2. července 2015

My Top of June

Ahojky :) 
Dneska jsem si pro vás připravila (přednastavila) My Top of June. Za květen jsem nedělala, protože nebyl čas a když byl, tak už jsme si to nepamatovala. Za červen mám dilema u filmů, protože jsem viděla spoustu báječných filmů jako jsou Mimoni, Tučňáci z Madagaskaru nebo třeba Pearl Harbor a jsme zvědavá, o kterém sem dnes napíšu.  Mimo to z knížek tu dneska asi nic nebude, protože jsem nějak neměla náladu nic číst, ale u ostatního bych měla mít více méně všechno. :) Tak jdeme na to. :)

 • Nejoblíbenější knížka
Jak jsme se zmínila před chvilkou, tak žádnou nemám, protože jsem knížky nečetla. Vždycky mám takové chvíle, kdy čtu pořád a jindy zase, kdy nečtu vůbec. Navíc jsem v červnu byla ráda, že jsem ráda, vzhledem k tomu, že toho ve škole bylo poměrně moc.


 • Nejoblíbenější produkt/ věc
Ten produkt, který vám teď ukážu jste tu už určitě viděli, pokud jste četli článek s Haulem z Prahy. Tam jsme si koupila neonový zelený lak od Dermacolu v odstínu 17 NEON Kiwi, který je nádherný a já se do něj zamilovala :3 stál kolem 34 Kč a už se těším až ho znovu vytáhnu ven :3 A jak jsme byla nadšená z tohle, tak jsem si v Rossmannu koupila ještě žlutý neonový lak :D Nicméně, tenhle zelený mi dal na nehtech v klidu týden a něco, což je dost slušný :) Akorát mám pro vás radu takovou, že je lepší pod něj dát bílý lak, který barvu zvýrazní :)

 • Nejoblíbenější písnička
Kdo mě aspoň malinko zná, tak ví, že není moc velký tajemství, že poslouchám SharkaSs, ATMO Music, Duffa, Retore a další. Dneska jsem se rozhodovala mezi písničkou od ATMO Music - Ráno a písničkou od Bena Cristovaa - #ŽIJUPROTO, ale nakonec to vyhrál ATMO :)

 • Nejoblíbenější film
Jak už jsem psala na začátku, tak jsem teď měla velký výběr, ale nakonec sem nedám žádný z filmů, co jsem sem napsala. Za tenhle měsíc byl mým nejoblíbenějším filmem Hvězdy nám nepřály. 
Čtvrtku filmu jsme probrečela a docela by mě zajímala knížka, kterou si asi půjčím od Verry. :)
Děj: Hazel a Gus jsou dva výjimeční teenageři, které spojuje kousavý humor, pohrdání konvencemi a především láska, co s nimi cloumá. Jejich vztah je o to neobvyklejší, že se seznámili a zamilovali během setkávání na sezeních podpůrné skupiny pro boj s rakovinou. Hazel Grace Lancasterové (Shailene Woodley) je šestnáct let. Má ráda (a zároveň toleruje) své někdy až příliš starostlivé rodiče a právě se zakoukala do mladíka jménem Gus Waters (Ansel Elgort), který se na oplátku zamiloval do ní. Jak se sbližují, Hazel a Gus společně prožívají své obavy vyplývající z jejich zdravotních problémů a zároveň sdílí lásku ke knihám, včetně Hazelina oblíbeného románu Císařský neduh. Mnohokrát se marně snažila spojit s autorem knihy, samotářským Peterem Van Houtenem (Willem Dafoe). Když se Gusovi podaří Van Houtena zkontaktovat, spisovatel je oba nečekaně pozve do Amsterdamu. Gus je rozhodnutý vzít Hazel na cestu, aby našla odpovědi na všechny otázky, které kdy ke knize měla. Ale odpovědi, které hledá, nepřichází od Petera Van Houtena. Přichází z velkého dobrodružství, které Hazel zažije s někým, koho se nebojí milovat a kdo jim oběma dal něco, co Hazel nazývá „Malou věčností – nekonečnem mezi sečtenými dny." ZDROJ6

6 komentářů:

 1. mám stejny lak od dermacolu,jen zářivě růžový.ale přemýšlím i nad tímhle,vypadá fakt hezky :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ten lak vypadá pěkně : Sice takové barvy nenosím, ale uvažuju nad tím, že bych si pořídila nějaké laky od Dermacolu :) Hvězdy nám nepřály je opravdu krásný film :)

  OdpovědětVymazat
 3. ~Čaué~
  S čtením to mám podobně, jako ty :)
  Jo, o tom laku jsi tu už něco psala no :)
  SharkasS a ATMO... miluju!
  A ta písnička ... Ráno, jsem poslouchala dokola a zpívala se spolužačkou :)
  Akorát videoklip vidím poprvé :)
  Hvězdy nám nepřály.. taky jsem čtvrtku probrečela! Super film!
  Tak se měj hezky :) Ahoj  OdpovědětVymazat
 4. Já ani nevím, kdy oblíbence ze červen vydám já :) Nemám u sebe notebook, no :(
  Já v červnu četla :)
  Nedivím se, že jsi ani nečetla :) Ty pololetky apod. byly zlo :D
  Neon kiwi - to se hodí!
  Vydrží týden? To je super :) Lak od Dermacolu nemám :)
  Atma mám strašně ráda a Ben mi nevadí :) Někdy si ho poslechnu :)
  SharkaSs už moc neposlouchám, ale jo, její písničky mám v telefonu.
  Hvězdy jsem neviděla, ale chci si prvně přečíst knížku. Čekám na ni už od prosince, což je hrozný, ale počkám si :)
  Děj znám :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ten lak má boží barvu! ^^

  OdpovědětVymazat
 6. Já jsem taky v červnu vůbec nečetla. V červenci se to teda rozjelo, ale za červen také nic nemám. Na hudbu máme trochu jiný vkus.. já jsem přes červen nejvíc poslouchala Chinaski, Vypsanou fiXu a taky písničku Forever Young od Alphaville.. nádhera :D
  Hvězdy nám nepřály jsem viděla asi před rokem, nebo tak nějak a film se mi moc nelíbil, knížka byla o hodně lepší, hlavně jsem si postavy představovala jinak. Za mě v tomhle případě knížka bez debat. Já se na filmy moc nedívám, takže jestli se nepletu, tak za červen jsem snad žádný neviděla.

  OdpovědětVymazat