25. října 2015

Měla jsem být s ní |Drabble|

Ahojky, dlouho tu nebyly žádné povídky a popravdě štve mě to. Tenhle blog byl založený hlavně kvůli nim a přijde mi nespravedlivý, že je vytlačilo všechno ostatní, protože se tu častěji začnou objevovat aspoň krátké povídky o délce 100 - 200 slov a časem bych chtěla zase začít s kapitolami :) Každopádně dneska jsem si pro vás připravila krátkou drabble povídku a snad se vám bude aspoň trochu líbit :)


                Seděla jsem na kameni, na mé oblíbené skále kousek od domu. Hrála jsem si s rukávem od mikiny, abych zamaskovala třes rukou. Po tváři mi tekly slzy. Štípaly mně v očích, ale nešly zastavit.  Sklopila jsem hlavu a snažila se uklidnit. Všechno bylo špatně – celý den byl špatně. To, co se stalo, se stát prostě nemělo. Měla jsem být s ní. Neměla jsem jí nechat jet samotnou. Měla jsem být vedle ní. Umřít s ní. Nebo možná ji zachránit? Přežila bych a zavolal jí záchranku, a tak bych ji zachránila život a ona by tu bylo se mnou? Chybí mi.
5

5 komentářů:

 1. ~Čaué~
  Mám strašně ráda drabble... ty klidně přidávej častěji :3
  Je to smutné. Ale krásně napsané ...

  OdpovědětVymazat
 2. To je tak smutné :( Úplně se mi z toho změnil výraz ve tváři. Určitě drabbly přidávej častěji, je to sice krátké, ale vyvolává to emoce, což je mnohdy důležitější, než délka.

  OdpovědětVymazat
 3. Drabble (nevím, jak se to skloňuje) mám nehorázně ráda. :) Je to smutné, ale nutí to k zamyšlení, co se mohlo stát.

  lifeis-beautiful.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné!
  Krátké, ale krásné, líbí se mi to.
  Určitě drabble přidávej častěji,

  OdpovědětVymazat