15. května 2015

My top of April

Ahojky, omlouvám se, že články nejsou pravidelně, ale vytahuju si ve škole poslední známky a mám u hodně předměnů nerozhodně mezi 1 a 2. Navíc dneska se mi udělalo špatně a mamka mě nechala doma. Nejspíš se pokusím přednastavit pár článků, ale teď jdeme na My Top of April, který přidávám s velkým zpožděním. A jak to bylo tenhle měsíc? :)
 • Nejoblíbenější knížka
Za tenhle měsíc nemám žádnou oblíbenou knížku. S námahou jsem dočetla U jako Utrpení, který mě moc nevzalo a pustila jsem se do knížky Hobit aneb cesta tam a zase zpátky od J. R. R. Tolkiena, ale jsem asi na 19 stránce :D


 • Nejoblíbenější produkt/ věc
Za tenhle měsíc jsem si hodně oblíbila lak od Gabriella Salvette - Stars enamel v odstínu Azzurro, který jsem dostala od kamarádky k narozeninám a je to taková světle modrá s odlesky do šediva a je prostě aww :3 v pohodě mi dává na nehtech přes týden a připadá mi, že je to ten pískovcový lak. :)

P.s: fotka není moc kvalitní, je to focený přes mobil a v retrice nebyl žádný efekt, akorát na tý fotce hází růžový odlesk, jenomže to je díky mýho odrazu mýho náramku.

 • Nejoblíbenější písnička
První měsíc, kdy se nemusím rozhodovat mezi dvěmi. O téhle písničce i filmu jsem byla rozhodnutá už od chvíle, kdy jsem vyšla z kina. Myslím, že to asi možná někdo tuší a kdo ne, tak nevadí. :) Moje nejoblíbenější písnička je See you again, která byla věnována na konci Rychle a zběsile 7 jako tribute (memory) Paulu Walkerovi, který film bohužel nedohrál a umřel. Byl to můj oblíbený herec a ta písnička je úžasná <3
Odpočívej v pokoji Paule <3


 • Nejoblíbenější film
Rychle a zběsile mám hodně ráda od nějakého 4.dílu a když 7 vyšla byla jsem mega zvědavá, jak to vymyslí se smrtí Paula. Bála jsem se, že mi Briana zabijou, ale naštěstí se tomu tak nestalo. :) Film mám hodně ráda a je jeden z mých celkově nejoblíbenějších filmů. Dělala jsem na něj recenzi tady, takže se k němu víc vyjadřovat nebudu :)


6

6 komentářů:

 1. Lak je celkem pěkný :) I když fialovou nemám ráda.
  Doufám, že už ti bude lépe :)
  Nevadí, že top of April přidáváš se spožděním. Já oblíbence ještě nepřidala :_D

  OdpovědětVymazat
 2. Ten lak je doopravdy krásný :3.

  OdpovědětVymazat
 3. ~Čaué~
  V pohodě...
  Hlavně škola :)
  Taky mi nebylo nejlépe, ale ne jen mě, i mým spolužačkám a dalším... možná něco řádí? Netuším...
  Fotky laku mi příjdou v pohodě... vypadá dobře :)
  Ta písnička je hezká... myslela jsem, že ji neznám, ale znám :)
  Už jsem ji slyšela :)
  Hezký článek :)

  OdpovědětVymazat
 4. ten lak je moc hezký :)

  OdpovědětVymazat
 5. Já jsem teď dočetla knížku Příliš mnoho Kateřin, vážně úžasná knížka. Hobbit je fajn, ale mám raději film.
  Ten lak je naprosto úžasný, určitě se po něm mrknu, zaujal :)
  Jojo, See you again a Paul, z toho jdou slzy do očí. Není to styl hudby, který bych běžně poslouchala, ale zrovna se mi zalíbila. Stejně tak F&F 7 = nejlepší film, co jsem v tomto roce viděla a vlastně jeden z nejlepších filmů vůbec.

  Ps: Nějak se mi rozbilo komentování, tak tě budu komentovat přes můj klasický google účet, snad to nevadí.

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj :)
  Já už ani newím, co jsem za duben přečetla :D
  Ten lak vypadá pěkně :)
  Písnička je taky dobrá :)
  A film jsem se ani na žádný nedívala :D

  OdpovědětVymazat