8. prosince 2015

2 years online

Zdravím všechny :}
8.12.2013 <- datum, kdy byl založen tenhle blog. Dneska u počítače sedím o 2 roky dýl a koukám o jaký kus jsem se posunula. Blog se za těch pár let blogování stal mou nedílnou součástí, i když to tak od doby, co jsem nastoupila na gympl nevypadá a mrzí a štve mě to, ale věřte mi, že mu dávám maximum. Kvůli blogu jsem začala natáčet i videa a tam jsem se oproti prvním videím nehorázně posunula.

Tenhle blog jsem si zakládala s úmyslem, že bude plný povídek. No tak nějak se mi to vymknulo kontrole a povídky tu moc nejsou, ale to se změní, protože povídky jsou něco bez čeho tenhle blog nemá podstatu.

Pamatuju si, že už první den byla návštěvnost 170 lidí a úplně mě to rozsekalo. Nevěřila jsem tomu. A byla jsem naprosto v šoku. Ze začátku jsem si myslela, že mi blog dlouho nevydrží a je pravda, že blog zažil krušné chvíle, ale je stále tady a dneska slaví své druhé narozeniny.
Všem Vám moc děkuju❤ děkuju za vaší podporu, když jsem to vzdávala, vy jste mi dali sílu psát dál a byli jste mojí motivací, děkuju<3
[Edit 15:19] - OMG blog dneska přesáhl 20 tisíc, to je neuskutečný <3
by:https://www.tumblr.com/search/candle%20melting

6

6 komentářů:

 1. ~Čaué~
  První den 170 návštěv? :O Really? Slušný!! :)
  Gratuluji tvému blogu :) Ať se mu nadále daří :)
  Já bloguji od roku 2011 :)
  Tak se měj :)

  OdpovědětVymazat
 2. Všechno nejlepší k 2. narozeninám blogu. :)
  Ať tě to neomrzí a stéle píšeš. :)

  lifeis-beautiful.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 3. No tak to teda gratulujem. 2. narodeniny, no to uz je nieco, kus cesty :) Dufam ze ti to tu vydrzi este minimalne dalsie dva :P

  OdpovědětVymazat
 4. Gratuluji k výročí s blogem a taky ke skvělé návštěvnosti :)


  www.letmemakeawish.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Moc ti gratuluju! :)
  2 roky je dlouhá doba a pořád se posunuješ dál a dál.
  Také k přesáhnutí 20 000 gratuluju. :)
  Pěkný obrázek!

  OdpovědětVymazat
 6. Velmi opožděně přeju blogu všechno nejlepší! Je super, že si tu už 2 roky, opravdu se tvoje tvorba - ať už články, či videa - posunula a věřím, že se budeš stále zlepšovat.
  A gratuluji k těm 20 000 :)

  OdpovědětVymazat