16. května 2015

Avengers: Age Of Ultron |recenze|

Ahojky :)
Dneska je zase krásně :) včera jsem po hodně dlouhé době byla na skateboardu a upřímně jsem rozhodnutá, že se na něm do prázdnin prostě musím naučit :D Skateboard jsem dostala k 13.narozkám od bráchy, ale moc jsem na něm nejezdila až teď mě to chytlo :D. Nicméně už dělám menší pokroky :D No, ale k dnešnímu článku - vzhledem k tomu, že za chvíli půjdu jezdit na skate a mám tady seznam hodně recenzí, které chci napsat, tak sem napíšu recenzi na film. Původně to měla být recenze pečující kosmetiky, ale fotky mám ve foťáku a na počítač se nedostanu. Proto tu mám recenzi filmu Avengers: Age of Ultron, na kterým jsem byla s přítelem na premiéře. :)

Režie: Joss Whedon
Žánr: Sci-fi, akční, fantasy, dobrodružný
Délka: 141 minut
Děj: Milionář Tony Stark se pokusí oživit program na udržení míru v celém světě, který se nazývá Ultron. To se bohužel zvrtne a celý svět se ocitne v nebezpečí a Ultron se rozhodne vyhladit všechny Avengers. Podaří se Avengers zachránit celý svět a sebe? Kdo Ultrona zastaví?
Názor: Miluju hrdiny z Marvelu. Hlavně tedy Thora a Kapitána Americu. Avengers mám taky hodně ráda a na tenhle film jsem chtěla jít hlavně kvůli upoutávce, která běžela před začátkem Rychle a zběsile 7. Film byl hodně hezky propracovaný (hlavně co se týče efektů) a vtipný (hlavně díky trefným poznámkám Iron Mana). Nechyběly akčí scény, kterými začal i samotný film. Nechyběl ani romantika a zkrátka to bylo úžasné. Čekala jsem, že to bude horší, ale hodně mě to překvapilo a kdyby udělali pokračování, tak bych se nezlobila. :)
Hodnocení: 100% :3
Trailer:

By: google.cocom
3

3 komentáře:

 1. Avengers jsem nikdy neviděla, protože mě celkově tyto hrdinové od Marvelu nebavili, ale různé ukázky mě nakonec zaujaly natolik, že jsem si řekla, že se na to v blízké době mrknu, hlavně po tvojí recenzi.
  Jinak je super, že zkoušíš jezdit na skatu, jojo, já se při mé třetí jízdě taky vysekala, aneb otřes mozku :D Ale garantuju ti, že když se to aspoň trochu dobře naučíš, tak nebudeš odpoledne trávit jinak :D

  OdpovědětVymazat
 2. Včera bylo opravdu krásně. Snad to vydrží i dnes! :) Gratuluju k pokrokům na skateboardu! :) Já na ničem nejezdím (longboard, pennyboard...) a nevadí mi to :)
  Na recenzi pečující kosmetiky se moc těším :)
  Avengers jsem snad nikdy neviděla. Sama nevím :D Akční scénky miluju! Miluju celkově akční filmy a další :)
  Trailer je krásný! Miluju takové ty 'nereálné akční filmy' :)
  Mají to v traileru úžasně sestříhaný!
  Pěkná recenze :) povedla se.

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj :)
  Venku je skvěle!! :) Konečně jsem začala zase trávit více času venku :)
  Avengers jsem neviděla, ale už jsem o to něco slyšela a četla :)
  Viděla jsem zvlášť filmy o těch superhrdinech :) Ale kapitána Ameriku ne .. ale ráda bych... Viděla jsem Hulka, IronMana a víc teď nevím :D
  Vypadá to zajímavě, snad se na to někdy podívám :)

  OdpovědětVymazat