23. září 2015

Diary 23.září..

Dneska je úterý 22. září (v sluchátkách mi hraje písnička Nejsme to my od El Nina a Terezy Kerndlové) ...ale tenhle článek vyjde až zítra. Možná bych měla přednastavit i nějaké články, protože mi právě došly přednastavené články... sakra nemám čas je přednastavovat a nechci, aby tu nic nebylo. Ať je aspoň blog aktivní, když já nejsem...

Tohle je po dlouhé době, co píšu nějaký článek. Dlouho jsem články nepsala. Nestíhala jsem. Všechny články na blogu byly přednastavené, vlastně i tenhle je. Popravdě nejsem zvyklá učit se a gympl mě to bravurně během dvou týdnů naučil. Vůbec jsem se nevěnovala blogu ani affíkům a mrzí mě to. Děkuji všem, co se mnou mají trpělivost. Brzy se to snad vrátí do normálu.. brzy?...co je vlastně brzy...2 měsíce? Míň nebo víc? Vlastně jsem ani nenapsala o svých prázdninách. Plánovala jsem o tom článek, ale nějak nevím, jestli to má vůbec ještě cenu...chtěli byste ho? Nicméně, tohle diary je takové celkové ohlédnutí za zářím. Respektlivě od tý doby, co jsem v prváku.  Původně jsem chtěla napsat samostatný článek, ale je na to pozdě a vlastně by to ani nebyl moc dlouhý článek. Mimo jiný sem napíšu i o adapťáku a pak o těch pár dnech zmatků na škole a tím to asi bude končit.

Můj první den na střední.... no, co si budeme nalhávat. Ráno jsem tam šla s tím, že budu s kamarádkou ve třídě. No... jak jinak, že jsem skončila v B, zatímco ona je v A. Dobře, to jsem tak nějak rozdejchala, ale větší problém bylo najít třídu, ve které mám být. Nejlepší bylo, že jsem našla třídu A a kamarádka našla nejdřív B, tak jsme se poslali navzájem do správné třídy. Sedla jsme si do první lavice, kde bylo volno a čekala jsme na začátek hodiny. Pak si ke mně sedla jedna holka, se kterou se docela dost bavím a kupodivu jsem se začala bavit i s dalšími lidmi.

Dva dny potom, co jsem nastoupila do prváku, jsme jeli na adapťák. Tam jsme se tak nějak všichni dali dohromady. Ten plán, co si pro nás připravili byl docela fajn. Nejvíc jsme se děsila raftů, ale byla to sranda. Sice jsem z toho byla nemocná, ale dalo se to přežít. Měli jsme lepší chatky než kluci , kterým začala stávkovat topení (lépe řečeno fungovalo půl hodiny a strašně smrdělo - neříkám, že u nás taky nesmrdělo, ale aspoň fungovalo- a pak se vypnulo a byla tam zima). Kromě raftů jsme lezli po skalách ( dobře se na ně koukalo, já jsme nelezla, protože mám panický strach z výšek a jsem radši nohami na zemi), stříleli ze vzduchovky (ani jednou jsme se netrefila :D), běhali jsme orientační běh ve 23 večer a na pokoj jsme se dostali o půlnoci :D a ještě jsme měli nějaké soutěže. Mimo jiné jsme museli hrát divadlo a my jsme dostali Sněhurku a sedm trpaslíků. Vyhráli jsme to, protože to třídní učitel poznal :D.

Po návratu ve škole nastal naprostý zmatek s hledáním učeben ( který trvá i teď, protože nám změnili učebny -_-) a sháněním učebnic. Na burze ve škole jsme byla 2× a sehnala jsme si tam jenom dějepis a 2 učebnice na matematiku. Jinak jsme si všechno musela koupit v obchodě. Dobře něco málo mám po bráchovi, ale hodně knížek chtějí jiné.. no co, ale stále nemám zeměpis v Kostce 1 a všude mají jen 2.díl. Takže to máme veselý... do toho se mi udělal zánět spojivek v levym oku, takže si teď kapu do oka kapky a nebaví mě to.

Měla bych oběhnout affíky. Snad jsem je oběhla i včera.. mrzí mě, že to flákám...omluvte mě prosím..:/
3

3 komentáře:

 1. Je fajn, že jsi celkem spokojená :)
  To je docela na nic, že kamarádka je v A a ty v B :/
  Super, že si k tobě sedla nějaká holčina :)
  Na adapťáku to muselo být super.
  To je nejhorší, takhle ty učebnice kupovat, no. Ať to brzo seženeš!
  To musí být nepříjemné, ať se brzo uzdravíš :)
  Jinak... článek o prázdninách klíďo přidej.

  OdpovědětVymazat
 2. Je fajn, že jsi si tam našla kamaráda a že jsi si užila adapťák. :) Určitě si tam zvykneš. :)
  Já taky díky škole nemám moc čas. Přijdu domů a jdu se učit na další den. My adapťák neměli. Já zase sedím v poslední lavici s klukem a prohodíme spolu jen pár slov při nudných hodinách n téma - to je ale nuda nebo co říkal. Taky jsem si tam našla kamarádky.

  lifeis-beautiful.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Jojo, přechod na gympl je vždycky rána, ale zvykneš si. Já jsem teda ale taky letos čuměla, protože do tercie to všechno ještě jakž takž šlo, učila jsem se výjimečně, ale teď se to všechno navalilo.. na to, že ještě nejsem na vyšším stupni gymplu si přijdu už dost studijně vytížená.
  Klidně článek napiš, ráda si ho přečtu :)
  Tak to je super, že jste si s kamarádkou takhle pomohly a že ses potom začala bavit s ostatními. To je první krok k úspěchu :D
  Adapťák vypadal zábavně. Ježiš, já bych znova jela.. předtím jsem chození po horách neměla ráda, ale teď by mi to s těmi lidmi ani nevadilo.
  Já si ani teď moc nepamatuju, kde jsme a co máme za předmět a to tu školu znám a paměť mám v pohodě, takže si z toho nic nedělej :D Já se spletla i v květnu :D.
  U nás je taky bazar, letos sem tam sehnala atlas ČR, asi o 50Kč levnější, což je super, příští rok tam plánuju nakoupit ve velkém, protože se mi nechce dávat 500Kč za nějakou učebku z AJ.
  S tím obíháním si nelam hlavu, sama nestíhám, takže tě úplně chápu :)

  OdpovědětVymazat