12. května 2015

Diary 12.5.

By: www.tumblr.com
Čauky^^
Dnešní diary bude o tom, co se tak nějak děje kolem mě. Mimo jiné vám napíšu o tom, jak jsem si užila ředitelský volno, které jsme měli a pokusím se, aby článek nebyl nějak moc dlouhý. :)


V pondělí a úterý jsme měli ve škole ředitelské volno, kvůli závodům, které se u nás na škole pořádají a závodníci a ti co pomáhali mají volno ještě zítra. Jsem zvědavá, jestli nám dají hned po volnu -a v menším počtu lidí ve třídě- hned nějaké testy. Upřímně doufám, že ne, protože se nemůžu dokopat k učení a nepomáhá tomu ani fakt, že včera bylo krásně a teplo. Navíc jsem byla celý den venku a dneska jsem sice doma, ale je ještě větší teplo a mně to nějak nemyslí. Dneska ráno(spíš dopoledne) jsme byli s kamarádkou v cukrárně(kavárně) Justcake a upřímně ty dorty tam....mno prostě luxus. Já měla kousek dortu s jahodami. Byl tvarohový a nebyl zase tak moc sladký a kamarádka měla čokoládový s oříškami. Obě jsme byli plné, ale stálo to zato.

Po volnu se mi vůbec nechce do školy. Jediný, co mě těší je, že všem můžu oznámit, že se ze mě stala gymplačka! :) Áno, odvolání mi vyšlo a nebudu muset na průmku (která má své výhody, ale nechtěla jsem být jediná holka ve třídě) a můžu chodit do školy, kterou mám kousek od domova a od centra. Navíc to pro mě bude lehčí i ohledně rovnátek, které mě čekají, protože zubařku mám kousek od školy (asi 15minut pěšky?). A nebudu muset dojíždět, takže gymnázium má dost výhod. :)

Popravdě to počasí se mnou dělá divy. Pokaždý, když je hezky, tak mám chuť cvičit a běhat, nebo uklízet pokoj. Cvičit budu pořádně o velkých prázdninách, kdy na cvičení bude dost času a uklízet budu asi teď :D pak si asi budu číst Hobit aneb cesta tam a zase zpátky. :) A co máte v plánu vy? Popřípadě, co jste dneska dělali? :)

Mistrovství světa v hokeji... A já si myslela, že mě to nestrhne a ono zase nic. Český zápasy jsem online viděla až na 2 první všechny a kupodivu mě to baví. Teda ne kupodivu, MS mě bavilo vždycky, ale zajímavý je, že jinak mě hokej moc nebere. Hlavně, že máme vlastní arénu a hokejový tým. :D a co vy, koukáte na hokej? :)

Dobře, když chci napsat krátký článek, je delší. Když chci napsat dlouhý, je krátký. Bože :D máte to taky tak? :)
Mějte se hezky, ahoj :)
5

5 komentářů:

 1. Velké gratulace, že jsi se dostala na školu, na kterou jsi chtěla!! :) :) Já mám poslední dny takový dost unavený, teda jako každý den si trochu zacvičím, ale většinou, když přijedu ze školy, tak trochu relaxuju, protože jsem vždycky hrozně vyčerpaná a pak vždycky musím něco ohledně školy řešit, třeba maturák, výlet atd... :D a MS... to je moje :) já hokej většinou sleduju i mimo MS, takže je jasný, že ho sleduju i teď :)

  OdpovědětVymazat
 2. Oh, ty dorty musely být moc dobré :3 Mám chuť na zákusek! :D
  Věřím, že na vás po volnu budou hodní :)
  Moc ti gratuluju k tomu, že jsi gymplačka! :) Je úžasné, že odvolání vyšlo :) Moc gartuluju!! :)
  Já na MS v hokeji moc nekoukala :) Mám radši fočus :)
  Je opravdu krásně a doufám, že to vydrží!

  OdpovědětVymazat
 3. taky jsem se dotala na jinou školu (z gymplu na gympl :D ). jinak jak je jasný i z mých článků tak hokej sleduju prakticky furt,klidně i ostatní zápasy. a začala jsem před ms i extraligu,aspoň víc hokeje v tom životě <3 :D

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj :)
  Já do kavárny nechodím.. Abych pravdu řekla, tak newím co bych tam dělala :D
  Gratuluji ;) Já bych na gympl nešla.. :D
  Já mám na seznamu číst knihy :D abych mohla koupit pak další :'D
  Na hokej se nedívu.. nebaví mě to.. :D

  OdpovědětVymazat
 5. ~Čaué~
  To je fajn, že jste měli ředitelské volno.. my zatím ne ...
  Mě to taky nějak nemyslí, ale nevím, jestli to zazlívat teplu :/ :D
  Ke gymplu gratuluji! Je super, že to takhle vyšlo :)
  Já byla včera venku se svým novým klukem (?) ... a nic se mi nechce dělat :D
  Já na hokej nekoukám ...
  Vždyť článek je akorát :D
  Tak ahoj

  OdpovědětVymazat