12. července 2016

Deadpool |recenze|


Ahojky, vítám vás u dnešního článku. Dnešním článkem je recenze filmu Deadpool. Když se řekne Deadpool, určitě si většina z vás vybaví film, který je plný ironie a tak trochu parodie na film se super hrdiny. I přesto je to film, který vás donutí na něj koukat, nebo ne? To se dozvíte v článku, tak jdeme na to,:)
Režie: Tim Miller
Žánr: Akční/ komedie/ romantický/ sci-fi/ dobrodružný
Délka: 108 min.
By:http://www.newsarama.com/27542-marvel-writer-launches-f
an-petition-for-pg-13-version-of-deadpool.html
Děj:Wade Wilson byl členem speciální jednotky, předtím než se stal Deadpoolem. Lékaři mu diagnostikovali pokročilé stádium rakoviny a on opustil svou přítelkyni (v domění, že někde umřel) a odešel se podrobit experimentálnímu léčení programu Weapon X, který je známý přečdevším pro X-menovské mutanty. Vyléčil se, ale léčba bohužel nesla následky a on zůstal zohavený. Jako bonus získal, ale schopnost seberegenerace. V tom mu pomohl Francis vůči, kterému měl ironické poznámky. ten mu pak namluvil, že by dokázal to zohavení vyléčit, ale utekl a Wade ho začal hledat. Díky svému zohavení přijal kostým a pro zvýšení svého ega přijal jméno Deadpool. A jak to s ním vlastně dopadlo? To uvidíte ve filmu.
Názor: Hodně dlouho se mi nestalo, abych se na nějaký film v blízké době podívala 2× za sebou. Film Deadpool mě, ale k tomu donutil. Je to film, u kterého se smějete od začátku do konce. Opravdu by se dalo říct, že je to parodie, která si neláme hlavu s tím, co kdo říká. Film obohacuje skvělá hudba a je to film, který útočí především na pubertální skupinu lidí. Najdete tam akci a celý film je obohacený dokonalými hláškami. Sice tam jsou i dost sprostý hlášky, ale celý film je podle mě dokonalý. Dlouho mě takový film nenadchnul. Pokud máte dlouhou chvíli, tak bych řekla, že to je film pro vás :)
Hodnocení: 98%
Trailer:
2

2 komentáře:

 1. Ještě jsem se na něj nedívala a asi ani nebudu, jelikož tohle není šálek pro mně. :)

  Letní narozeninová giweaway

  OdpovědětVymazat
 2. Tenhle film jsem si zamilovala.. Nechtěla jsme se na něj koukat. A pak jsem si jednoho dne lehla a šup.. zapnuto.
  Smála jsem se fakt hodně, a je to boží.
  Kdy já se na to jen kouknu znovaa?:) :D

  OdpovědětVymazat