4. července 2015

Diary 4.7.2015.

Ahojky :)

Dneska tu mám diary, protože se mi sem nechce dávat ani jeden ze 4 předepsaných článků a u fotek nevím, jak na tom jsem. Přemýšlím, že bych si přednastavila nějaké TAGy, u kterých nemusím tolik přemýšlet. V tomhle horku mi to moc nejde (bleh je 9:15 a my v obýváku máme 26 stupňů..moje smrt). Včera jsem chtěla předepsat nějaké články nebo aspoň napsat článek na včerejšek, ale nedokázala jsem napsat ani jednu větu, která by dala smysl. Nakonec jsem ani neoběhla affíky nezlobte se.

Tak jak trávíte prázdniny? :)
Já se po ránu věnuju blogu a čtu si Hobita (takže z nějaké 50 stránky jsem už asi na 170 straně, což je cca půlka). Odpoledne si taky převážně čtu a píšu si do sešitu nějaké nápady na články a recenze. Pak se jdu většinou ochladit do bazénku, který je tak vyhřátý, že voda v něm je teplá jako kafe (ale to je vedlejší :D) a občas se opaluju. Když se nad tím tak zamyslím, tak vlastně všechny dny z těhlech prázdnin u mě probíhají naprosto stejně. V pátek bych tu neměla být, protože bych měla jet do Prahy, ale to vám napíšu ještě ve čtvrtek.
by: tumblr.com
Včera byl zase oficiálně zahájený Filmový festival v Karlových Varech. Letos to je už 50. ročník a chtěla jsem tam včera jet, ale nějak jsem se v tomhle počasí nedokopala. Možná dýl až bude chladnější počasí. Nicméně ten ohňostroj, který pořádal Thermal (nebo město) byl překrásný. Trval přes 5 minut a fakt byl povedený. Začal asi v 23:00, kdy už byla konečně tma. Potom tam hrála kapela Lucie a ani jsme tam nemusela být a slyšela jsem je, jak hrajou, protože se to po městě docela rozléhá.  Ale hráli hezky :)
No asi takhle článek ukončím. Je to o ničem já vím, ale nic lepšího mě nenapadlo a zase chci aby blog byl aktivnější. No jdu oběhnout affíky a mějte se hezky :)
8

8 komentářů:

 1. Jâ trávím prázdniny na táboře jako zdravotník už od úterka. Také se mi v tom vedru nechce přemýslet, nejradsi bych se valela nekde u vody nebo na plazi.

  OdpovědětVymazat
 2. O prázdninách mám zatím snad ještě míň času... :D Pořád je co dělat, jak je hezky, tak čtu venku na sluníčku (takže se zároveň i opaluju), vařím, včera jsme měli oslavu, tak jsem musela píct atd... takže zatím bylo fakt pořád co dělat :)

  http://ivetpavlic.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. ~Čaué~
  V tomhle horku mi to také moc nejde :)
  Já trávím prázdniny u vody, compu, a tak ... možno přečíst u mě :D
  Kapelu Lucie jsem neviděla nikdy na živo nebo prostě ani pořádně nevím, jak vypadají ... Jsem je jako menší poslouchala na CD :)
  Tak ahoj a v pohodě, docela Tě chápu :)

  OdpovědětVymazat
 4. Obrázek Summer se mi líbí :)
  Tagy mám hned :) Jsou docela fajn :)
  Horko je strašný -_- Ani do bazénu se mi nechce, protože musím vylézt do toho tepla :D
  Je ale lepší teplo, než aby byla zima, no :)
  26 stupňů? Wow! :D Já ani nevím, kolik my. A vědět to nechci :D
  Já si prázdniny užívám celkem fajn :) Čtu si, jsem venku, odpočívám, relaxuji :)
  Na filmovém festivalu jsem nikdy nebyla :) je fajn, že se zpěv skupiny rozléhal :)
  Taky se měj moc hezky :)

  OdpovědětVymazat
 5. v tomhle teple na ten filmovej festival...katastrofa :D
  i doma tropy totální, mám pocit že se rozteču zaživa :D
  a tyjo, s tím hobitem si docela pokročila :DD se to čte o prázdninách úplně jinak :D

  OdpovědětVymazat
 6. Já trávím čas většinou doma v posteli nebo v bazéně i přesto, že mám krámy a nechci mít tampon..
  Já mám rozečtenou knihu a snažím se přečíst aspoň kapitolu za večer, ale prostě se mi nechce v tom vedru.. :/

  OdpovědětVymazat
 7. Já se o prázdninách zatím poněkud flákám. Na Filmový festival letos nejedu, ale někdy bych ráda... :)

  OdpovědětVymazat
 8. Ten den jsem přijela z dovolené :) Takže je jasné, jak jsem celé dny trávila - váleníčko u moře, lehký sport a spousta jídla - paráda!
  Já teď ve Varech jsem (u babi a dědy), ale filmový festival mě zcela upřímně nezajímá, holt na ty filmy a celkově herce moc nejsem. Já si raději zajdu na něco hudebního :)

  OdpovědětVymazat