6. ledna 2016

Hello January

přes:http://weheartit.com/entry/group/2230547

Ahojky :)
V poslední době mi přijde, že čas tak rychle letí. Uznávám, občas jsou chvíle, kdy se vleče (například hodiny matematiky), ale i přesto tu máme nový rok. Nový začátek. Všichni můžeme s čímkoli začít znovu. Máme před námi další rok, kdy se změníme a kdy půjdeme dál za svými cíli. Leden pro mě znamená skoro vždy nový začátek něčeho, čehokoli. Před čtyřmi lety (25.ledna 2012) jsem začala psát povídky a nečekala bych, že mi to vydrží až do skoro 16 a baví mě to. Byl to začátek nové éry v mém životě. Ale o tomhle to není...


Dobře, trošku jsem se nechala unést. Dneska vás malinko seznámím s plánem ohledně blogu. Ve škole začíná období pololetek a zkoušení (což není žádná novinka, když píšu 3-6 testů za den) a proto články budou fungovat na přednastavení. Momentálně mám přednastavené asi 4 články a odpoledne se vrhnu na další a dám těm připraveným taky nějaký vzhled.
by: http://www.allantaylor.co/1q-perfect-time-business-valuation/

A co tu můžete čekat? Určitě nějakou muziku, nějaké úvahové články, 2 recenze knížek a recenzi kosmetiky, pak My Top of (vím dlouho nebylo a já nechci, aby se na to zapomnělo) a možná citáty a Before I Die :) od února se tu snad budou objevovat častěji povídky, protože ty mi tu chybí asi nejvíc ze všeho...
....tak a to je asi konec. Všem vám přeju hodně štěstí se školou :) 
mějte se hezky :)
by: http://downloadclipart.org/f/hello-january-quotes-947

3

3 komentáře:

 1. Gratuluju k 20 000 návštěvnosti, já ji taky nedávno překročila :)
  Jinak taky píšeme pololetky, zkouší se... Zítra píšeme matiku a strašně se bojím:D
  Ať všechno zvládneš :)
  Já mám článků přednastavených hodně a jsem za to moc ráda.
  Krásné obrázky :)
  Jinak taky mi přijde, že všechno strašně letí:D

  OdpovědětVymazat
 2. ~Čaué~
  Mě přišlo minulý rok, že čas rychle letím, ale teď mi to už ani tak nepřijde, možná si to snažím jen nepřipouštět.
  Já jdu do nového roka pozitivněji, naivněji, cílevědoměji... uvidíme, jak to půjde dál :)
  Já do teď mám přednastavené články, už od Vánoc... ale to jsem si vždy jeden nastavila článek na ten další den :D Takže dneska mám na zítra.. a zítra bych napsala na další den :D Jestli rozumíš :D Ale budu se učit..
  Na články se těším.
  Ať se ti teda daří ve škole, ahoj :)

  OdpovědětVymazat
 3. U nás se každý učitel držel hesla, že nám dá raději test před prázdninami, protože po prázdninách budeme psát všechno ostatní, a tak to dopadlo, že před prázdninami jsme pořád psali a teď ne, jen se zkouší. :) Hodně štěstí se školou a už se těším na články. :)

  lifeis-beautiful.blog.cz
  Andey

  OdpovědětVymazat