10. září 2015

AVON - conditioning eye makeup remover lotion | recenze

Ahojky. Vždycky, když tu byla recenze kosmetiky, tak to byly linky nebo řasenky. Nikdy jsem nedělala recenzi toho, čím si makeup odličuju. Mno a dneska jsem se rozhodla, že takovou recenzi udělám. Tuhle recenzi měla myslím, že Vall a kdysy jsem jí četla i u Dendy a já budu mít podobnou. Tak jdeme na to :)

 Na odličování jsem dlouho dobu používala odličovač od Avonu (teď jsem dodělala druhé balení), který stojí kolem 60-80Kč. Má 150Ml. Je to něco jako bílý krém, který je hodně tekutý. Má se na oči nanášet vatovým tampónkem a má snadno odstranit makeup a zároveň má být šetrný. No, odstranil mi norální i voděodolný makeup a hlavně ze začátku byl dobrý, ale čím ho tam mám míň tím hůř se s ním makeup sundaval. Akorát, co bych mu vytkla je to, že občas štípal v očích a docela mi vadí to, jak voní. Popravdě mě to smrdí a mohlo by to být bez vůně.



Co se mi, ale líbilo byl jednochudý desing a docela mi vyhoval i ten dávkovač, i když se mi často stalo, že jsem tam toho dala víc, než jsem původně chtěla. Svou práci, ale plnil a rozhodně to není žádný propadák. Podle mě je to takový průměr. Jsem zvědavá, jak to bude s odličovačem od Garnieru, který jsem si koupila. Aspoň vůně je lepší, než u tohohle.


Máte s ním nějakou zkušenost? :)
5

5 komentářů:

 1. Dělala jsem na něj taky recenzi :-)
  Já už bych si ho znovu nekoupila. Chci zkoušet jiné.

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám micelárku od Garnieru a jsem spokojená. Tohle jsem zkoušela jednou a to u tety. V očích docela pálil a taky mi moc nevoněl:/

  OdpovědětVymazat
 3. Zkušenost s ním nemám, ale už jsem na něj určitě dříve četla recenzi. Já na odličovací mléka moc nejsem, sice to byl můj první odličovací produkt a nebyl vůbec špatný (konkrétně nějaký zelený od Garnier), ale nakonec jsem zjistila, že je pro mě nejlepší klasická micelárka (Garnier) na pleť a dvoufázový odličovač (Essence, Sephora) na oči. I když teda micelárkou jdou oči dobře odlíčit také, ale větší jistotu mám s tím dvoufázovým.
  A taky jsem byla fanda odličovacích ubrousků (Balea, Douglas), ale teď je vůbec nepoužívám.

  OdpovědětVymazat
 4. Já ho tedy měla,a už nikdy více, neskutečně pálel jak v očích tak na pleti. Já mám radši micelárky.

  OdpovědětVymazat
 5. Já mám Canabis a Mixu, je mi jedno, jaký odličovač to je, hlavně, že je to mléko a ne ta vodička. Stejně jsou všechny na jedno brdo a my jen platíme značku.

  OdpovědětVymazat