25. prosince 2015

Diary - Vánoce

Ahojky :)
Nejdřív bych se chtěla omluvit, že jsem vám včera nepopřála tady na blogspotu a jenom jsem vám přála na facebooku. Původně jsem chtěla natočit video s přáním, které jsem sem chtěla dát, ale určitě jste stihli poznat mé plánování, a to tak, že většina z toho většinou nevyjde, protože se mi to nelíbí nebo není čas to uskutečnit. Takže za to se chci moc omluvit, ale včera jsem se absolutně nedostala k počítači.

Mno a teď od části, která většinou nikoho nebaví se přesuneme k tý zajímavější :) Jak jste si užili včerejšek a jaké dárky jste dostali? Můj Štědrý den každý rok probíhá asi tak, že dopoledne jdeme do města, kde se procházíme (většinou 2-3 hodiny), pak jdeme domů a máme asi 2 hodiny na to, aby jsme si dělali, co chceme. V týhle době se většinou koukám na film, dělám si účes nebo se maluju a ujišťuju se, že všechny dárky jsou u mamky, a že se večer najdou u stromečku. Sem tam uždibuju cukroví a čekám na štědrovečerní večeři. Pak se najíme a prcky vezmeme do pokoje a ''vyhlížíme'' Ježíška, dokud nezazvoní zvonek a nepřijdeme ke stromečku s dárky a prskavkami. Popravdě mi přijde, že každým rokem je pod tím stromečkem víc a víc dárků :D A to mě přivádí na otázku - Jak jste byli letos spokojený s dárkami, a který dárek vás nejvíc potěšil? :) nebudu tu vypisovat, co jsem dostala (mám na tu udělat video?) , ale každý dárek mě něčím oslovil a bylo hodně dárků, které mě dojaly, jak od rodiny, tak od kamarádek, tak od rodiny :)


To mi připomíná, že máme vlastně prázdniny :) Máte na prázdniny už nějaké plány? :)
Já plány nemám žádné, jenom víc, že pár dní budu s přítelem a v nějakých dnech bych se měla učit na testy, které přijdou hned po prázdninách (už se nemůůžu dočkat -_-). Převážně ale asi budu doma a budu se ''věnovat'' škole (nebo se o to aspoň pokusím). Nicméně vím, že se zítra chci věnovat blogu, což znamená oběhnout affíky a přednastavit si články, mám připraveno hodně recenzí, tak to dám aspoň do rozepsaných, Možná natočím nějaké video, kdo ví. Videa točím většinou dost spontálně, takže těžko říct :D

Užijte si hezké svátky a předčasně Šťastný Nový rok :)
6

6 komentářů:

 1. ~Čaué~
  V pohodě :) Navíc byly Vánoce... teda jakože Štědrý den, nemusel být prosezený u compu :)
  Plno lidí se mě včera ptalo.. i dnes... co jsem dostala... přitom je to nemusí zajímat. Jasně... pochlubit se můžu, že? Ale mě opravdu nebavilo na to všem odpovídat. Každopádně mám nový foťák a tak no :D
  Mě přišlo, že tento rok jsme měli strašně moc dárků pod stromečkem, ale to bude tím, že tento rok to bylo jiné.. bylo to pro 8 lidí :D
  Já se o prázdninách budu koukat na filmy a seriály.. pohádky. Točit videa, stříhat je... Brouzdat po sociálních sitích, budu na blogu,chodit ven a učit se. Mělo se jen na hory, ale není sníh ..
  Tak se měj. taky si užij svátky a Šťastný nový rok :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem ráno vstávala docela brzo, i dneska.
  Já jsem ze svých dárečků nadšená a moc se mi líbí, jsem za ně ráda.
  Mě potěšil nový mobil, podložka pod notebook, oblečení a další věci.

  OdpovědětVymazat
 3. Nevadí, na Štědrý den se ani u počítače být nemá (já na něm byla asi 6 hodin, ale což :D) :)
  U nás celý den probíhá obyčejně, jako každý jiný, jen večer zasednem k večeři a pak se přesuneme ke stromečku.
  Já o tom budu točit video, aktuálně mám stejně jen 1/4 dárků :D A ty s točením taky určitě neváhej, miluju sledovat taková videa :)
  Na prázdniny moc plánů nemám, teď budu ještě nějakou dobu s mamkou u babičky a dědy, pak pojedu domů, hned další den jdu do fitka a na kafčo s kamarádkou, další den jdu ven s jinou kamarádkou, na Silvestra snad budu doma, prvního také a potom jsem další dny domluvená s Davidem :) A při tom všem si musím najít čas na učení, protože kdybych teď napsala všechny pololetky na 1, tak budu mít jen tři 2, což je fakt hustý, ale to se pravděpodobně nestane, tak se aspoň budu snažit, abych neměla žádnou 3 :D
  Měj se hezky!

  OdpovědětVymazat
 4. Určitě natoč zase video, mám tvé videa ráda.:) Já dostala to, co jsem si přála, sešlo se u mě spoustu kosmetiky a tentokrát jen dva kousky z doplňků. :)

  OdpovědětVymazat
 5. No určitě natoč video:) Ráda se podívám. jde ale o to jestli se do toho bude chtít tobě;) Já jsem měla vánoce.. Zvláštní ale nedá se nic dělat. Tvoje videa mám ráda a dobře se posloucháš tak bych klidně video ocenila. Přeji ti hezké svátky a šťastný nový rok;)

  OdpovědětVymazat
 6. Určitě natoč video, ráda se podívám :)
  A přeji ti krásný a šťastný nový rok :)

  OdpovědětVymazat