19. března 2016

Before I Die #0.3.

Ahojky, je březen (respektlivě 19.března) a to znamená, že je čas na článek Before I Die, který vychází jednou do měsíce :) q kupodivu se mi to daří :) moc mě baví tenhle styl článku a jsem ráda, že se líbí i vám :)

Když na chvilku odbočím, tak dneska večer jdu konečně na koncert Bena Cristovaa a už s nemůžu dočkat :D Celý tenhle týden byl nějaký zmatený a tohle je takový odreagování s kamarádkami a přítelem. :)

Tak a jdeme na to :)

přes:http://my-wonderful-magical-life.blog.cz/1302/before-i-die-0-01
Cestovat po celém světě -trochu navážu na minulou část této série. Už tam jsem se zmiňovala, že bych s kamarády moc ráda cestovala. přijde mi, že čím jsem starší tím víc, mě láká cizina. Moc ráda jezdím do Německa, ale mým snem je navštívit Nizozemsko, Anglii a Rakousko. V poslední době, co probíráme Ameriku, tak bych moc chtěla navštívit Californii, no a jestli se mi to splní se uvidí časem :)

by: http://weheartit.com/entry/group/27667374
Jít na ples s jediným, kterého miluju - Dobře, tohle se mi možná splní za 3 roky. Je možná trochu předčasné uvažovat na tím, jestli bude na mém maturitním plese moje láska, ale doufám, že až ta chvíle nastane, tak budu pořád s klukem, kterého miluju a bude tam se mnou, i přesto, že já nemohla být na jeho plese, což mě mrzí.

by: http://thatkieferkid.tumblr.com/bucketlist
Být párem, kterému každý bude závidět - Upřímně jsem si, vždycky přála mít vztah, o kterém si všichni budou říkat -,,Oni jsou ještě spolu?'' nebo, když se mě někdo bude ptát - ,,Chodíte spolu ještě?''a já bych jen s úsměvem odpověděla ,,Ano,.'Tohle je asi mnoha z nás :) Doufám a věřím, že vztah, který teď mám, nám i přes ty hádky a všechno vydrží, protože mi přijde, že s každou hádkou a překážkou je náš vztah pevnější. A něco na tom asi bude, když spolu budeme už skoro rok a čtvrt. Vím, že to je poměrně krátká doba, ale přijde mi, že jsem zamilovanější a zamilovanější, stejně tak jako můj kluk a vím, že o něj nechci přijít a doufám, že spolu budeme ještě hodně dlouho. :)

přes: https://myteenself.wordpress.com/2014/06/07/before-i-die/
Mít malé tetování, které bude znamenat mnoho - není žádným tajemstvím, že plánuju tetování. Dokonce se s tím smířila i mamka. Tetování mám v plánu zhruba v 18 letech (ona je to totiž minimální hranice, díky ho mám povolený, kdyby bylo na mě, tak ho už dávno mám :D). Osobně zastávám ten názor, že tetování by vždy mělo mít nějaký význam. U mě byly v úvaze 2 tetování a to vytetované Katherine (což by symbolizovalo blog a videa) a poté Family a Music. Nakonec budu mít asi vytetovaní 3 slovíčka: Family, Music, Stories, které asi nejvíc charakterizují můj život. I když se to nezná, ale i tyhle 3 slovíčka, pro mě budou mít opravdu obrovský význam.

U posledních 2 jsem se nějak rozepsala :D. Tak a to je pro dnešek všechno :) Schválně mi napište, jaký vy máte názor na tetování :) 
1

1 komentář:

  1. Tak ať vám to spolu ještě dlouho vydrží. :) Tetování nijak nechci, ale co já vím. Procestovat celý svět bych taky chtěla. :)

    Andey

    OdpovědětVymazat