4. října 2015

Videoodpověď a diary...

Taky znáte to, když nevíte, co chcete? Nebo když nevíte, jak začít článek, aby to neznělo...ehm...divně?...blbě?...ani nevím, jak bych to řekla. Upřímně ani nevím, jestli tenhle článek vyjde. No kdo ví...
Tak jo..úvod článku je pro mě skoro vždycky nejtěžší. Mno oproti škole je to, ale lehký jako peříčko. Základka mi opravdu přišla jednoduchá....vlastně jsem v poslední době tak nějak mimo. Přijde mi jako bych to nebyla já. A proč? Škola mi vždycky šla, ale ten přechod na střední jsem zvládla katastrofálně. Ve škole známky nic extra...žádná jednička, ale ani žádná pětka. Přijde mi, že jsem se na gymplu ocitla čirou náhodou a ve finále tam nemám ani, co dělat. Něco se tý škole nechat musí. Donutila mě se dneska od 7 ráno do 15 odpoledne se učit. V týdnu se učím hned, co přijdu ze školy a to je u mě nezvyk. A přesto mám tak děsný výsledky...ach jo...
A jak vy válčíte se školou? :) doufám, že líp než já..

DIYe nevím, jestli budou, protože to, co jsem měla v plánu o víkendu bouchlo, tak nevím. Snad vymyslím něco jiného, co by mohlo jít. Ostatně většinou, když mám něco perfektně naplánované, tak to nevyjde. Máte to taky tak?

A jako poslední věc tu mám otázky do videoodpovědi. Budu ráda za každou otázku, kterou mi dáte, protože se chci zase věnovat videím a snad si na to najdu čas o víkendech, nebo ve dnech kdy nebudu mít odpoledku a nebudu mít testy, na který se budu muset učit..
Tak jo a to je pro dnešek vše :) 
mějte se krásně :))
6

6 komentářů:

 1. Já taky přijdu domů a jdu se učit na následující den. Určitě video udělej, ale je samozřejmost, že až budeš mít čas. :) Už se na něj těším. :)
  Hodně štěstí ve škole :)

  lifeis-beautiful.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Co tě přivedlo k blogu? jaké je tvé pravé jméno?

  www.dendyss.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Já s ní válčím. Celkem dobře. Ehm. Zatím.. Hodně štěstí. Hlavně sebevědomí a držím palce. A neboj se ty to zvládneš:) Mimochodem chci se zeptat: Co by jsi poradila těm kteří se bojí mluvit s rodiči o tom že je někdo šikanuje?
  (Je to jen otázka. Měla jsem s tím zkušenosti ale teď už se mi to neděje.)

  OdpovědětVymazat
 4. Já taky často nevím, jak úvod začít, je to fakt složitý.. Ale škola je horší, to jako jo. Nám nasadili dost tvrdý režim, prostě mi to přijde hrozný rozdíl jako tercie a kvarta, předtím to tak nebylo.. už nás asi chystají na vyšší gympl, tak to ještě bude srandy kopec. Z matiky mám aktuálně průměr čtyři a z chemie tři, ale jinak kupodivu dobrý, začala jsem jedničkama a dvojkama, tak snad tyhle dva předměty ještě dopiluju.
  Já mám takhle naplánovanou vánoční sérii a už vidím, jak se něco... zde je fakt nutno říct posere, protože zkazí je asi slabé slovo :D
  Žádnou otázku zatím nemám, bohužel je můj mozek v jednu hodinu trošku jinde, ale až mě něco napadne, napíšu!

  OdpovědětVymazat
 5. ~Čaué~
  No gympl je hold složitý.
  Tak hlavně že nemáš pětky.
  Já mám od prváku až do teď takové podobné známky. Takový neutrál. Jedničky, především dvojky, trojky... občas i nějaká ta pětka, ale v minulých rocích se našlo i dost čtyřek. tentokrát zatím ne. No uvidím, jak to bude dál.
  Hodně štěstí ti přeju :)

  OdpovědětVymazat
 6. Gympl zvládám v pohodě, měli jsme celkem složitou základku, tady v okolí říkají, že je to nejtěžší základka v okolí a pro budoucí gymnazisty je jako dělaná :DD. Ale poslední dobou toho mám fakt moc, zatím samý 1, ale to za chvilku nebude :). Držím palce se školou, to se zlepší :).

  OdpovědětVymazat