27. října 2015

What is new..

Ahojky :)
Právě jsem oběhla všechny affíky po strašně dlouhé době a mrzí mě, že jsem vás neoběhla dřív. Nebudu psát výmluvy typu, že jsem neměla čas, a že mě škola zaměstnává natolik, že nic nestíhám ( i když je to pravda), ale nějak jsem na nic neměla náladu. Radši affíky obíhám z počítače, kde se mi nevypíná každejch 5 minut internet, jako na tabletu -_-. Nicméně tu mám pár novinek a pár takových událostí, které se v poslední době staly a celkově do toho ještě zapojím to o škole, který mělo vyjít jako samostatný článek,  takže předem říkám, že to asi nebude zrovna nejkratší článek, ale jdeme na to. :))
by: http://lays-delush.blog.cz/

 • High school...
Střední škola...přemýšlím, jak by se dala popsat jedním slovem. Blázinec? Ústav? Děs? Vlastně ani nevím, jak bych popsala tu naší ''elitní'' školu. Pro mě je to jeden velký koloběh učiva, kde se vlastně jenom učim nebo píšu úkoly a žere mi čas a stejně pak budu muset na vysokou, což bude další koloběh učiva. Nicméně, jsem si začala zvykat - no spíš jsem si už zvykla a pomalu si vytahuju všechny svoje známky. Ze začátku jsem měla s učivem hodně velký problém, ale šlo jenom o zvyk. Upřímně, jsem vůbec nebyla zvyklá na režim, kdy přijdu domu ze školy a budu se učit. To na základce neexistovalo. Každopádně už se taky neučím tolik jako na začátku (i když bych asi měla). Na začátku jsem málem propadala z fyziky, ale teď mám už průměr 3,75 a věřte mi, že jsem za to ráda. Vlastně i vychází 2 čtyřky (fyzika, matiky), které si snad vytáhnu na 3 a trojky možná vytáhnu na 2. Dokonce mi vychází i pár dvojek a jedničce, ale je pravda, že trojky převažují a mamka je docela ráda, že jsem se nezhoršila o tolik. Podotýkám, že hodně předmětů mám mezi 2 a 3, takže to nejsou úplně čisté 3. Kolektiv je taky fajn a jsem ráda, že mám ve třídě zrovna tyhle lidi, i když pár lidí nemusím, ale jsem tam lidi, které mám hodně ráda a jsem ráda, že jsem je poznala. :)

Na druhou stranu jsem ale ráda, že mi začaly podzimní prázdniny, pokud se nepletu, tak je máme mezi posledními. Schválně mi napište, kdy jsem měli vy podzimní prázdniny, nebo jestli je teď máte nebo budete mít :)

 • Divadlo - Praha...
V pátek jsme byli ve Švandovo divadle na představení Hamlet.  Jestli někdo z vás kouká na můj snap (bellakejty), tak asi viděl fotky, které jsem tam přidala. Představení nebylo úplně špatné a bylo moderně pojaté. Představitel Hamleta byl strašně hezký (njn typická holka :D) a ten jeho herecký výkon byl skvělý. Jenom mi to chvilkami přišlo přetažené za vlasy, ale to je asi jenom můj názor. Je sice pravda,že to ze začátku bylo zábavný a pak to vzalo spád, jako většina her od Shakespeara, ale stejně. Každopádně se mi představení líbilo. :)
Pak jsme měli na Smíchově rozchod a já konečně měla svoje vytoužený kafe ze Starsbucku (fotka TADY) a asi vím, co si budu v Praze vždycky dávat. Vím, že je docela drahý, ale to Frappe bylo strašně moc dobrý :3 Pak jsme se najedli v KFC, kde jsem jedla poprvé a je to lepší než McDonald. Nakonec jsme procházeli obchody a nakonec jsme v půl 3 jeli domu. Byl to fajn den :)


 • New video...
Páni stal se zázrak a mám pro vás nové video, které je takový sestřih všech nepovedených záběrů z natáčení videí, které se mi stávají. Ze začátku je to hodně nekvalitní, protože to je točený na mobilu a bylo mi tak asi 12 a ještě jsem tam měla červený melír. Vlastně na videu můžete vidět, jak jsem se měnila od 12 do 15 :) Pak už jsou záběry kvalitnější, protože jsou z foťáku. Mimo jiné je na nich i moje kamarádka Azula (Hanka), se kterou jsme natáčeli hodně videí, ale nevím, jestli sem nějaké dám. Mno uvidíme :) Nicméně budu ráda, když se na video podíváte :)

 • 19K návštěvníků
OMG! Já tomu nevěřím! V poslední době jsem návštěvnost nějak nesledovala, protože jsem tu moc nebyla a dneska jsem se po dlouhé době koukala na návštěvnost a chce se mi brečet štěstím :3 I přesto, že nejsem moc aktivní, tak se zvedá měsíční návštěvnost už je to přes 600 lidí (asi o 150 víc než minulý měsíc) a strašně moc si toho vážím :3 Hlavně mě rozsekalo číslo 19 140, což je aktuální číslo na toplistu a já vám strašně moc děkuju <3 Vážím si toho a jsem ráda, že jsem vás neomrzela :3 Děkuju moc moc moc :3 Snad se vám tu bude i nadále líbit :)


9

9 komentářů:

 1. Nojo, střední... Čtyři parádní roky, na které si člověk rád vzpomene :) To učení bývá většinou jen v prváku (kdy se musíš udržet) a pak až ve čtvrťáku. Tedy alespoň my to tak na pajdě měli ... A stejně se tě nikdo pak na známky ptát nebude. Důležitější bude, že uděláš maturu :D
  A upřímně, i na základce dokáže být pořádný blázinec.. A nevytvoří ho jen žáci, ale rodiče a mnohdy i vedení, které má na očích klapky jako nosí koně... To je pak ten pravý blázinec :D Ale jinak ti přeji hodně štěstí na střední :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vím no, tak to je většinou i na gymplu, takže doufám, že druhák už bude trochu volnější:)
   No blázinec dovedou udělat i učitelé a dost věřím, že když se do toho zapojí všichni tak ten blázinec stojí za to :D
   Děkuju:)

   Vymazat
 2. Gratuluji k návštěvnosti. :)
  U mě je střední v pohodě, ale jde o zvyk. Určitě to na střední zvládneš. :)Hamleta jsem nikdy neviděl, ale muselo to být pěkné. Ty jsi nebyla v KFC? O.o Je 100x lepší něž McDonald. :)

  lifeis-beautiful.blog.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V KFC jsem byla v pátek poprvé, protože tady není a když jsem v Praze, tak většinou jim u táty, takže ani moc nemám šanci tam jíst, ale je to příjemná změna :)
   A děkuju :)

   Vymazat
 3. ~Čaué~
  V pohodě, já to chápu :)
  Vždy jde hlavně o zvyk no, ale určitě to zvládneš.
  V kolektivu ve třídě se objeví skoro vždy někdo, kdo ti nepříjde úplně sympatický, ale hlavní je, že máte dobrý kolektiv :)
  Já měla v prváku průměr známek tak 2-3 :)
  My máme podzimní prázdniny teď :)
  Přidám si Tě na snap :D
  Já nikdy kafe ze Starbucksu neměla. Sice nepiju kafe, ale něco ze Starbucksu bych chtěla někdy ochutnat :D
  v mekáči jsem už taky dlouho nebyla :D
  Sestřihy nepovedených záběrů mám ráda :D
  SAKRA!! Nejde mi to pustit :(
  Už ano :D
  Mluvíš ve videích tak potichu ...
  Ale to jak jsi tam s tou kamarádkou.. to už je lepší :D
  Příjdeš mi hodně nervózní ve videích.. chápu, že jde o nepovedené záběry, ale zkus to trochu oživit :3 Jinak super!! :)
  1:40-1:57...něco se mi na tom kousku videí líví, ale nevím co .. příjde m ito takové kvalitní a tak :)
  Ten konec je dobrý :D
  K návštěvnosti gratuluji :)
  Tak ahoj :)

  OdpovědětVymazat
 4. Mě škola taky docela zaměstnává.
  Je super, že sis známky vytáhla! Určitě budeš mít dobré známky.
  Na Hamletu jsem nebyla.
  Na video jsem nekoukala, ale určitě se na něj kouknu.
  Taky nestíhám moc obíhat a doháním to teď.
  Návštěvnost je krásná, gratulace!

  OdpovědětVymazat
 5. Já jsem teď taky šla na střední a upřímně, ještě si na to učivo zvykám. :D
  -CrazyJull

  OdpovědětVymazat
 6. K návštěvnosti hodně gratuluji :3.
  Jsem ráda, že sis na škole už zvykla a potkalas nové super lidi :).
  A jsem ráda, že sis to v Praze a divadle užila :).

  OdpovědětVymazat
 7. Heh, já teď dva týdny neobíhala, takže se vůbec neomlouvej :)
  Všichni říkají, že nejdřív pro ně byla střední docela šok, ale po půl roce už si stoprocentně zvykli. Já to tak měla také, i když už trošku dřív, přeci jen to není z páté třídy tak výrazné, protože učivo je zatím velmi jednoduché a na gymplu se zvedne akorát jeho intenzita. Ale za chvilku to budeš mít tak, že přijdeš domů a učit se nebudeš :)
  Já v divadle už strašně dlouho nebyla.. Ale pěkné herce mám ráda, to jo :D Jinak mě docela pobavilo, jak si nadšená ze Starbucksu, pro mě je to úplně běžná věc, i když souhlasím s tím, že je to fakt drahé :D
  Video jsem viděla, pobavilo mě :D
  K návštěvnosti gratuluju :)

  OdpovědětVymazat