2. června 2015

I'm sorry...

Ahoj....znáte ten pocit, když ani nevíte, jak máte začít článek, který byste nejradši ani nepsali? V poslední době jsem s náladou klesla dost nízko. Aktivita blogu kleskla též a návrat na youtube? Ten se stále nekoná. Ve škole se na některých předmětech už neučíme a někdy píšeme tunu písemek a to končím už 24 dní. Dneska jsme se fotili...no popravdě byl to děs. Foukal vítr a ráno jsem pro jistotu zaspala (ale stihla jsem všechno :D). Štve mě, že jsme na focení neměli třídní trika (nepřišli..)

Zpátky k blogu. Aktivita klesla, tohle je po delší době nový článek, který je skoro o ničem. Neobíhala jsem affíky...no neobíhala, jak se to vezme, chodila jsem na jejich blogy, ale nebyla jsem schopna něco logicky okomentovat. V poslední době si připadám totálně vyždímaná. Mám toho nad hlavu, nebo možná mám jen problém skloubit blog a kamarády s přítelem? Sama nevím. Zvládám tak nějak všechno, když chci...ale často se mi honí hlavou, jestli nebude lepší dát si pauzu. Od všeho. Na chvíli vypnout od internetu a pak si přednastavit nějaké články a obíhat affíky. Hlavní pointou tohodle článku je asi oznámení pauzy. A to ode dneška do 16.6. Omlouvám se všem, ale co tak zjišťuju, tak tohle období mám tak jednou až dvakrát do roka. Doufám, že po návratu se vše zlepší. Vynechte mě prosím z kontrol a brzo se vrátím. Mám vás ráda a děkuji <3
8

8 komentářů:

 1. Nemusíš se omlouvat, jsme jen lidé, já když nemám náladu na psaní nebo čas, tak prostě nepíšu, a ani neoznamuji pauzu. Z článku je potom navíc cítit, že na to nemá náladu. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj
  V pohodě chápu, jak to myslíš.. Taky to tak mám..
  Nic mě nebaví a někdy se musím přemáhat, abych něco napsala :)
  Takže si nedělej starosti ;)

  OdpovědětVymazat
 3. ~Čaué~
  Znám pocit, že nevím jak začít článek, který bych nejraději ani nepsala..
  My se v devítce nefotili taky v třídních tričkách, teď mi to tak došlo.
  My se jakože už ani moc neučíme, ale z toho, co jsme se učili minulý týden ještě.. tak dopisujeme písemky. Vlastně se učíme, ale já už to vidím jako ENDE všechno!
  My už jsme se fotili a máme už i fotky :)
  Taky bych si dala nejraději pauzu.. od VŠEHO, a nebo aspoň od věcí, co mě opravdu ždímou..
  Pauza v pohodě, hlavně si odpočiň. :)
  No, jak víš, já kontroly ani nemám, započítávám to podle obíhání, ale myslím, že by Tě to nemělo nějak tragicky ohrozit.. Tím myslím, že Tě rozhodně ještě nesmažu, pokud víš, jak to u mě chodí.
  Teď si hlavně odpočiň, ať máš novou sílu na blog :)
  Dělám reklamu spolužačce: http://supernatural-lovers.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Úplně tě chápu, mám to teď stejně, prostě to tak nějak nestíhám a i když k affíkům chodím dost často, tak mnohdy ani nemám čas nebo náladu komentovat, i když se mi jejich článek moc líbí.
  Vy jste se fotili takhle pozdě? My už asi měsíc fotky máme :D Jsou podle mě docela povedené... ty vaše budou určitě taky :)
  Hodně si odpočiň, všechno ve škole zmákni a pak se vrať v plné polní zpět na blog!

  OdpovědětVymazat
 5. Takové pocity znám, ale mne zachraňují přednastavené články, které si píši dopředu :)
  Mně taky nášvětvnost klesla, ale jsou záverčené písemky, takže se ani moc nedivím.
  Až budou prázdniny, zase vše vystoupne :)) I když asi každý nebude sedět celý den u noťasu :)
  Jo z obíhání tě omluvím a chápu tě :)

  OdpovědětVymazat
 6. To znám.. vím, že bych měla napsat článek, ale moc se mi nechce a ani nevím, jak začít.. děs! :D Pauzu si užij a vrať se plná sil a nápadů ^^

  OdpovědětVymazat
 7. Blog není povinnost, takže se neomlouvej. :)

  OdpovědětVymazat
 8. Chápu, taky poslední dobou vůbec nestíhám, nebo spíš na blog nemám náladu :/.

  OdpovědětVymazat