3. září 2015

My Top of August

Ahojky :) 
Dneska se hlásím po delší době s My Top of, které za červenec nebylo (aspoň si to myslím). Nicméně, dneska mám díky výzvě ke všemu, co napsat. První článek se mi vymazal, takže ho píšu po druhý a doufám, že se vám bude líbit :)
 • Nejoblíbenější knížka
Nejoblíbenější knížka...pff... úplně mám spojený, co jsem četla v červenci a v srpnu, ale za srpen se mi asi nejvíc líbil 5.díl Upířích deníků Návrat. Hodně lidí říká, že má radši seriál než knížky, a že se jim knížky čtou blbě. Mně se tyhle knížky čtou hodně dobře, baví mě a úplně mě to do sebe vcucne. Jedna knížka mi vydrží cca na den, takže bych teoreticky mohla mít na měsíc přečtený všechny knížky z týhle série :D Ale dost o tomhle. Napíšu vám něco málo k ději (což mi nikdy nešlo).

Děj: Elena se po boji proti Klausovi vrátí z odvrácené strany. Spolu s sebou vezme velké nebezpečí, proti kterému bude muset stát po boku svého milovaného Stefana. Pomůžou jim i její přátele Matt, Meredith a Bonie. Pomůže jim i Stefanův bratr Damon? Proti čemu stojí tentokrát? Navíc má před sebou Elena těžký úkol, bude se muset zase naučit číst, psát, chodit a počítat. Zvládne to a vrátí se zpátky nová Elena?
 • Nejoblíbenější produkt/ věc
Moc jsem se snažila za prázdniny nemalovat a nežehlit si vlasy, ale hodně často jsem si dávala na rty Lip smacker Sprite, který mi přijde, že je mnohem lepší než ten, co představuje fantu. Ten s Fantou se roztékal a byl takový...ehm...divný. Tenhle to nedělá drží svůj tvar a je příjemný na rtech. Mimo jiné krásně hydratuje a krásně voní :)

 • Nejoblíbenější písnička
Nejdříve jsem si myslela, že to bude písnička Zobrazeno od Kalwicha, ale v půlce srpna jsem změnila názor. Asi by si tady zasloužily být obě, ale já dám prostor písničce Spi od Bena Cristovaa. Asi se všem líbit nebude, ale zamyslete se nad tím. Tohle se děje každý den a my o tom ani nevíme. Na tohle bych chtěa napsat článek, tak uvidíme.

 • Nejoblíbenější zpěvák/ zpěvačka/ kapela
Tady jsem svůj názor nezměnila a rozhodně mám za tenhle měsíc nejradši Kalwicha. Líbí se mi jeho písničky jako je třeba Problém, Zobrazeno nebo Naučíš mě lítat. Má skvělý hlas a přijde mi takový sympatický :) Docela mě mrzí, že jsem jeho koncert nestihla, když byl v Kraslicích, které nejsou zase až tak daleko. 

 • Nejoblíbenější film
Hm..tak tady je to stejný případ jako u knížek, ale nejspíš se budu opakovat z My Top Of April, ale mě to nedá a prostě ten film sem napsat musím. Ano, pro ty, kteří si mysleli, že sem napíšu Rychle a zběsile 7. Ten film má prostě něco do sebe (nebo to je tím, že ujíždím na rychlých autech?). Nebudu psát o čem to je, protože většina z vás to nejspíš ví, ale dám sem odkaz na My Top of April (tady) a na recenzi o Rychle a zběsile 7 (tady).

A tímto se s vámi loučím :)
8

8 komentářů:

 1. TVD jsem viděla pár dílů, ale knížky jsem nečetla. :) Rychle a zběsile 7 bych chtěla vidět. :)
  Hodně štěstí ve škole :)

  OdpovědětVymazat
 2. Upíří deníky jsem nečetla. Já na ně ani nekoukám :D
  Lip smacker nejspíše znám. Já ani Spirte nemusím, takže nic pro mne.
  Spi je hezká písnička. Opravdu se mi líbí klip, docela i text. Moc hezký klip, Benovi se povedl!
  Kalwicha neznám.
  Rychle a zběsile 7 jsem neviděla. Neviděla jsem ani díly předtím.

  OdpovědětVymazat
 3. Upíří deníky nesleduju. Ani nečtu.
  Nikdy mě to moc nezaujalo:)
  V tomhle měsíci nemáme moc společného:D

  OdpovědětVymazat
 4. Skvělý nápad na článek, taky už mám hoodně dlouho v plánu něco takového pravidelně dělat :)
  Upíří deníky mám stejně jako hodně lidí právě radši jako seriál, každopádně jsem četla zatím jen první díl, takže mám rozhodně v plánu si přečíst i další.
  Ani jednu písničku neznám :D A na Rychle a zběsile 7 už se konečně musím podívat :D
  btw. Jak jsi mi psala na blog, jak jsem udělala ten vzhled.. Našla jsem si na internetu ke stažení šablonu (teda už úplně hotový ten vzhled), kterou jsi jen stáhneš a prakticy jedním kliknutím nastavíš. Sama vzhled nedokážu na bloggeru udělat vůbec, takže jinak bohužel nevím :D

  OdpovědětVymazat
 5. Já jsem četla z Upířích deníků jen jednu knížku a byla pěkně napsaná, ale upíři a podobné věci mě moc nezajímají.
  To jsem překvapená, že i takový balzám opravdu hydratuje :D Já měla právě tu Fantu a letěla do koše docela brzo, na to, jak byla drahá toho moc neudělala, jen hezky voněla.
  Ani jednu písničku jsem myslím neslyšela :D Já aktuálně poslouchám hlavně Sabaton, Gunsny a dneska jsem našla v ségřiných cdéčkách nějakou skupinu/album, upřímně, vlastně vůbec nevím, co to je, Wind Up a jsou tam hrozně skvělé písničky, tak je zrovna teď poslouchám.
  Nějaký film jsem neviděla už hrozně dlouho.. jo, vlastně asi před třemi týdny HP poslední díl a před týdnem Obecnou školu, ale nějakou novinku, nebo něco takového, to ne. Vždycky, když čtu recenzi, tak si řeknu, že se na ten film podívám a nestane se tak.. zatím se mi to stalo tak jednou v životě :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hihi, opravuju se, jsem fakt debil, kromě toho, že neumím číst (je to Wired Up, ne Wind Up :DD), jsem zjistila, že je to mix písniček. Jako docela se stydím, že jsem nepoznala Rammsteiny nebo Blink 182 :D Normálně bych se takhle neopravovala, ale v tuto chvíli cítím, že je to vážně nutnost :D

   Vymazat
 6. Upíří deníky bych si chtěla přečíst.. teda až seženu první díl :D
  Písničku neznám
  Ani jedno Rychle a zběsile jsem neviděla a ani mě to nemrzí :D

  OdpovědětVymazat
 7. ~Čaué~
  K pátému dílu Upířích deníků jsem se asi ani nedostala.. kniha se mi nelíbí, miluju seriál a kazilo mi to představivost!! :/
  Ale děj co jsi napsala níž .. jo ten si pamatuju!!
  Je to trochu .. vlastně dost jiné než seriál a z důvodu, že na ten jsem narazila dřív mi to dost kazí představu.
  Tuhle písničku od Bena jsem ještě neslyšela ... je dobrá :)
  Je to dost drsná písnička .. když si uvědomím, ja kmoc internet používám a tak ... Občas se mi stalo, že mi někdo poslal ostřejší fotku, nebo je chtěl po mě... ale tím to končilo :D !!
  Kalwich je fajn :)
  Tak ahoj :)

  OdpovědětVymazat