23. května 2015

Essence - Eyeliner pen waterproof |recenze|

Ahojky :) Mám tu pro vás dneska recenzi. A jak už jsem se zmínila v předchozím článku, jedná se o recenzi kosmetiky. Dneska jsem si vybrala k recenzování fix na oční linky od Essence, který jsem si koupila v Regensburgu (Německu) asi za 1,50 €. Viděla jsem ho i u nás v českém Rossmannu, ale byl tam vyschlý a stál asi kolem 100 Kč. Takže jsem si ho pořídila o dost levněji a celkově si myslím, že kosmetika z Německa má o něco lepší kvalitu. Navíc by fix měl být vodě-odolný. A jestli je, to se dozvíte v celém článku :)


Nejdříve, ale od začátku. Má měkký hro, se kterým se krásně kreslí a netahá víčko. Hrot drží svůj tvar a nevysychá. Obecně mám problémy s linkami ve fixe, že vysychají nebo se mi rozbije ten hrot. Akorát jediný, co bych týhle fixe vytkla je to, že nekreslí úplně intenzivně. Občas vynechává, ale po chvilku odpočinku to s ní můžete zase krásně dokreslit, tak linky vypadají hezky. Podobně to mám i s druhými linkami ve fixe, které jsem si taky koupila v Regensburgu a jsou taky od Essence, ale na ty bude recenze zase jindy.
Jde s nimi udělat tenoučká linka, ale taky i pořádně široká linka. Já se s nimi naučila malé linky a jsou s touhle fixou naprosto spokojená, takže až zase někdy pojedu do Německa, tak si jí koupím. :) Jak už název prozrazuje, měla by být fixa vodě-odolná. Já mám většinou zkušenost, že to u čeho je napsaný waterproof, je většinou normální a vodě-odolný to rozhodně není. Tady u toho tak není. Je opravdu vodě-odolná. Linky na mě dávají celý dne a ani se nehnou. Udělala jsem jim (nechtěně) zátěžový test o tělocviku, kdy jsme běželi 2 kiláky (málem jsem vyplivla plíce a byla jsem děsně zpocená, protože jsme to běhali v největším vedru, ale linky se ani nehly). Další zátěžový test jsem jim udělala na skateboardu. Lépe řečeno při učení a byla jsem zpocená v obličeji a linky se taky nepohnuly a potom (to jsem zapomněla, že je mám) jsem se osprchovala a to linky taky tak nějak přežily. Kousek linek se odrolil, ale dalo se to poupravit fixem. Jenom ta řasenka to nepřežila :D
Dala bych sem fotku linek, po tom skateboardingu, jenže blogspot ty fotky nehorázným způsobem upravuje a vypadá to, jako bych měla děsně vysušenou pleť a ty fotky jsou děsný, přitom normálně to tak špatný není. Dobře, takže jsem si pomohla přes starý blog a fotky jsou TADY a TADY 
Za sebe tyhle linky doporučuju :) 
Máte někdo tyhle linky? Jak jste s nimi spokojení? :)
Snad se vám recenze líbila a ahoj :)

6

6 komentářů:

 1. ~Čaué~
  A to vyrábí stejný fix v Německu i v Česku?
  Nebo se odněkud dováží? :D
  Vypadá to ale na dobré linky :)
  Nevím, jestli je pot, pro něco takového opravdu velký test, ale ta sprcha se už počítá :D
  Hlavně, že jsi spokojená a mají jen drobné chyby, se kterými si víš rady :)

  OdpovědětVymazat
 2. Super recenze, já si nemohu vynáchválit linky od Oriflame, brzy na ně hidlám dělat recenzi, tak se určitěbprijd podivat. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ty linky taky mám a jsou skvělé. Moje recenze by dopadla úplně stejně - občas špatně kreslí, ale dá se to po chvilce napravit a potom vydrží celý den, dokud se do ní nepustí dvoufázový odličovač. V pondělí taky poběžíme nevímkolik kilometrů, protože máme místo naší milé tělocvikářky na supl zeměpisáře, který moc rád sportuje a někomu dává za sprosté slovo trest třeba 100 dřepů, něbo 3 kiláky a tak :D Takže se fakt těším :'(... nicméně jsem se chtěla dostat k tomu, že je schválně odzkouším i při takové zátěži.
  Já je mám normálně z Česka, kde mě stály 60Kč :D

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to dobře, ale já na fixy nejsem,, radši normální tužku ;)

  OdpovědětVymazat
 5. Já linky moc nepoužívám, ale chci si nějaké koupit. Chci se je naučit dělat a mít je na očích. linky se mi strašně líbí :)
  Ty fotky tvého oka jsou krásné :)
  Je super, že v Německu je to levnější.
  Třeba si tyhle linky někdy koupím. Zrovna dneska jsem byla v krámu a viděla produkty od essence :)

  OdpovědětVymazat
 6. Je to pěkné, já se linky pořád a pořád učím a furt mi to nejde...:D

  OdpovědětVymazat