27. června 2015

Prázdniny a zmatek okolo..

Ahojky..
zvláštní, jak moc způsobů existuje na začátek článku, ale já pomalu nejsem schopna dát do hromady ani smysluplnou větu. Tenhle článek píšu už po čtvrté a stále nevím, co moc sem napsat. Tohle bude tak trochu deníčkovský článek. Ano, mohla jsme sem dát jenom nějaký článek, který mám v rozepsaných a pracovat na videu, ale to nechci. Vlastně ani nevím, co chci. Chtěla jsme zmizet ze základky (a tak se tomu včera stalo), alevčerejšek sjem probrečela, protože mě mrzí, že už je konec. Většinu facebooku od lidí z naší třídy zaplavili statusy, jak moc se nám bude stýskat a ono na tom něco opravdu bude. Včera to všechno skončilo. Říká se, že konec je jenom začátek něčeho dalšího, ale tím si nejsem tak jistá...

By: http://lays-delush.blog.cz/

Pondělí

Když jsem přišla do školy zjistila jsem, že máme do 12:35. Byla jsem ráda, protože bych jinak měla do 14:45 a to se mi opravdu nechtělo. Normálně jsme měli první hodinu, kde jsme byli na počítačích. Druhou hodinu si naše paní učitelka třídní zavolala mně, kamaráda ( který četl proslov na slavnostním předávání) a kamarádku (za trest) abychom k ní přišli a napsali proslov. Ten jsme napsali si za hodinu a půl. Pak jsme přišli do třetí hodiny a hledali jsme je po celé škole a naše třída byla v kuchyňce. No aspoň jednu výhodu mělo to psaní proslovu, nemusela jsem dávat dohromady šerpy. Když jsme přišli do kuchyňky zjistili jsme, že si udělali večírek, jen co dokončili šerpy, ale aspoň s dětským šampáňem na nás počkali. Oslavovali jsme, že naše učitelka na chemii udělala státnice a tak trochu to byla rozlučka. Poslední 2 hodiny jsme odevzdávali učebnice a pak jsme šli domu. 

Úterý

V úterý jsme měli první 2 hodiny podle rozvrhu. Matematiku a češtinu. Na matematice jsme se koukali na 27 šatů, to jsme ovšem nedokoukali, protože v tom nejnapínavějším přestala jít elektrika. Ach jo :D Ta pak nešla ani o češtině, takže jsme seděli v počítačové učebně u počítačů bez proudu a byli jsme na mobilech. Pak jsme měli 3 hodiny na odevzdávání učebnic. Vyšla jsem z toho poměrně dobře, platila jsem jenom 8 Kč :D Ještě v ten den jsem dala kamarádovi 260Kč na třídní triko, který jsme dostali ve čtvrtek. Pak odpoledne jsem byla ještě u kadeřnice, která mi zase sestřihla vlasy a dobarvila mi je + mi dala nový odstín. teď mám nějakou Magic blue, ale ta je fakt pěkná :)

Středa

Měli jsme Sportovní den nebo lépe řečeno pro mě den chození koleček kolem Rolavy. Sraz byl v 9 hodin u koupaliště Rolava. No, ono by to bylo možná i fajn, kdyby nepršelo. Jenže většinu času propršelo, takže jsem si s kamarádkou a třídní dala jedno kolečko a pak jsme se šla schovat do pergoly. Potom jsme šli do malýho Tesca a potom jsme zase chodili kolečka. Měli jsme odcházet v 11:40, ale Azula (Hanka) šla dřív a tak jsem se zeptala třídní, jestli můžu jít taky a ona mě pustila. Po cestě domu jsem opět zmokla (ak jinak) a ještě jsem si zničila deštník -_- :D To bylo něco.

Čtvrtek

Á začíná to být horší. Na tenhle den bylo naplánované Poslední zvonění. To jsme měli první 2 hodiny. Já s Hankou, Áďou, Bájou, Anežkou, Jíťou a Niki jsme chodili po 1. stupni a zmalovali jsme všechny. Byla jsem ozbrojená tužku na oči, která pak selhala a ořezávátko jsem půjčovala kamarádce, která se zbytkem chodila po 2.stupni. Takže mi Bája půjčila bílou barvu na obličej. Navíc jsme dostali trička. Konečně! Že to teda trvalo :D Já sjem si vzala velikost M, ale díky tomu, že ej to pánský, tak mi to je krapekt větší, ale je strašně ňuňatý. Je na něm ptakopysk a pod ním text:'Když je nejhůř tvař se inteligentně.' a zezadu máme otevřenou pusu v ní jména a text: 'Škola je ústav, kde za MINIMÁLNÍ dobu MAXIMÁLNĚ zblbneš'. :D Trika jsou světle šedivý a text a obrázky jsou bílé, ale ve tmě svítí modře. Kvůli tomu se, ale nesmí prát na víc jak 40 stupňů. Samozřejmě, ale my inteligenti jsme si trika vzali na to poslední zvonění a jsou u každýho špinavý :D Mimo jiné máme hodně fotek a nějaké sem i dám. Byl to náš poslední den na základní škole. Pak jsme měli nacvičovat na to slavnostní předávání. Jéje to bylo něco. Seděli jsme tam přes hodinu a ve finále jsme se nic nedozvěděli. A v 11:30 jsme šli na oběd a domu. 
A Hankou. 
Pusa od Nicol <3 bude mi chybět :/


Pátek

Co si budeme nalhávat. Skoro celou noc jsem nervozitou nespala. Ráno mi bylo nehorázně blbě a donutila jsem se k tomu, abych si udělala vlasy a namalovala jsem se. Malovala jsem na dvakrát, protože mi to prostě nešlo. Bála jsem se, že něco pokazím a hlavně se mi tam ani nechtělo. Věděla jsem, že dneska je to naposledy, co většinu z nich vidím. Věděla jsem, že to probrečím. Nicméně jsem se donutila k tmu tam jet. Nebudu lhát, že nervozita ze mě spadla až když jsem si odcházela s vysvědčením sednout.  navíc byla mojí hodně velkou oporou Verry a pak mamka, nejstarší ségra a její manžel s mým přítelem. Musela jsem tam být už ve 14:00 abychom si to procvičili. Upřímně ta cesta autobusem neměla chybu, čtvrtka puberťáku ve společenských šatek a obleku vzbudila poměrně velkou pozornost. V 15:30 to všechno vypuklo.Mezitím jsme si s holkami udělali na záchodech poslední fotku jako spolužačky.
Adel, Verča, Skittles Ka, Áďa, Adelka a já.
V půl čtvrtý to vypuklo, jak už jsem řekla. Začala hrát hymna a pak fanfáry na znamení, že máme přijít na pódium pro vysvědčení a šerpy. Když jsem vešla na pódium a podívala jsem se na lidi, kteří byli přede mnou udělalo se mi znovu špatně. Mohlo jich tam být okolo 100. Byla jsem na řadě šestá. Děsně jsem se klepala a dvě holky se rozbrečeli. Po tom, co nám dala třídní vysvědčení se šerpou a pak ředitel mi dal hrneček a pamětní list, přišel na řadu kamarád a jeho proslov. Když to dořekl, šli jsme si všichni pro kytky a dali je učitelům. Já jsem dávala kytku paní učitelce na zeměpis. Pak byl nějaký další program a naposled byla 9.B. Na konci, když jsem se loučila s ostatním, jsem se rozbrečela a pak už to nešlo zastavit a uklidnila jsem se asi po 20 minutách. Ještě v autě jsem pobrekávala. Ale řeknu jen jedno. Budou mi chybět <3
Celá třída. :) 


U předávání


Fotky fotila mamka a nějaký jsou v dost blbý kvalitě a hlavně je mi blbý přidávat tunu fotek s lidmi, kteří o tom ani neví :D
Nicméně celou základku jsem prošla s vyznamenáním a na vysvědčení jsem letos měla 4 dvojky :) Jupí! :) Těch 9 let bylo opravdu krásných a nezapomenutelných..
4

4 komentáře:

 1. ~Čaué~
  Taky často nevím, co chci.
  Taky jsem kdysi chtěla zmizet ze základky a na předávání vysvědčení jsem brečela. Bylo to takové slavnostní ...
  Ta písnička je hezká, škoda jen, že v tom textu je plno chyb :)
  Kuchyňka? Jáj ,, tu jsme měli jen ve družině :D
  Proslov jsme myslím ani neměli ... docela škoda asi.
  Proslov měl jen starosta a ředitelka.
  27 šatů, to neznám...
  8 korun jakože za lehce poničenou učebnici? Nebo za co? :D
  Ta trička v šedivé barvě vypadají moc hezky :)
  My poslední zvonění na ZŠ nemívali, za to jsme chodili na Mikuláše čmárt mladší, takže jsme o nic nepřišli :D
  Hodně z nich budeš potkávat :)
  Hezké fotky :)
  Koukám, že jste ve třídě měli plno Adélek :)
  Vy jste měli ve třídě černouška? :3
  Jáj :3
  U našeho předávání vysvědčení nebyli lidé/rodiče.
  K vyznamenání gratuluji... to mě se to od druhého stupně moc nedaří :) Ale nikdy jsem neměla horší známku než trojku :)
  Vím, jak ses cítila... prožila jsem to také.
  Podobně jsem se cítila i včera a to jsem ve druháku a nikam neodcházím.
  Tak ahoj .

  OdpovědětVymazat
 2. Černouška? Ne neměli...
  8Kč za všechny poničené učebnice:)
  Děkuju:)

  OdpovědětVymazat
 3. To bude strašný, až budu v devítce a budu končit základku. Nechci na to ani myslet, mám ještě čas. Chápu, že ti nebylo nejlépe.
  Písničku od holek znám.
  Je fajn, že jste měli jenom pět hodin. To potěší!
  Do 14:45 bych mít nechtěla :)
  Napsat proslov za hodinu a půl je ale docela oky.
  Je super, že učitelka na chemii udělala státnice!
  My odevzdávali učebnice ve čtvrtek a nové dostávali v pátek:D
  27 šatů neznám :) Pokud se na to dokoukáš, uděláš recenzi? :)
  Blbý, že vypadla elektrika.
  Super, že jste byli na mobilech :D
  8 Kč za učebnice je super. Já neplatila nic :)
  260Kč za třídní trika je ale docela dobrý:-)
  Kratší vlasy ti sluší.
  Magic blue je dobrý název!
  My jsme tento rok sportovní den neměli, což mě docela štvalo, ale nevadí.
  Chození koleček kolem Rolavy? To sis to užila, co? :D :)
  Docela na nic, že Vám pršelo.
  Taky jsem jednou zníčila deštník a zrovna, když úplně nejvíc pršelo. No jo no.
  Poslední zvonění je dobrý :D já se vždycky ale bojím, že mě zmalujou.
  Třidní trička vypadají dobře! Máte dobrý nápisky i.
  Nedivím se, že jsi nespala.
  Fotka je dobrá. Vzpomínka :-)
  Já jsem áčko :)
  Tak bych brečela a až budu v devítce, budu určitě taky bulet :/ :(

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to jste měli pondělí takové pohodové. My myslím taky, ale teď už si to nepamatuji. Já bych teda určitě raději psala proslov, než dávala dohromady šerpy :D My učebnice odevzdávali.. no, jak se to hodilo, aneb nezodpovědná třída :D Někteří jí tuším neodevzdali ani teď :D
  To muselo být na pytel, že potom nešla elektrika... hlavně, že když nic neděláte, tak funguje... klasika :D Já v úterý ani do školy nešla, proč tam být na dvě suplované a dvě "filmové" hodiny, že? :D Ta barva musí být krásná.. já se do žádné barvy zatím neodhodlala.. a možná ani neodhodlám.
  My jsme zase ve středu měli uklízecí den - takže vydrhnout celou třídu, a pak hrát různé hry. I když, to naše v závěru vypadá zábavněji než to vaše :D Ale mylsím, že kdyby vám vyšlo počasí, tak byste si to docela užili. No, aspoň že tě pustila dřív.
  Poslední zvonění muselo být skvělé. To u nás je už posledního dubna, páč oktávám začínají přípravy na maturity, a tak končí. Vždycky všechny pomalují, úplně zničí sešity a posledně si vymysleli i ryby do výstřihů a mouku na hlavu (jojo, pak že jsou na gymnáziu inteligentní a rozumní lidé :D). Ale je to hrozná sranda i pro ty, kteří nematurují. Ta trička jsou parádní :D My v primě dostali "Mám rád náš ústav" a tím to tak nějak skončilo, vy je máte úplně dokonalá :3
  To muselo být vážně hodně emotivní. Mě už stačilo v páté třídě, když jsme se shromáždili na dvorku před školou a hrála tam taková slavnostní hudba, zazvonili nám a nakonec předali vysvědčení. Skoro všichni brečeli. Takže si ani nedokážu představit, jaké to muselo být ještě při takové akci.
  Určitě se ti bude v nové škole líbit a na tuhle budeš vzpomínat jen a jen krásně :)

  OdpovědětVymazat