6. srpna 2015

Scene style

by:http://cbtscloset.deviantart.com/

Ahojky :)
Dnešním článkem navážu na článek, který jsem psala o Emo. Článek je jeden z nejčtenějších a nalezne ho tady. :) Dobře, tam jsme si řekli, co je to Emo, a že není návod na to, jak jím být, a že rozhodně NEEXISTUJÍ  pravidla.
Ale co jsou to Scene?


Scene nebo Scene Kids, jsou veselí lidi, kteří milují barvy a poslouchají takovou hudbu, která se jim líbí a nezáleží na žánru hudby ( např. pop, metal, electro,..). Nosí barevné až zářivé (většinou uplé) oblečení. Chvilkami můžou být výstřední, ale o to jde. Scene je spíše módní styl, který spadá pod Emo.

přes: http://bookcity.co.il/
Nosí natupírované vlasy, které jsou hodně barevné. Jejich líčení je taky barevné a doplněné o černou linku a často si lepí umělé řasy, ale to záleží na tom, jaký mají líčení. Nosí barevné příčesky. Návodů na účesy a make-up, je na Youtube mnoho.
přes: https://www.pinterest.com

Na rozdíl od Emo se nebojí barev a naprosto se v nich vyžívají. Mají rádi společnost a milují koncerty. Scene dívky mají z 60% Hello Kitty. Popravdě já jsem scene a Hellou Kitty nenávidím, takže to pravidlo není. Nemají žádné pravidla. V překladu nos, co chceš, poslouchej, co chceš a maluj se, jak chceš. :)

Když se řekne Scene, tak mě napadne Youtuberka Verena Schizophrenia, která má luxusní návody. Mám jí teda radši z doby, kdy byla mladší, ale tak co.
Verena byla mým vzorem, obzvláště ohledně vlasů a líčení.
Přes: http://izzys-beauty.blog.cz/
A Vereny bratr Max :)
by: https://www.pinterest.com

6

6 komentářů:

 1. Já se o takové komunity příliš nezajímám, ale díky, žes mi to trošku přiblížila :) Kdybych to měla nějak přirovnat, tak je mi emo určitě bližší.

  OdpovědětVymazat
 2. velmi zajimavy clanok a docela mi dobre priblizil tento styl. :) Verena vyzera podla mna dost dobre ale popravde nepoznam ju.

  OdpovědětVymazat
 3. ~Čaué~
  Scene není špatný :)
  Z lehkostí bych do toho šla taky ... Ale ne úplně. Není to nic moc pro mě.
  Hezké fotky. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Zajímavý článek :)
  Ten styl je dobrý. Bylo zajímavé se o něm něco dozvědět. :)

  OdpovědětVymazat
 5. P.S. Nominovala jsem tě do Liebster award - tag. Taky jsem byla nominována. :) Nemusíš to dělat, jestli nechceš, ale kdybys chtěla, tak na mém blogu jsou pravidla. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Mně tenhle styl přijde úplně odporný, nikdy bych do toho nešla, nic pro mě :D

  OdpovědětVymazat