6. září 2015

Jak dopadla moje výzva na léto 2015

Ahojky :)
Ano, já vím, tenhle článek by měl být logicky 31.srpna nebo 1. září, ale to bych nebyla já, aby se zase něco neudělalo jinak. No, vlastně za to ani tak nemůžu já, jako škola. Nene, nemůže za to časově, ale dneska mi oficiálně končí prázdniny.Už jsem to tu psala v několika článcích, takže do školy jdu až zítra a to znamená, že se dneska podíváme, jak jsem splnila svou výzvu, kterou jsem si dala.
By: http://lays-delush.blog.cz/


1. Přečíst za prázdniny aspoň 12 knih.
Hobit - J.R.R.Tolkien
Krásní mrtví (1.díl - Jonas) - Eden Magurie
Upíří deníky (Probuzení) - L.J.Smith
Upíří deníky (Souboj) - L.J.Smith
Upíří deníky (Zášť) - L.J.Smith
Upíří deníky (Temné shledání) - L.J.Smith
Dívka 15 milá, ale praštěná - Sue Limb
Upíří deníky (Návrat) - L.J.Smith
8/12
- No, popravdě jsem si myslela, že by to mohlo být lehčí, ale je fakt, že jsem se tak trochu zasekla na Pánovi prstenů: Dvě věže. Mimo jiný, to není zase až tak hrozný. Popravdě mohlo být hůř a já jsem s tím spokojená :)

2. Napsat alespoň 5 trabble povídek.
Sbohem.
Strach o ní.
2/5
No dejme tomu, že tohle jsem nezvládla. Psaní mě baví a to víc než dost, ale tentokrát jsem si na to jednoduše nebyla schopná udělat čas. To mě asi nejvíc mrzí. Odsunula jsme to na druhou kolej. Na druhou stranu zase budu hodně psát v zimě, kdy moc nechodím ven.

3. Podívat se alespoň na 12 filmů.
Lví král Hobit: Bitva pěti armád
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy 
Indiana Jones - Chrám zkázy 
Indiana Jones - Poslední křížová výprava 
Indiana Jones - Království křišťálové lebky 
Harry Potter a Fénixův řád 
Flubber 
Twilight sága: Breaking dawn part 2 
Legion Of The Black 
Rychlí a zběsilí (Fast and Furious 4)
Méďa Béďa 
Rychle a zběsile 7
Dokud nás smrt nerozdělí
Mimoni
Já, padouch
Já, padouch 2
16/12
- Joo, první úkol, který jsem splnila :D Ale ne, uznávám, že koukání na filmy mě baví a poslední 3 filmy jsem viděla za víkend, kdy u mě spal můj kluk. Hlavně koukáme na filmy, takže mi tak trochu pomohl to splnit :)

4. Podívat se aspoň na 2 řady filmů.
Futurama (6.,7. řada) - 100%
Simpsonovi ( 24.,25.řada)- 100% 
The Vampire Diares (3.,4.řada) - 50%

Futuramu mi splnit nedělalo problém, protože jsem většinu viděla v angličtině s českými titulky (docela ta čeština byla nezvyk :D). Simpsonovi taky nebyl žádný problém, obzvláště, když je to můj nejoblíbenější seriál :) U Upířích deníků to bylo horší. 3.řada mě doslova pohltila. Celou jsme jí viděla asi za 3-4 dny. 4. řada už v sobě měla ten problém, že mě nebaví. Viděla jsem jí v angličtině, když vycházela a mě to prostě nějak nebaví od doby, co se Elena stala upírkou, takže jsem se podívala na jeden díl a vzdala jsem to. 

5.Nežehlit si vlasy.
No, tak to jsem párkrát porušila (asi 5×). Nicméně ty vlasy vypadají zase o něco zdravější a asi si budu muset pořídit kvalitnější ochranu na vlasy a nějaký masky na vlasy, když si je barvím, protože chudáčci dostávají záhul. Přeci jenom ty vlasy jsem odbarvovaný a zase barvený a celkově je to s tou modrou docela složitý.

6. Nemalovat se.
Nevěřila jsem tomu, že bych mohla být venku nenamalovaná s nevyžehlenými vlasy. Opravdu jsem tomu nevěřila, ale skutečně jsem to dodržela. Nicméně jsem to taky párkrát porušila, ale nebylo to moc často a to malování mi docela chybí. A věřte nebo ne, ale byla jsem v šoku, když jsem se viděla namalovanou a s vyžehlenými vlasy :D

7. Koupit si aspoň 3 knížky.
Ehm, tak na tohle jsem jaksi zapomněla. Ani jednou jsem nebyla v knihkupectví a žádnou knížku jsem si nekoupila, takže tohle bylo asi zbytečný sem psát, takže tady jsem vyhořela :D

No a jak dopadly vaše výzvy? :) měli jste nějakou? :)
6

6 komentářů:

 1. Já jsem chtěla hodně číst, ale nakonec jsem přečetla asi jen tři knížky, a to v práci, protože když jsem byla doma, nikdy jsem neměla klid :D

  OdpovědětVymazat
 2. Já žádné výzvy neměla. Já jsem taky četla knížku Dívka 15 milá, ale praštěná. :) Já od TVD viděla jen 3. a 4. řadu a souhlasím s tebou, že ta 3. je lepší. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj
  Knihy mi přijdou v poho :) splnila si víc jak půlku ;)
  To psaní doženeš jak říkáš v zimě ;)
  Filmy jsou vždy nejlehčí :D
  Futurama je moje nejoblíbenější:3
  Moje vlasy jsou naprosto zničený! A to s nimi nic nedělám :/ taky bych chtěla modré vlasy :) nebo červené :) a nebo nejake barvené :D
  Mě to malování nebaví :D osobně si myslím, že je tok ničemu :D ale make-up podporuju!
  Oj.. tak knížky dokoupíš jindy :D

  OdpovědětVymazat
 4. Já si myslím, že je to super výkon :-)
  Já si vlasy nežehlím. Se žehličkou si dělám jenom vlnky, které mi stejně nevydrží :/
  Nemaluju se skoro vůbec. Někdy jen řasenka :)
  Já si knížky ani moc nekupuji. Více si knížky půjčuji v knihovně a nebo je dostávám.
  Já jsem se na filmy taky celkem koukala.
  mě moc Futurama nebaví, ale Simpsnovi ano.
  :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Já si radši žádné výzvy nedávám :D. Ale taky jsem se chtěla podívat na několik filmů, což jsem zvládla, ale třeba jsem chtěla dokoukat Dextera, protože mi chyběla jen jedna série a za celý prázky byl čas jen na jeden díl :).

  OdpovědětVymazat
 6. Já myslím, že to dopadlo docela dobře :) Jak vidím, tak si četla samé Upíří deníky, vlastně i sledovala.. mě to nějak nedostalo, stále se k tomu přemlouvám, ale vlastně se mi do toho absolutně nechce, tak to asi vzdám. Holt upíři nejsou můj šálek kávy.
  Většinu z vyjmenovaných filmů jsem viděla nebo o nich minimálně slyšela. Já jsem nesledovala nic, filmy mě poslední dobou neberou. Raději si pustím youtubery nebo seriál.
  Je super, že si vlasy aspoň trochu odpočinuly. Stejně tak pleť. Podle mě je fajn si takhle jednou za čas dát pauzu. I když u mě je to úplně jedno, protože si vlasy žehlím tak jednou za rok a maluju se opravdu výjimečně :D
  Já jsem si naopak říkala, že si žádné knížky kupovat nebudu, no samozřejmě mám 2 nové :))

  OdpovědětVymazat