12. dubna 2015

My Top of March


Ahojky :) 
Dnes se tu opět objeví My Top za měsíc březen. Momentálně mi v sluchátkách hraje Ultimate Nightcore mix. Poslouchá někdo nightcore? :) Já mám občas náladu, že si ho poslechnu, protože mi v jistých stopách připomíná techno a electro :). A jak se máte? :) 
 • Nejoblíbenější knížka
Pff...teď si ještě vzpomenout, co jsem tenhle měsíc četla. Asi jenom Pán prstenů - Společenstvo prstenu od J.R.R.Tolkiena, který jsem si půjčila v knihovně a povinnou četbu. Ale co, stejně bych sem napsala Pána prstenů. :) Děj knížky napíšu ve zkratce. Film se od knížky docela liší..:)
Děj: Společenství prstenů navazuje na skončené dobrodružství Frodova strýčka Bilba, který našel prsten a dlouhé roky ho měl u sebe. Bilbo odchází z Dna pytle a přenechává prsten Frodovi. Čarodej Gandal se stará o Froda a řekne mu o tom, jakou moc má prsten. Tak začne velká výprava do Roklinky, kam s Frodem putují hobiti Sam, Smíšek a Pipin. Po cestě narazí na mnohá nebezpečí a v hospůdce, kam dorazí narazí na Chodce. Ten je dovede až do Roklinky. V Roklince se Frodo setká s někým, koho nečekal a rozhodne se nést břímě prstenu. A tak vznikne společenstvo, které tvoří - Frodo, Pipin, Sam, Smíšek, Aragon (Chodec), Legolas, Gimli a Borimir.
 • Nejoblíbenější produkt\ věc
Nejoblíbenějším produktem je rozhodně Baby Lips. Mám doma celkem 4. Hydrate, Pink punch, Pink shock a Berry boom. Nejvíce vypotřebovaný mám Hydrate, který byl můj úplně první Baby lips a mám ho od listopadu a nosím ho každý den a skoro vůbec mi neubývá. Pak jsem si ještě kupovala Pink shock, který dělá hezký efekt na rtech a k narozeninám jsem dostala ty zbývající dva. :) Jinak na Baby lips určitě čekejte recenzi :)
 • Nejoblíbenější písnička
V poslední době se vracím zpátky k tomu, co jsem poslouchala cca před rokem. Neustále jsem si pouštěla od Retore Andělé bez křídel. Je to dojemná a upřímná písnička, která si podle mě zaslouží poslech...:)

 • Nejoblíbenější zpěvák/ zpěvačka
Hodně úzce to spolu souvisí a tenhle měsíc to je MC Retore. Miluju jeho upřímnou hudbu a hodně jeho textech se najdu. On je jeden z nejlepších :)
 • Nejoblíbenější film
Tenhle měsíc nemám žádný nejoblíbenější film, protože jsem moc na filmy nekoukala. A když jsem se na nějaký podívala, tak se mi zase až tak nelíbil nebo jsem ho nestihla dokoukat..:)

4

4 komentáře:

 1. Ahoj :)
  Na recenzi Baby Lipsu se těším, pořád uvažuju jestli si ho koupit nebo ne..

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj,
  nightcore neposlouchám :)
  Já na BabyLips dělala recenzi. Mám Hydrate a Cherry me :) Cherry me mi už ubývá, ale moc tento BabyLips nepoužívám. Šetřím si je :D Teď jsou nějaké nové BabyLipsy v DM ,ne?
  MC Retore neznám :)
  Mně se moc líbil film zloba královna černé magie! :) Byl super:))

  OdpovědětVymazat
 3. U většiny příběhů jako je Harry Potter, Narnie, nebo třeba právě Pán prstenů jsem nikdy nečetla knížku, ale film umím nazpaměť. Myslím, že v tomhle případě bych z knížky byla velmi zklamaná, páč ani normálně neuznávám názor, že knížka je lepší než film, to se mi stává vážně jenom u výjimek.
  Baby Lips mám také moc ráda, ale jenom kvůli barvě, co se hydratace týče, tak mi přijdou pěkně naprd.
  Ta písnička je docela fajn, já si poslední dobou úplně zamilovala, co se českých písniček týče, Síla, sláva a stesk od Plexis. Je fakt, že text na povrchu vypadá jako slátanina nesmyslných rýmů, ale když se člověk zaposlouchá, tak je v tom rozhodně něco víc.
  Já jsem naopak za poslední dobu viděla strašně moc filmů :D Dokonce jsem byla asi po 100 letech v kině

  OdpovědětVymazat
 4. ~Čaué~
  Já Nighcore neposlouchám :)
  U mě ujde... moc učení ale..
  Většinou se knihy liší od filmů :)
  Já Baby Lips nikdy nepoužila, ale ani recenze mě neoslovili ani, dkyž mi ho ukazovaly spolužačky.
  Já se konečně podívala na nějaký ten film :) Pokud jsi četla můj článek, tak víš, na jaký :)Tak ahoj :)

  OdpovědětVymazat