18. ledna 2016

Maybelline Lash Sensational |recenze|Ahojky :)
Dnešní článek bude recenzí kosmetiky. Tentokrát to je recenze na něco z nákupů z Německa. A tím je dnes nejnovější řasenka od Maybelline Lash Sensational. Dlouho jsem přemýšklala jestli si jí koupit, protože jsem jí k narozeninám kupovala bff. Nakonec jsem jí viděla v Německu a řekla jsem si, že jí zkusím. Mno a tady je recenze ohledně mojí nadšenosti :) 


Na začátku řeknu něco o obalu. Obal se mi líbí a přijde mi praktický, ale je rozdíl mezi naším a pro Německo - ta kterou mám, má nápis růžově v černém rámečku, zatímco ta naše má jenom černý nápis. V drogeriích jsem jí viděla ve slevě za 150Kč, ale někde jsem jí viděla za celou cenu 250Kč.  Balení obsahuje 9,5 ml, co je podle mě dost a je to jedna z mála řasenek, do které ty peníze mile ráda vrazím. Jak už jsem říkala u minulé recenze řasenky Maybelline, tak jestli něco tahle firma opravdu umí, tak to jsou řasenky.

Přesuneme se ke kartáčku. Ten je netypický a moc nevím, jak ho popsat. Je prohnutý a zespoda má krátké štětinky, které krásně pročešou a nahoře jsou delší a ty krásně prodlouží. Celkově tvoří dokonalý efekt. První týden jsem si s ní málem vypíchla oko :D a líbí se mi, že je opravdu černá a intenzivní. Jenom za začátku krapekt slepovala, ale to se dalo lehce pročesat.
Konzistence je taky skvělá ani hustá a ani "mokrá". Je prostě tak akorát a nejlepší na ní je, že je to držák, co vydrží skoro všechno a neopadává. A to nemám voděodolnou verzi, o které uvažuju, že si taky pořídím. No uvidíme.

Za mě je tahle řasenka top a jsem s ní naprosto spokojená, protože jí používám každý den a efekt je opravdu dokonalý. Navíc, jak jsem řekla,  jsem nadšená, že neopadává. Za mě jí doporučuji :)

Máte s touto řasenkou už nějakou zkušenost? :)
Jak se vám líbí tahle recenze? :)

4

4 komentáře:

 1. Tahle řasenka se mi docela líbí :)
  Jsem zvyklá na tenčí kartáčky, no :)
  Ale pěkná recenze:)

  OdpovědětVymazat
 2. ~Čaué~
  Já s touto řasenkou zkušenost nemám :)
  Kartáček nevypadá zle :)
  Jak píšeš, asi to bude dobrá řasenka :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tuto řasenku odzkoušenou nemám, ale kartáček vypadá dobře, podobný jsem ještě neviděla. Možná až nebudu vědět jaké řasence dát přednost, tak ji ráda vyzkouším. :)

  lifestyle and beauty

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní5/30/2016

  Chci ji!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat