12. února 2016

Before I Die # 0.2.

Ahojky...
           Po (pro mě) docela dlouhé době se ozývám. Článek tu nebyl opravdu dost dlouho. Proč? Popravdě v poslední době nemám období, kdy by se mi moc dařilo. Jsem v poslední době dost unavená a vynervovaná ze školy, lépe řečeno ze všech těch testů a ze všeho, co máme mít a prostě mi toho přijde už moc. Upřímně bych potřebovala den, který obsahuje minimálně 28 hodin, abych stíhala blog (spolu s ním věnování se affíkům), školu a nějaké své věci. Přijde mi zhruba od listopadu, že nemám absolutně žádný čas, že nedělám nic jinýho, než ze přijdu ze školy, najím se a jdu se učit, pak chvilku dělám něco jinýho než, že se učím a jdu spát. Dobře, od ledna jsem do své rutiny ještě zařadila utahování si večer rovnátka a roznášení letáků (buďto v pondělí nebo v úterý), ale přijde mi to moc jednotvárné. Dřív jsem byla více spontánní. Dělala jsem si, když to řeknu blbě, co jsem chtěla. Psala jsem povídky, chodila ven, věnovala se víc všemu, teď jsem všechno omezila kvůli škole. Navíc mi to učení stejně nepomáhá -_-. Nicméně v poslední době mám takové období, kdy na nic nemám náladu a skoro pořád jenom brečím, už i kvůli blbostem. Vím, že mě to přejde, ale bojím se kdy.
            Dobře, ale i přesto tu je dneska článek, který jsem slibovala v lednu (vlastně v minulém článku) a tím je Before I Die. Dneska je tu druhý díl této série. 1.díl vyšel přesně před 4 měsíci (hups..na to, že měl vycházet každý týden..mno ehm..tak nic no) a najdete ho tady :) Zase tu budou asi 3 obrázky, a abych už nezdržovala, tak jdeme na to :)

přes: http://emilykrat.blog.cz/1211/before-i-die-0-05
Naučit se neřešit, co si o mně ostatní myslí - Vždycky jsem byla člověk, který řešil, co si o mě kdo myslí. Možná tak nepůsobím, když se lhostejně procházím po chodbě školy a čumím do blba, ale všichni, kteří mě znají, tak mě ví, že mě mrzí, když si o mně někdo myslí, co není pravda. A docela mě štve a spíš i víc mrzí než štve, když mě někdo pomlouvá. prostě to nemám ráda, ale nedokážu jen tak jít a ignorovat. A to bych se chtěla naučit. Mít ten názor ostatních na můj život lhostejný. Možná, že se to časem naučím.

zdroj: http://hrabosky.blog.cz/1304/before-i-die
Cestovat s mými nejlepšími kamarády - Miluju cestování a vždycky jsem zastávala názor, že všechno, co děláte s lidmi, které máte rádi, je mnohem zábavnější, než když jste v tom sami. určitě s kamarádkami plánujeme v budoucnu nějak cestovat.Zatím byla v úvaze Amerika a příští rok možná pojedu do Holandska. Sice se školou, ale i tam mám své moc dobré kamarády a věřím, že to bude sranda. :)

přes: http://twoworldscollide.blogg.se/bucketlist/
Být na rok výměnným studentem v USA - V tomhle vidím skvělou šanci, jak si zlepšit angličtinu. Ráda bych se podílela na takovém výměnném pobytu, i za cenu toho, že bych se rok neviděla s rodinou a přítelem, ale věřím, že by mi to dalo zkušenost, kterou bych jen tak nesehnala a měla bych i plno zážitků, které bych jinak nezažila.

No a to je pro dnešek vše :) Tentokrát se budu snažit, aby tyhle články vycházely každý měsíc a pokusím se dohnat resty, které jsem si dala za úkol splnit. Mimo jiné zítra oběhnu (možná po zítří) všechny affíky a pokusím se všechno dohnat :) Dneska asi přednastavím nějaký článek a teď už se s vámi loučím. Mějte se hezky, ahoj :)
4

4 komentáře:

 1. ~Čaué~
  Takové období znám. Hold to už není základka a ke všemu je to gympl, ne?
  Také jsem většinou řešila, co si o mě myslí ostatní. Je lepší se naučit neřešit.
  Já mám moc ráda cestování, ale poslední dobou tolik necestuji.
  S nejlepší kamarádkou by to byla pecka, jenže poslední dobou nevím, kdo to je.
  Také bych na rok byla v USA, ale nevím jestli jako výměnný pobyt, ale asi jo.
  Tak ať se ti to splní :)
  Ahoj :)

  OdpovědětVymazat
 2. V pohodě :) Já jsem neměla dobrý tento týden, ale dnešek byl moc fajn.
  V pohodě :) Stíhej blog, jak můžeš :) My se na tebe zlobit nebudeme.
  Já už teď ani neřěším, co si o mě ostatní myslí. je mi to tak nějak jedno.
  Někam jet s kamarády... to bych chtěla :)
  Poslední bod je zajímavý. já bych do zahraničí moc chtěla :)

  OdpovědětVymazat
 3. To je jasné, že když nemáš čas, tak nepůjdeš na blog. Já toho stíhám docela dost, ale každý to má jinak. :) Držím palce, ať se ti to povede. Mně je jedno, co si o mně ostatní myslí, ale ten výměnný pobyt zní dobře. Držím palce, ať se ti to podaří. :)

  lifeis-beautiful.blog.cz
  Andey

  OdpovědětVymazat
 4. Vím jak se cítíš, taky mě škola docela dost omezovala -.- ale já jsme ke všemu ještě líná se učit takže se neučím :D
  Mě je celkem jedno co si o mně lidi myslí, teda pokud to není něco ve smyslu toho, že spím z každým atd. což je naprostá kravina když jsem nikoho neměla :D Nu, vždycky mě zajímá co se o sobě od ostatních dozvím :)
  Jo cestovat s best kámoši bych taky chtěla zažít, byla by totiž fakt prča :D
  Já bych v USA asi zahynula! Domlouvala ybch se rukama a nohama :D Mě by stačíl výměnný pobyt i tady někde v česku :D

  OdpovědětVymazat