10. srpna 2015

Diary 10.8.

Ahojky :)
Venku je teplo a svítí sluníčko. Je tu takový hic. Ne tohle není moc dobrý začátek.
Po delší době tu není žádný přednastavený článek. Asi bych měla udělat Liebster Award, do kterého jsem byla nominovaná 2×, ale asi ho sem dám až zítra. Dneska asi budu pracovat na blogu a přednastavovat články. Oběhnu affíky (jestli mi to počítač dovolí - kdo sleduje mé články delší dobu tak asi ví..). Bože v tom horku mi to opravdu nemyslí.


Jak jsem se zmiňovala v tomto článku, tak jsem se včera vrátila od ségry. bylo tam hezky a byla tam sranda. V pondělí kolem 2 odpoledne pro mě přijel ségřin manžel, který mě k nim odvezl a pak jsem hodně s Honzíčkem a Ondráškem. Bylo tam na padnutí a to doslova. Moc jsem tam toho nestíhala, protože jsem byla hodně s klukama a něco málo jsem začala stíhat až od pátku, kdy přijel můj kluk a v neděli mě pak odvezl domu. Byla tam legrace a když kluci spali, tak jsem si dočetla Upíří deníky - Temné shledání, takže si můžu do Výzvy připsat knížku a mimo jiné si tam můžu připsat i film Flubber, který jsem neviděla hodně dlouho.

A zase je tu moje droga. Simple Plan mají hezké písničky a s Fall Out Boy a Black Veil Brides se mi děsně líbí. Mimo jiné hodně poslouchám Kalwicha a docela se mi začali ještě víc líbit Green Day. Celkově mi přijde, že jsem se přes prázdniny změnila. Jako bych si oddychla od něčeho (ani nevím od čeho). Ano, sice mi není, ale přežít se to dá a snad brzo už mi brzo bude. Docela se už těším do školy, což je na mě neobvyklý. No těším se a bojím. Dokonce se celkem i těším až mi v lednu dají rovnátka, což taky nechápu. No těším se, ale pořád je nechci, protože jsou náročný a bude mě bolet pusa, ale tak co zvyknu si. Nic jinýho mi nezbude.

Dneska je už 10..přesně za týden má babička narozeniny a já vůbec nevím, co jí s bráchou koupíme. Loni jsem jí z dovolené přivezla baterku s nápisem: ,Kde bůh není, tam je babička.' nebo něco takového a to se jí moc líbilo. To jsem kupovala v Liberci, ale tenhle rok nevím. Ani jsme nebyli na žádné dovolené, tam možná pojedeme až příští nebo popříští rok (jestli vůbec). Jenom na začátku prázdnin jsem byla v Praze u táty a tam jsem babičce nic nekupovala. Mno snad mě něco napadne. :)

Jinak jsem přemýšlela, že bych na blogu udělala nějaké Wishlisty, líbily by se vám? :)

17 je moje oblíbené číslo (spolu se 16) a moc mě těší, že i blog má svojí 17. Lépe řečeno 17 000 (dobře teď asi 17 400 něco) a to je prostě neuvěřitelný. Vy jste neuvěřitelní. <3 Minulý měsíc byla návštěvnost přes 1 200 lidí a to je prostě...woow. Vím, že to sem píšu pořád, ale jsem ráda, že sem chodíte, a že se vám tu líbí, i když články občas stojí za nic a videa...ehm radši no coment (to je ještě horší). Vážím si toho. Opravdu a děkuju vám moc <3
7

7 komentářů:

 1. Gratuluji k tolika navstevam, take vzdy premyslim nad darky tepvr ve chvilo, az se to blizi.

  OdpovědětVymazat
 2. Gratuluju k těm návštěvám :3.
  Jsem ráda, že sis to u ségry užila :).

  OdpovědětVymazat
 3. Gratuluji k návštěvám!:) Já se do školy těším i netěším.. dejme tomu, že se spíš bojím, ale tak co už:D
  Měj se hezky a wishlisty určitě přidej:)

  OdpovědětVymazat
 4. ten darcek pre babicku k minulému roku je uzasny :D ja som babke kupovavala rozne zaujimave mydla alebo kremy.

  OdpovědětVymazat
 5. Gratuluju k návštěvnosti. :)
  U sestry to muselo být dobrý.
  Já kupuju kosmetiku a to je deodorant, krémy atd.
  Já se do školy těším, ale taky nechci, aby skončily prázdniny. :)

  OdpovědětVymazat
 6. No tak to by si naozaj mohla spraviť pretože som ti prišla oznámiť že ťa tiež nominujem do tag liebster award :)
  Viac info nájdeš tu : http://simplesite.blog.cz/1508/tag-liebster-award

  OdpovědětVymazat
 7. Gratuluju k 17 000 ! Zasloužíš si to :)
  Taky nikdy nevím, co kupovat za dárky :D :(
  Ani nemám moc dostupnost do obchodů.
  SP nemusím a ani je neposlouchám :)

  OdpovědětVymazat