12. října 2015

Before I Die #0.1.

Ahojky :) Po delší době tu mám článek, který stíhám napsat mezitím, co se naučim chemii na zítřejší zkoušení a páteční test. ty jo, já se snad opravdu naučím učit se a zvládat i jiné věci. :D No nic jdeme k tématu článku :)
Už před nějakou dobou jsem se zmiňovala, že na blogu bude nová rubrika. Tou rubrikou je Before I Die. Tenhle projekt se mi strašně líbí a někdy schválně udělám i update, jak si vedu s plněním mého pomyslného wishlistu věcí, které bych si přála udělat ještě před svou smrtí :) Nicméně těhlech článků tu bude docela dost a v každém článku budou průměrně vždy 3 obrázky, ke kterým se rozepíšu, tak jdeme na to :)

by:http://iim.blogg.se/category/before-i-die.html

Sledovat západ slunce z pláže mi přišlo vždycky, tak nějak zajímavý. Přijde mi to jako pastva pro oči a strašně moc bych chtěla vidět západ slunce u moře z pláže, kde bych seděla a jen se kochala tím krásným pohledem. Popravdě u moře jsem nikdy nebyla a pojedu tam asi příští nebo popříští rok, tak se uvidí, jestli se mi to splní :)


by:http://undercover-diary.blog.cz/1311/before-i-die

A nejlepší by bylo ten západ slunce pláži obohatit a polibek od mého kluka. Myslím, že tím by ten den byl jeden z nejlepších v mém životě (vlastně, co to blábolím - každý den s klukem, kterýho miluju je dokonalý a nejlepší). I když musím přiznat, že zážitek by to byl opravdu nezapomenutelný :) <3 Nicméně doufám, že se mi to splní :)

by: http://weheartit.com/entry/group/6383227
Jsem člověk, který miluje vesmír a galaxie je něco, co mě k sobě vždy přitahovalo. Je to něco úžasného a tak zvláštního a zajímavého. Navíc překrásného. Rozhodně bych někdy chtěla spát pod hvězdami a kdo ví, třeba se mi to někdy splní :)


Jo a abych nezapomněla, mám už hotový jeden DIY a brzo snad objeví na blogu a mimo jiné pracuju ještě na jednom udělej si sám a pak se pustím do Halloweenské párky :) Tak a to je pro dnešek vše :) mějte se hezky :)
4

4 komentáře:

 1. Na hotové DIY se těším! :)
  Ať test zvládneš :)
  Sledovat západ Slunce bych chtěla také :)
  Těším se na update

  OdpovědětVymazat
 2. Zažila jsem jen to poslední, a ty další dvě bych nejraději zažila také <3 :3.

  OdpovědětVymazat
 3. Západ slunce je super :) ale chce to opravdu skvělé místo ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Sledovat západ slunce u moře je jeden z těch nejkrásnějších pohledů. Jsem docela překvapená, že si u moře nebyla, ale aspoň že příští nebo přespříští rok se tam konečně dostaneš :)
  To bych taky chtěla :3 Bohužel nevím, kdy se dostanu s mým klukem k moři... takže to si musím počkat možná tak za dvacet let, až budu mít nějakýho partnera (snad :D) a vyrazíme na dovču.
  Já mám okno hned vedle postele, takže na všechny hvězdy krásně vidím a z druhé strany mám také okno, kde je většinou měsíc úplňku, takže v ty dny mám pokoj úplně prozářený a je to fakt super, i když je to samozřejmě něco jiného než být úplně pod oblohou :)

  OdpovědětVymazat