11. července 2015

Andělská hora - 28.6.2015

Ahojky :)
Mám tu pro vás po dlouhý době fotky. Tady jsem se zmínila, že jsme byli s přítelem na Andělské hoře (Andělce), která je před Žluticemi. Je to zřícenina, ale musí se jí nechat to, že má něco do sebe a pohled na celé okolí je bombastický. Na Andělce jsem byla po druhé, ale předtím jsem tam byla jako malá a už jsme si to moc nepamatovala. Vedla k ní hezká lesní cestička a čekala jsme, že bude teda delší, ale nahoře bylo krásně. Andělka je hora, na který je zřícenina barokního hradu. Své jméno nese po královně, která byla hodná a dobrosrdečná, a proto se jí začalo říkat Anděla a po ní vznikl celý název. :)


by: http://lays-delush.blog.cz/

7

7 komentářů:

 1. Kolem ní vždycky projíždíme, když jedeme k babi a dědovy :) Ale ještě jsem tam nikdy nebyla.. myslím, možná jako malá jo :) Krásné fotky :3

  OdpovědětVymazat
 2. Zatím jsem o tomhle místě ani neslyšela. Ale vypadá to, že to tam je krásné, fotky jsou moc povedené a vypadá to vážně nádherně :)

  OdpovědětVymazat
 3. Andělskou horu neznám, ale z tvých fotek vypadá krásně! :)
  Fotky jsou pěkné, kvalitní :)
  Nebe je nádherné :)
  Líbí se mi, že jsi k tomu napsala i něco o historii :)
  Museli jste si to užít!

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkný fotky! :) Andělskou horu bohužel neznám. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Mohlo to tam být úžasné:) A kvalita tvých fotek je taky fajn. My zítra taky jdeme na výlet a hodlám na blog hodit nějaké fotky také.

  OdpovědětVymazat
 6. Tam jsem nikdy nebyla, ale vypadá to tam moc hezky. :D
  Moc pěkné fotky :D
  lifeis-beautiful.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 7. ~Čaué~
  Vypadá krásně... nádherní fotky :)

  OdpovědětVymazat