4. ledna 2016

Předsevzetí na rok 2016?

Ahojky :) Vítám vás poprvé v Novém roce :)
Uznávám, že tenhle článek mohl vyjít už 1.ledna a ne teď 4.ledna, ale dejme tomu, že chci mít jistotu, že tu bude článek i přesto, že budu sedět ve škole a zase najedu na režim přijít domu ->najíst se ->učit se-> a pak se možná na něco podívat, což je můj obvyklý režim od října. Víkendy jsou naštěstí jinačí. Nemám přednastavené úplně všechny články (vlastně tenhle je jeden z prvních, které píšu dopředu), ale o článcích se dozvíte více v Hello January, které by měla vyjít nejspíš jako další článek, ale teď pryč od tohohle.


Začal nám rok 2016, doufám, že pro všechny začal šťastně, a že celý tento rok bude šťastný. Mnoho lidí má ve zvyku dávat si nějaké předsevzetí. U mě na blogu jste je taky mohli už zaručeně vidět myslíš, že v roce 2014? To teď přesně nevím, ale mám takový dojem, že jo. Nicméně u mě všechny předsevzetí dopadly úplně stejně. A to přesněji jak? Z 95% jsem je nedodržela :D. Proč? Z jednoduchýho důvodu - nebavilo mě to. Většinu předsevzetí jsem si dala s cílem je dodržet, ale vždy z toho sešlo.

Když jsme v tom byly s kamarádkami na stejno, tak se mi to i dařilo - třeba nežehlit si pořád vlasy, to jsem z vládla, ale teď si je zase žehlím celý týden kromě víkendu nebo prázdnin.Nebo nemalovat se- to jsem taky zvládla a kolikrát jsem ani nepřišla namalovaná do školy (ani to moc velká změna nebyla) nebo zhubnout. Dejme tomu, že to mi vydrželo asi tak měsíc a potom, když jsem cvičila jako idiot a neviděla jsem žádné výsledky jsem to vzdala a řekla jsem, že na to kašlu a budu si muset zvyknout na to, že prostě nebudu hubená.

K většině jsem pak dostala naprosto lhostejný přístup. Jediné předsevzetí, které jsem dodržela, bylo se dostat na střední. Ech..jak bych se ráda vrátila na základku, kde jsem se flákala :D. Upřímně ani nevím, jestli mám letos nějaké předsevzetí, obzvláště, když vím, jak to dopadne - vzdám to, nebo mi to bude okradený.No jo no, co dodat, puberta je u mě prostě puberta. Jediné předsevzetí na rok 2016 bych měla asi to, splnit si svůj sen - vydat knížku, na které jsem v poslední době docela dost pracovala a věnovat se víc blogu, nebo aspoň zařídit, aby tu byly nějaké články.

A jak jste na tom vy? :)
Máte nějaké? :)
2

2 komentáře:

 1. Já se do školy nemaluju vůbec. Dám si většinou řasenku a někdy, když mám vážně červené pupínky nebo nějaké místo, které je červené použiji korektor a zapudruji, jinak nic.
  Já si vlasy nežehlím vůbec.Nemám je přírodně rovné, ale ani kudrnaté. Něco mezi tím, spíše rovnější :D
  Vyžehlené vlasy mi prý sluší :D
  Já jsem teď přednastavovala články jak divá :D

  OdpovědětVymazat
 2. ~Čaué~
  Já bych se teĎ měla učit pedagogiku, ale zatím obíhám a věřím, že se ještě něco naučím :D No, doufejme :D
  Lidi b si měli dávat asi reálnější předsevzetí a nebo mít pevnější vůli :D
  Já bych moc nezvládala do školy chodit nenamalovaná, jen minulý rok jednou týdně kvůli plavání.. toť konec. Nedám ani ránu bez řasenky :D
  Já chci být tento rok hlavně šťastná, úspěšná a takový ty věci :) Tak se měj a ať se v roce 2016 daří :)

  OdpovědětVymazat