17. května 2016

Before I Die #0.5.

/pozn. Proboha já tu písničku nedostanu z hlavy :D/

Ahojky, vítám vás po docela dlouhé době u nového článku. V poslední době články váznou, myslela jsem si, že bych je dokázala předepsat o víkendu, ale na tabletu, který mi blbne, to nejde. Mimo jiné začalo blbnout i obíhání affíků. Nenačtou si mi jejich blogy a nechápu proč. No nic. myslela jsme si, že bych dokázala psát články o víkendu, ale většinou víkendy trávím s přítelem, který pro mě vždy bude důležitější než blog. Nicméně dneska mám ve škole volno díky maturám, a tak se aspoň malinko pokusím něco napsat do zálohy a pak se zase půjdu učit.  Dneska tu mám další pokračování Before I Die :)By: http://weheartit.com/entry/group/92353
Navštívit Disneyland - Jednou bych si přála navštívit Disneyland s přáteli nebo si tam udělat romantický výlet s přítelem. Nevěřím moc tomu, že by se mi to splnilo, ale zase nikdy neříkejte nikdy, Tak uvidíme :)
by:http://beforeidie.tumblr.com/
Zbavit se mého strachu - jsem člověk, který se baví své budoucnosti. Mám strach, že ztratím nějaké lidi, kteří jsou pro mě důležití a to nechci. Nicméně bych si přála zbavit se všeho čeho se bojím.
By: http://smart-princess.blog.cz/1404/tag-before-i-die
Adoptovat štěňátko - Je to okolo 2 týdnů (přesně ve čtvrtek 6.5.2016 v 18 a nějaké minuty), co nám umřel pejsek, kterýho jsme měli 14 let a nejsem zvyklá žít bez pejska. Vždycky jsme nějakého měli a tentokrát to vypadá, že žádného mít nebude, proto bych si chtěla jednou pořídit štěňátko, až bude starší :)
by: http://bloodyhands.blog.cz/1202/before-i-die
Naučit se hrát na piáno - Doma mám klávesy, ale jak si jsem se na ně nedokázala naučit hrát. jednou bych se na ně chtěla naučit hrát, tak snad mi to vyjde. :)
4

4 komentáře:

 1. No joo Ben :3 Písničky od něj je vždycky těžké dostat z hlavy :D
  Do Disneylandu bych taky někdy podívala :3 Určitě se ti to splní, řekla bych, že tak moc nesplnitelné to zas není :)
  Tvého pejska je mi moc líto, to je vždycky nejhorší :( Tak snad si brzy pořídíš štěňátko :) :3
  Já na piano hrála 7 let a nějak už se tomu bohužel nevěnuji.. Ale ráda bych se k tomu někdy vrátila.

  OdpovědětVymazat
 2. Šteňátko si určitě pořiď, také jsem přesně před týdnem přišla o malého kocourka, měl nedožité 4. měsíce. :( Ale to už jsi u mě na blogu četla. Co se týče strachu, že o někoho příjdu mám do dnes a myslím, že se ho nikdy nezbavím. To se máte, že máš volno díky maturitám, my máme pouze zkrácený rozvrh.

  OdpovědětVymazat
 3. Přeci jenom Disneyland není zas tak daleko (pokud nechceš do amerického), když už bys byla třeba ve Francii, tak se můžeš podívat po památkách, spoje tam zas tak drahé nejsou, já myslím, že se tam jednou (brzy) dostaneš :) Za mě můžu říct, že je to zážitek na celý život, zvlášť když tam jsi dvakrát! <3
  Já mám zase příšerný strach z pavouků. Obávám se, že tohoto strachu se nikdy nezbavím, už jsem se s tím smířila. Ale tobě držím palce!
  To s pejskem mě mrzí, sama vím, jaké to je :( Pejska si určitě v budoucnosti pořídíš, psí společník je prostě základ! <3
  Určitě se na něj jednou naučíš :) Já si koupila kytaru, půl roku ležela a teď už umím pár písniček. Věřím že to zvládneš!

  OdpovědětVymazat
 4. Taky bych se chtěla naučit na piano, tedy alespoň jednu skladbu. Tak snad. :)

  lifeis-beautiful.blog.cz
  Andey

  OdpovědětVymazat