20. září 2015

Maybelline the Falsies Volum' Express mascara | Recenze

 Ahojky, dneska vám přináším recenzi na druhou řasenku, kterou jsem dostala k narozeninám. Je to řasenka od Maybelline. V posledních pár měsících jsem si značku Maybelline opravdu hodně oblíbila a tohle určitě není jediná řasenka z jejich řady, u které zůstanu a časem si poříím, ještě nějakou. :)
Stejně jako u minulé recenze je tohle dárek a cenu nevím. Ale stála asi okolo 200 Kč. Celkově ceny u dárků radši ani nezkoumám. No a jak mi řasenka sedla? :)


Od Maybelline jsem měla prvně jenom BabyLips (recenze tady), kterým jsem se vlastně začala zajímat o tuhle značku. Co se U lidí říká, tak Maybelline má jedny z nejlepších řasenek. Je pravda, že Maybelline opravdu řasenky umí. Docela mě překvapila tím, že mi dělá lepší řasy než řasenka od MaXfactor, na kterou se taky někdy chystám udělat recenzi, jestli teda ještě najdu ty fotky.

Na téhle řasence se mi líbí, že má prohnutý kartáček, stejně jako ta od Essence,, ale ten kartáček má zploštělý a malý. Řasy s ní dělém déle než s tou od Essence, ale vykouzlí mi taky báječné řasy. Možná o něco kratší, ale pořád krásné.
Řasy mi neslepuje, nedrolí se a neobtiskává se. S kartáčkem se báječně manipuluje. Řasenka má konzistenci takovou akorát, není moc mokrá, což oceňuju. Řasenky, které jsem mokřejší mi docela slepují řasy a není to nic pro mě. ahle řasenka mě dostala svým vzhledem, jediné co mě štve, je to, že se mi oprýskává ten nápis, ale to se dá přežít. Já hodně tuhle řasenku používám na spodní řasy, ale o prázdninách, když jsem se malovala, tak jedině s ní, protože dělá krásný přirozený efekt. :) 
Má 9 ML, což je podle mě dost a já jsem s ní naprosto spokojená a mohla bych jí doporučit :)

Máte někdo tuhle řasenku?
Máte nějakou řasenku od Maybelline?
Líbila se vám recenze? :)
3

3 komentáře:

 1. ~Čaué~
  Nevím, jestli jsem nějakou řasenku od Maybelline měla. Spíš ne.. ani tuto.
  Takže nemohu posoudit, ale tvé recenzi každopádně věřím :3
  Já většinou kupuji ty levnější.. nebo spíš někdo jiný mi kupuje většinou :D
  Ale jsou také dobré :)
  kartáček má ale dobrý, podle fotky :)
  Tak ahoj :)

  OdpovědětVymazat
 2. ´Řasenku neznám :)
  Maybelline prý má jedny z nejlepších řasenek, což jsi psala.
  Slýchávám to u hodně lidí. Nezkoušela jsem žádnou :) Někdy v dalších rocích ale chci :)
  Kartáček je zajímavý.

  OdpovědětVymazat
 3. Přímo s touto řasenkou nemám zkušenost, nicméně s dvěma jinými Maybellinkami ano a jsem moc spokojená, vážně řasenky umí. Aktuálně mám jiné, ale až mi vyschnou, tak možná půjdu po téhle, protože vypadá fakt dobře, jak na obrázcích, tak podle recenze :)

  OdpovědětVymazat