31. prosince 2015

|Rok 2K15| rok s rokem se střídá

by:http://newyears2016.tk/new-year-tumblr-2016/

Ahojky :)
Vítám vás u úplně posledního článku v tomto roce.Jsem moc ráda, že vám sem můžu napsat. Nevěřila, že by mi psaní blogu vydrželo tak dlouho. Těší mě to, ale dnešní článek o tomhle není :) Doufám, že tenhle článek nebude nijak zvlášť dlouhý a proto už nebudu zdržovat a jdeme na článek :)
Hlavní pointa tohohle není o tom, že jsem nikdy nevěřila, že bych tak dlouho psala, ale jde o to, že se s vámi chci podělit o celý tenhle rok mýma očima a tím, co se stalo v mém životě. :)


Rok 2015 byl pro mě převratným a zlomovým rokem. Do března jsem se musela rozhodnout na jakou školu podám přihlášky a pak v dubnu jsem musela udělat přijímačky, které pro mě byly ze všeho nejtěžší (a upřímně, jsem ráda, že už je mám za sebou, protože mi přijde, že ty přijímačky teď budou mnohem těžší). V březnu jsem si mimo jiné oslavy své 15. narozeniny a v dubnu jsem dostala občanku.

Pamatuju si, jak jsem se těšila, jak budu mít občanku a bude mi patnáct a budu velká holka, hmm..zklamání, připadám si pořád stejně a za 3 měsíce mi bude šestnáct a já si na to absolutně nepřipadám, takže fajn no :D  A teď když se na to tak podívám, tak nechápu, jak jsem si mohla myslet, že jsem velká holka :D Nicméně v dubnu jsem se ještě dozvěděla, že budu mít rovnátka, které budu mít do nějakých (18/19?). Bohužel tenhle leden už je budu mít :/.

Pak se poměrně nic nedělo, ve škole jsem se snažila být vzorná, i když už jsem byla přijatá na školu, takže by to bylo celkem jedno, co budu mít na vysvědčení, ale více méně jsem se snažila, co nejvíc trávit čas se svými spolužáky. Pamatuju, jak jsem probrečela předávání a absolutně se mi tam nechtělo a celou dobu jsem se ovládala, jenže jak jsme se začali všichni loučit, tak už jsem to nezvládla a brečela jsem jako malá želva. Bylo to pro mě těžký.

Hlavní zvrat nastal v září, kdy jsem nastoupila na gymnázium. Ehm..popravdě, pořád si zvykám a dalo mi to docela dost zabrat. Přišla jsem o dost lidí ze základky. Bála jsem se, že je ztratím a taky, že jo. Někdo dělá, že mě nezná, někdo se ke mně naopak hlásí, s někým si píšu, ale už to není ono a jinými nám to vydrželo dál a jsme venku každou možnou chvíli. Připadala jsem si na gymplu sama. Nikoho jsem neznala a jediný můj opěrný bod byl ve druhé třídě. Odstartovala jsem si školní rok se 4 a věřte mi, že jsem z toho byla docela v depresích. Po nějaké době mi to začalo být lhostejné, ale kupodivu ty známky už nejsou tak hrozné. Uznávám mám 2 čtyřky, ale tak co. Šok pro mě byl v učivu. No zkrátka na začátku jsem byla nešťastná. Pak jsem se tam skamarádila s pár lidmi a od té doby se mi dařilo trošku líp. Mám tam lidi, na kterých mi záleží a nechci je ztratit. Asi ke 3 lidem mám tak 95% důvěru. Uznávám, že mi gympl dal docela lekci - musela jsem se spolehnout sama na sebe a překonat svojí stydlivost.
Pak už šlo všechno tak nějak souměrně a nic se nedělo. V prosinci byl pro mě krásný měsíc. S přítelem jsme oslavili naše 1. výročí a doufám, že spolu budeme, co nejdýl. Popravdě, mě vztahy nikdy nechyběly a ani jsem o kluky neměla nouzi, ale nikdy jsem do nikoho nebyla zamilovaná. Ne tak, jako teď. Udělala bych cokoliv, jen abych viděla na jeho tváři úsměv,Záleží mi na něm a nikdy ho nechci ztratit.

Upřímně není tu vypsaný úplně všechno, protože bych tu seděla do večera. Docela dost věcí jsem psala na blog v průběhu. Například o Lipovi, kdy jsem byla poprvé (a na dlouho dobu naposled) na diskotéce. Zkrátka bych mohla říct, že tenhle rok byl v duchu poznávání nových lidí a ztráty lidí, které jsem měla ráda, ale asi to tak mělo být. Kdyby jim na mě záleželo, tak z mého života neodejdou. Třeba to tak osud chtěl. Poznala jsem jaké je to na střední a jediné, co mě teď zajímá je teď tam vydržet až do 4ťáku, udělat maturu a dostat se na vysokou. Tím to pro mě končí.

A jaký byl váš rok 2015? :)
by:http://newyears2016.tk/new-year-quotes-tumblr/

Všem bych vám chtěla popřát krásný a hlavně šťastný Nový rok. Ať je rok 2016 lepší než tento rok nebo ať je přinejmenším aspoň dost podobný a ne horší. Těm, kteří budou dělat přijímačky, přeju pevné nervy a nebojte se, dostanete se na svou vysněnou školu. :) A hlavně to nejdůležitější, ať jste zdraví a ať si každý jde za svým snem a plní si ho :)
přes:http://sputnikpanic.livejournal.com/

4

4 komentáře:

 1. ~Čaué~
  Rok 2015 nebyl zlomovým jenom pro Tebe.
  V televizi prý říali, že byl zlomovým pro více lidí a pro mě rozhodně... nové místo, nové lidi, nový kluk, noví přátelé,... problémy v rodině.
  Mě je osmnáct a také si na to vůbec nepřipadám.
  Jo a taky mám vlastně od roku 2015 "rovnátka" :D
  No každopádně, rok 2015 nám něco dal a něco vzal.
  Plno úspěchů do roku 2016 přeji. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Pro mě byl rok 2015 dobrý i špatný. Ani si ho moc nepamatuju, byly tam i špatné i dobré chvilky.
  Pěkné obrázky :)
  Ať je pro tebe rok 2016 lepší :)

  OdpovědětVymazat
 3. Šťastný nový rok a ť se splní všechna tvoje přání. :)
  Pro mě rok 2015 byl skvělý, jak jsem psala na blogu. Po základe se mi nestýská. Na konci roku jsem nebrečela, že odcházím a už je neuvidím. Ze základky mě zdraví 4 lidi a to jeden z nich se mnou chodil jenom do 5. třídy. Ostatní lidi ze základky taky okolo mě projdou, jako by mě neznali i jedna holka, která se mnou seděla celou devítku.
  Všichni z rodiny říkali, že střední je nejlepší část života a já s nimi souhlasím. Našla jsem si tam skvělé kamarády a jsem ráda, že tam chodím. Když jsem tam nastupovala, tak jsem v té škole taky vůbec nikoho neznala. :) Doufám, že se ti ve škole zalíbí. :)

  lifeis-beautiful.blog.cz
  Andey

  OdpovědětVymazat
 4. Mě rok 2015 utekl neskutečně rychle... Nebyl tak skvělý, jak jsem plánovala, tak snad ten další bude lepší. Přeji ti do nového roku hodně štěstí :)

  OdpovědětVymazat