3. dubna 2016

Before I Die #0.4

Ahojky, vítám vás u nového článku :) Dnes tu pro vás mám Before I Die. :) Tyhle články mám všeobecně ráda. Podle mě jsou takový klidný, protože 60% tvoří jenom obrázky. Doufám, že se vám dnešní článek bude líbit a uvidíme se u dalšího článku :)

P.S.: Před pár dny mi bylo 16 a zajímalo by mě, jestli chcete, abych udělala článek o narozeninách a dala sem fotky. Chtěli byste? :)

by:http://favim.com/image/640676/
Vlastnit polaroidní foťák - V poslední době se opět staly hitem foťáky, které vám hned po vyfocení vytisknou na papír fotku. Mně osobně to přijde jako úžasný nápad a v poslední době přemýšlím o tom, že bych tenhle foťák koupila a zaznamenávala si nějak vzpomínky :)


by: http://dearbucketlist.tumblr.com/page/28
Pořídit fotky polairodním foťákem - Ještě chvilku u něj zůstanu.  Jak jsem se zmínila, chtěla bych si zaznamenat svoje vzpomínky i jinak, než jen přes digitální foťák. Navíc to může být i docela velká legrace a už mám i představu o tom, že bych si fotkami polepila část skříně.

by:http://bucketlistforteens.tumblr.com/page/3
Nechat mé vlasy opravdu dlouhé - To je jedna z věcí, o které se už dlouho snažím. Mám ráda dlouhé vlasy. Sice mi krátké vlasy nevadí, ale na mě se mi jednoduše nelíbí, navíc s dlouhými vlasy se dá dělat mnohem více účesů :) 3

3 komentáře:

 1. já o polaroid nijak extra nestojím dokážu bez něj žít :D A vlasy jsem dlouhé měla v pátek jsme je zkrátila o 15cm , ale pořád jsou celkem dlouhý :D

  OdpovědětVymazat
 2. ~Čaué~
  Já mám tyto články také všeobecně ráda :)
  Vím, že ti bylo 16 :3 Snad sis to užila :)
  Určitě udělej nějaký článek o tom :)
  Takový foťák bych brala také... je to spořič času... Dávání z foťáku do počítače a pak tisknout? -_-
  Takové fotky by bylo hezké vylepit na zeď :D :D :D udělat si nástěnku :D
  Dlouhé vlasy jsou opravdu krásné :3
  Já už za celý svůj život měla vlasy kraťounké a pod prsa... a protože je mám malá, tak si nepředstavuj strašný délky :D :D
  hezký článek :) Docela i krátký, což je na jednu stranu fajn :)
  tak se měj :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Kejtý,
  velmi mě těší, že jsi se znovu pustila do blogu a nový kabát se mi moc líbí :)
  Nad polaroidem jsem už přemýšlela, že bych si jej pořídila, ale když jsem viděla ty ceny ... Huh, koukám, že teď jsou levnější.. :)
  Dlouhé vlasy jsou super, jen jsou všude.. A všude jako všude :D

  Dodatečně ti přeji všechno nejlepší k narozeninám :)

  OdpovědětVymazat