2. dubna 2015

Hi April..

By:http://www.lovethispic.com
Ahojky :) dnes mám pro vás článek, který vychází na začátku každého měsíce. :) Čas tak rychle utíká. V únoru jsem si říkala, jak se budu učit na přijímačky, které už mi klepou na dveře a dneska už mi zbývá 13 dní a strachem nespím. Celkově jsem se na duben netěšila...By: http://excelcalendartemplate.com
Jestli mám být upřímná vůbec nevím, jak to bude s blogem. Byla jsem chvíli nemocná a přemýšlela jsem o tom, ale jediné o čem vím jistě, že tu bude - jsou recenze. Mám jich hodně a měla bych už je pomalu dopsat a začít vydávat. Možná přidám část povídky, ale řekla bych že tento měsíc na tom s články bude hodně (ale opravdu hodně) chabý. Pár článků týdně a to budou přednastavené. Stejně tak nevím, jak to bude s obíháním. Moc mě to mrzí, ale momentálně toho mám hodně. Květen a další měsíce budou normálně bez přednastavených článk to slibuju :)

By: http://bestcoverpix.com
Tenhle měsíc asi celý proprší. Heh, budu rosnička :D. To snad ne :D. I když je pravda, že teď neustále prší nebo sněží anebo svítí sluníčko a takhle je to stále dokola. Opravdu aprílové počasí..tím se dostávám, že včera vlastně bylo 1.dubna - APRÍL. Nachytali jste někoho, nebo někdo napálil vás? :) Mě ani jedno. Byla jsem doma s horečkou a pouštěla jsem si maraton Pán prstenů a odpoledne bráchovi přivezli dárek k mým 15. Ten dárek váží 5 kg. Jsou to všechny díly Pána prstenů a Hobit + knížka o celém příběhu, co jsem tak pochopila, od J. R. R. Tolkiena. Celkem je v tý krabici 5 knížek. Brácha mi tím vyrazil dech, protože jsem to nečekala, a navíc jsem na ně už nějakou dobu koukala. :)
By: http://m.weheartit.com
To je pro dnešní článek asi všechno, mějte se krásně! :3
Jo, abych nezapomněla, blogpost po asi 8 měsících znovu překročil měsíční návštěvnost před 1000 lidí :3 je to neuvěřitelné, děkuju moc :3 a ještě bych chtěla poděkovat všem, co mi popřáli k narozeninám, děkuju za všechno <33

5 komentářů:

 1. Ahoj,
  plně to chápu a budu to samozřejmě respektovat. Škola je důležitější a určitě to ostatní pochopí :)
  Klidně vydej jenom recenze, mně to nevadí :)
  Je fajn, že ti brácha dal knížky :)
  Já ani nevím, jestli jsem se na duben těšila nebo ne:D Budu mít svátek, tak možná :D

  OdpovědětVymazat
 2. Tak se hlavně uzdrav a zmákni ty přijímačky, ať máš klid :) Recenze mi nevadí, naopak se jen a jen těším, zase budu mít nějaké dobré tipy.

  OdpovědětVymazat
 3. Moc se tesim.. me nastesti prijimacky odpadly! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj :)
  Taky jsem si říkala, že se budu učit na přijímačky a nic :/
  Taky nestíhám, většinou si články napíšu když mám čas a pak je jen rychle zveřejním :)
  Aprílové počasí -.- fakt hrůza! :D
  Wow! Krásný dárek :) I když já tohle nemusím :D

  OdpovědětVymazat
 5. Já naštěstí mám přijímačky za sebou. Přeju ti na nich hodně štěstí ;). Určitě to zvládneš ;).

  OdpovědětVymazat