2. května 2015

Welcome May...

By: www.Freeallpictures.com


Ahojky! :) Tenhle článek měl původně vyjít včera ráno, ale nějak jsem nevěděla, co napsat a pak ani nebyl čas, takže dneska vyjde tenhle článek a na úterý přednastavím cenky za bleskovku :) Ještě jednou (a asi naposled) připomínám kontrolu affs. A ještě než se pustím do článku, tak se chci omluvit, že jsem v poslední době moc neobíhala.
Páni, je fakt velký nezvyk psát článek na počítači a ne na tabletu nebo mobilu :D. Doufám, že se vám dnešní článek bude líbit a jdeme na to :)



by: http://www.judithsfreshlook.com/
Já osobně mám květen poměrně ráda. :) Často začíná být teplo a ve škole se pomalu finišuje s testy a zkoušením. Dobře uznávám, je to poslední měsíc, kde se dají vytáhnout známky minimálně o jeden stupeň, ale oproti dubnu tenhle měsíc miluju. Já osobně duben nemusím, protože nemám ráda moc to počasí a pak je v dubnu hodně důležitých zkoušek a podobně.
Na květnu se mi líbí ten pohled na rozkvetlou zahradu. Už mám zase spoustu fotek, ale stále jsem je nedala do počítače, takže v nejbližší době tu bude i článek s fotkami. :)
by: https://kcamerajitters.files.wordpress.com
A jak to bude tenhle měsíc? Tenhle měsíc bych chtěla dodělat povídky, které mám rozepsané a přidat je sem + začít nové. Mimo jiné tu budou nějaké fotky + zase nějaká ta soutěž o diplomky nebo animačky. Mimo jiné bych, co nejdřív chtěla napsat recenzi na film: Avengers: Age of Ultron, na kterém jsme byli v pátek. Pak tu taky bude opět My Top Of a nějaké další články. :) 
By: http://czytanie-i-ogladanie.blogspot.cz/
By: http://www.lovethispic.com/

To je pro dnešek asi vše a mějte se hezky, ahoj :)

3

3 komentáře:

 1. Nádherné obrázky :3 Taky jsem na ně koukala na weheartit a jsou opravdu krásný :)
  Těším se moc na povídky. I na tu recenzi :) Soutěže mě moc baví, takže na ty se také moc těším!
  Nevadí, žes moc neobíhala :)
  Chápu to

  OdpovědětVymazat
 2. ~Čaué~
  Přidala jsi nádherné obrázky :)
  Já ani nevím, jestli mám radši květen nebo duben, každopádně je to nádherný měsíc plný kytiček :D ať se v květnu daří :)

  OdpovědětVymazat
 3. Moc krásné fotky. Mě se tento duben moc nelíbil, protože jsme absolutně nic nezvládala, ale jinak mi ani nijak nevadí... ale květen mám úplně ze všech měsíců v roce nejraději. Kromě toho, že mám narozky (jupí!) je už krásně teplo, ale ne moc vedro, ve škole je pohoda, protože jsou maturity, tak je hodně suplů apod. Zato v červen je totálně v háji ála dva týdny mučení učení. Na květen jsem se moc těšila, snad ani letos nezklame :3

  OdpovědětVymazat