13. března 2016

I'm back

Ahojky,
vítám vás u dnešního článku, který tu je po hodně dlouhý době. Chvíli jsem váhala, jestli tenhle článek napsat, a jestli ano, tak co tam napsat. Jak vidíte, tak jsem ho napsala, ale hodně dlouho jsem přemýšlela o tom, co sem napsat, aby to mělo pointu a smysl. Nevím jestli se mi to povedlo, ale článek rozdělím do pár bodů, ke který budu chvilku mluvit. Doufám, že tenhle článek nebude moc dlouhý a jdeme na to. :)


*Vzhled - asi nejzásadnější změna, která tu proběhla. Je to úplný opak toho, co tu bylo a doufám, že se vám to líbí. Pro mě osobně to je velký nezvyk od galaxie se šedou barvou k bílé barvě s obrázkem města, ale přijde mi to mnohem lepší. Těch šablon je strašně moc a jsem ráda, že jsem přišla na to, jak to sem nahrát. Můžu vám slíbit, že střídání vzhledu bude o něco častější než do teď. :) Jinak odkaz na šablonu můžete najít v menu :)

(Pro normální rozlišení, musíte rozkliknout obrázek)

*Články - za prázdniny jsem si stihla předepsat okolo 10 článků, které obsahují povídky, before i die a recenze. Dneska bych chtěla předepsat citáty a úvahy, ale nevím, jestli to budu stíhat. Nicméně bude platit plán, že článkům se budu věnovat o víkendech po ránech. Promazala jsem docela dost článků a dost mě překvapilo a docela mi vyrazilo dech, že nějaké články se pohybují okolo 100 přečtení, což je pro mě neuvěřitelný úspěch a jsem moc ráda, že se vám moje názory nebo články celkově líbí. :) Nejvíc mě ale asi dostalo, že článek s BVB Legion Of The Black má přes 200 čtení a článek o Emo téměř 100, což jsou články, u kterých bych to absolutně nečekala, děkuji<3


(Pro normální rozlišení, musíte rozkliknout obrázky)

*Chod blogu - chtěla bych, aby blog byl mnohem aktivnější než dosud, mimo jiné bych chtěla, aby tu byly propracovanější články a celkově bych chtěla zkvalitnit svojí tvorbu.

*Affilates - bohužel moc neobíhám a vím to, pokusím se najet na režim, díky kterému budu více obíhat. Mimo jiné se vás do kontroly zapsalo jenom 7 z affíků. Pokud se budete ještě chtít máme čas do konce týdne, pak udělám nový seznam affíků a asi to docela promažu. Jinak bych všem zapsaným chtěla poděkovat, za vaší aktivitu a za vaší trpělivost :)

Když nad tím tak přemýšlím, tak to je k dnešnímu článku asi všechno, takže si užijte hezký zbytek týdne a uvidíme se u novýho článku .:)
3

3 komentáře:

 1. ~Čaué~
  Ten vzhled je strašně moc pěkný, ale budu si trochu muset zvyknout. Přišlo mi to chaotické. Ale jde o zvyk. :)
  na články se těším :)
  Nevím, zda jsem se zapsala, ale řekla bych, že ano.
  Aktivitu budeš mít snad lepší, ale co se dá dělat :)
  Tak se měj :)

  OdpovědětVymazat
 2. Už se těším na články. :) Nový design se mi moc líbí. :)

  Andey

  OdpovědětVymazat
 3. Design je krásný :) Líbí se mi o hodně více:)
  Je fajn, že si stihla napsat více článků :)
  Já blog zanedbávala tento týden ...

  OdpovědětVymazat