1. září 2015

Hello September

By: http://weheartit.com/entry/group/30699283
Dneska je 1. září a pro mnohé z nás začíná škola. Jsem jedna z výjimek, díky tomu, že se škola opravuje, začínám až 7. září. Moje prázdniny měly přes 2 měsíce a 2 týdny. Nebudu se tu rozepisovat o tom, jaké jsem měla prázdniny, protože o tom napíšu samostatný článek :). Nicméně ani nevím, jestli jsem ráda, že do školy nejdu už dneska. Jsem z toho nervózní. Nová škola a lidi, které vůbec neznám. Já...vlastně ani nevím, co chci. Nejradši bych šla zase na základku do starého kolektivu, Neříkám, že mi všichni chybí, ale taky neříkám, že mi nikdo z nich nechybí. Lhala bych, protože mi chybí většina lidí ze třídy a mrzí mě, že se už nebavíme, ale tak co nadělám, to je život.Všichni mi říkali, že září a říjen bude nejhorší. V září toho pro mě bude hodně nového (a to teprve bude zážitek, když si docela blbě hledám kamarády). Budu si muset zvykat na jiný pravidla a jený výklady. Možná budu plavat v učení, kdo ví. Jediný, co vím jistě je to, že už mám nějaké články v rozepsaných ( proto byla i pauza) a články budou nejspíš hodně přednastavené. Od ledna už to takové třeba nebude, ale to první pololetí bude hodně těžký. Navíc nechci, aby se to odrazilo na blogu. To opravdu nechci. Mám připraveno hodně recenzí, které se vám snad budou líbit a doufám, že sem budete i nadále chodit rádi. :)  Články asi budou vycházet obden. :)


A jak jste si užili váš první školní den? 
Do jaké třídy jste dneska nastoupili? 
Tímto se s vámi loučím a uvidíme se u dalšího článku. :) 
7

7 komentářů:

 1. Já jsem se do školy netěšila. Jsem alespoň ráda, že se šlo až dnes, ne včera.
  Až příští pondělí?! :D Wow, taky bych chtěla prodloužené prázdniny :(( :))
  Na všechny články se těším :) Recenze mám ráda!
  Hele, neměla jsi tady na blogu 3 články? Byla mezi nimi i recenze na odličovač od Avonu? Tys je smazala, ne? :)
  Hodně štěstí ve škole a určitě to ve škole bude skvělý!!! :) Brzo si na vše zvykneš, věř mi :)
  Já jsem si prázdniny moc užila. Byly skvělé,škoda, že nemám více fotek, no :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :) ehm nesmazala jsem je, blbě jsem je přednastavila, brzo vyjdou na blogu :)

   Vymazat
 2. Už se těším na články. :)
  Já jsem dneska byla v nové škole a souhlasím s tebou, že to 1. pololetí bude takové hektické.
  Hodně štěstí v nové škole :)

  OdpovědětVymazat
 3. Panebože, ani nevíš jak jsi mi hrozně chyběla! Konečně zase začneš blogovat.
  Já nastoupila také na novou školu a to na nástavbové studium Podnikání, líbí se mi tam, těším se i na učení docela. Akorát si musím zvyknout na intr, kde jsem, jelikož jsem člověk, co nemá rád změny, tak je to těžší.

  Přeji ti spoustu štěstí, a hlavně úspěchů a přátel ve škole. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Se máš, že máš delší prázdniny, ale na druhou stranu je to ve škole zatím fajn :)
  Já jsem na intru a mám tu lehce potíž s wifi, tak nevím, jak to bude s blogem, ale snažím se. Tak hodně štěstí a ahoj :)

  OdpovědětVymazat
 5. Já se do školy celkem těšila, ale samozřejmě ne na učení, ale na kamarádky a kamarády :3. To se máš, že máš delší prázdniny, taky bych to brala! :D Naše škola se taky opravuje, ale stejně tam chodíme -.-...

  OdpovědětVymazat
 6. Tak to ti závidím, že jdeš až 7. Ale vůbec se nemusíš bát, hlavně se nestresuj, když budeš mít strach, bude to akorát horší. Prostě si řekni, že to zvládneš, že si hned najdeš nové kamarády a že ti učení půjde dobře. Nemusíš být hned premiantka třídy, stačí, aby ti to aspoň trochu šlo :) Rychle si na to navykneš, je to jiné, ale když zvládli to lidé před tebou, ty to zvládneš taky.
  Já jsem o svém školním dnu, vlastně celém týdnu psala ve článku, šla jsem do kvarty (devítka na gymplu).
  Zvládneš to zlato!

  OdpovědětVymazat