muziku, kterou v poslední době poslouchám a třeba Vám dám nějaký tip na písničky. Jak už to tak bývalo zvykem (a ne že by se něco změnilo) můj hudební sluch není zaměřený jen na jediný žánr hudby. Je to dopravdy mix všech možných žánrů, které poslouchám podle nálady a kolikrát mě až děsí, co všechno jsem schopná poslouchat ( :D ).  Tento měsíc byl ve škole poměrně náročný a jsem relativně ráda, že se tento měsíc blíží ke konci (a můžu jenom doufat, že příští měsíc bude mnohem lepší). 

Závislost |úvaha|

Ahojky, na tohle téma jsem se chystala už dlouho. Ještě když jsem byla na základce (bože! to zní, jako bych tam chodila před X lety a přitom to jsou teprve..ehm..4 měsíce?). Nicméně asi v půlky devítky nebo ještě v osmičce (?) jsme měli přednášku od jednoho pána, který propadl závislosti na hracích automatech. Nejdřív jsem si říkala, jaká to bude (s prominutím) kravina,ale ve finále mě to oslovilo. Donutilo mě to zamyslet se nad tím, co mám a co bych mohla ztratit.