30. září 2015

Essence get BIG LASHES volume CURL mascara | Recenze

Ahojky, už dříve jsem říkala, že mám připravenou recenzi kosmetiky. Dneska přicházím s recenzí řasenky (a mám pak pro vás ještě jednu řasenku). Essence mám celkově ráda, ale řasenky jsme od nich nikdy nezkoušela a ani mě moc nikdy nelákaly, protože většina z nich má ten big kartáček, u kterýho jsem si myslela, že mi vyhovovat nebude, protože mám docela malý oči a krátké řasy. Tuhle řasenku jsem dostala od kamarádky Hanky (Azuly - uvidíte jí ve videích) k 15tinám spolu s laky od Gabrielly Salvet a BabyLipsem. A jak mi nakonec vyhovovala?

Jak už jsem psala, tak jsem se táhle řasenky docela děsila, protože jsem bála, že mi nesedne. Vždycky jsem se vyhýbala velkým kartáčkům. Možná i z důvodu, že jsem si nechtěla vypíchnout oko ( a věřte, že tak šikovná jsem :D). Nicméně, jsem řasenku zkusila hned druhý den ráno, co jsem jí dostala. Řeknu to takhle - spala u mě kamarádka a nemohla z toho, jak jsem to komentovala. Vzhledem k tomu, že s tímhle kartáčkem jsem absolutně neuměla pracovat, tak to skončilo všude. Na nose, na očích a i na řasách ( a neublížila jsem si :D). Když jsem odlíčila to, co bylo všude okolo, tak mě to dorazilo. Řasy, které jsou docela krátké, teď byly dlouhé, husté a prostě woow. Navíc je s ní i rychlejší manipulace. Jediné, co s ní do dnes neumím jsou spodní řasy..to kombinuju s řasenkou od Maybelline.

Řasenka má malinko sušší konzistenci. Neobtiskává se a opravdu udělá skvělý pohled zahuštěných a krásných řas. Má takový vyboulený kartáček, který řasy krásně natočí. Manipulace je s ní jednoduchá - jde jenom o zvyk. První moje manipulace byla děs viz čtení nahoře a druhá už byla parádní. Mimo jiné mě ohromila její výdrž - vůbec se mi neobtiskávala a ani se z ní nic neodlamovalo. Upřímně, kdybych to měla srovna s řasenkou Miss Manga, tak jí tahle řasenka převálcuje. Aspoň, tak to je u . Její recenze tady. Mimo to šla řasenka dobře odlíčit a nemám k ní žádnu výtku :) 

Řasenka má 12 ml, což je dost a stojí kolem 80Kč...asi. No prostě do stovky jí seženete :) Mimo to jí mám od konce přezna, používám jí od dubna a mám jí ještě minimálně půlku a to jí používám každý den (výjimkou prázdnin). Za mě jí můžu doporučit :)

Máte s touto řasenkou zkušenost?
Jak se vám libila recenze?
Máte rádi Essence? :)
5

5 komentářů:

 1. Já teda nikdy neměla v plánu koupit si řasenku od essence. S jednou od nich nemám moc dobrou zkušenost a mám raději řasenky od Maybelline.
  Recenze se mi moc líbila a možná nějakou řasenku od essence zkusím.
  Essence úplně nemusím ale mají dobré korektory a stíny.

  OdpovědětVymazat
 2. Od Essence mám jenom laky a jeden stín.
  Řasenku neznám.. Mně moc tlusté kartáčky nevyhovují.
  Ale třeba by byla dobrá, co já vím.
  Nevím, třeba zkusím.

  OdpovědětVymazat
 3. S řasenkou zkušenost nemám, vlastně ji nemám asi se žádnou jinou od essence. Ale už bych to asi měla napravit, protože jsou hodně lidmi chválené a ta cena je prostě suprová. Já své oblíbenkyně mám, myslím, že obě znáš z blogu - Catrice Lashes to kill a Rimmel Wake me up. Efekt, který dělají je skvělý... no jo, ale to bych nebyla já, kdybych po vyschnutí nezkoušela nové a nové. Třeba tahle přijde jako další.. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Já tuhle řasenku mám moc ráda :) Používám ji už dlouho a mám asi druhé balení. Udělá pěkný objem řas a i s výdrží nemám nejmenší problém :)

  OdpovědětVymazat
 5. Já tuhle řasenku mám moc ráda :) Používám ji už dlouho a mám asi druhé balení. Udělá pěkný objem řas a i s výdrží nemám nejmenší problém :)

  OdpovědětVymazat