1. července 2016

Diary (Vysvědčení, prázdniny..)

Ahojky..
páni to už je top přes měsíc, co jsem nic nepřidala? Proboha, tak strašně moc rychle to utíká. Ani nevím, co se stalo, že jsem absolutně nic nepřidala. I když asi jo vím. V poslední době jsem toho měla opravdu hodně. Dovytahovala jsem známky ve škole (řekla bych, že to je asi tak jediný, co se mi z toho povedlo), začala jsem pracovat na knížce (opravdu jenom začala..dopadlo to stejně jako všechno ostatní, pracovala jsme na tom týden a pak už jsem přestala stíhat) a pak jsem byla s přítelem a kamarádkami. Mimo jiné jsem začala chodit na brigádu, takže jsem domu třeba přišla v 6 večer a byla jsem ráda, že jsem doma, takže to byl i jeden z důvodů proč tu nic nepřibylo. nebudu tvrdit, že jsem neměla vůbec žádný čas, ale když už jsem ho měla, tak jsem neměla náladu nic psát. Nicméně se mi po blogu i vás strašně moc stýskalo a jsem ráda, že můžu konečně zase začít psát. Dneska to tedy bude diary a jdeme na to. :)

Dnešní diary by se dalo rozdělit do 2 bodů - škola a prázdniny.


 • Škola - Ráno jsem vstala okolo 7, protože jsme si měla vysvědčení vyzvednout okolo 9 hodiny a zase tak daleko od školy nebydlím. Přišlo mi strašně zvláštní jít si na gympl pro vysvědčení. Ani nevím proč, ale najednou mi bylo líto, že se neuvidím s lidmi ze staré třídy. Nevím, přijde mi, že máme skvělý kolektiv až na pár výjimek, ale chybí mi to, co bylo ve staré třídě - víc srandy. Možná mi chybí i ta volnost, kterou na gymnáziu nemám, ale upřímně, za těch 10 měsíců jsem si na to zvykla. Nicméně se vrátím k tomu, co jsem psala nahoře. Je to asi tak 2 měsíce, co jsem začala chodit na doučování z chemie a nesmírně mi to pomohlo. Z průměru 4,6 jsem se dostala na průměr 2,56. Sice mám 3, ale je to pro mě neskutečný pokrok. Nakonec jsem si prvák ukončila s 4 trojkami, 5 dvojkami a 4 jedničkami. Minulé pololetí jsem měla 4, který jsem se konečně zbavila a jsem moc ráda za tohle vysvědčení. Ano, mohlo být lepší, ale taky by mohlo být horší. Snad ve druháku budu mít maximálně trojky a zbytek dvojky a jedničky. Mno, uvidí se. A co vy? Jaké bylo vysvědčení? :) A do jaké třídy půjdete po prázdninách? :)

 • Prázdniny - Ode dneška konečně vytoužené prázdniny. Neříkám, že bude sedět jen na zadku doma, to naopak. v červenci jsem skoro každý den na brigádě, ale pak mám v plánu být s kamarády, přítelem a na skateboardu. Konečně se věnovat blogu a dočíst knížky, které jsem nestíhala číst. Mimo jiný bych se občas chtěla stavit v posilovně. jen mi přijde, že najednou mám toho volna moc a nevím, co s ním. Během školy jsem byla ráda za den, kdy jsem se nemusela učit a teď se nemusím učit celé 2 měsíce. Páni, to je tak úžasný <3 :D Celkově si prázdniny chci užít víc než vloni, kdy jsem moc nikdy nebyla, snad letos budu někde víc :) Jaké máte plány na prázdniny? :) Jinak bych vám všem chtěla popřát krásné prázdniny a ať si neublížíte :)
2

2 komentáře:

 1. Jo, to znám, já byla tento týden na brigádě, hned mi dali odpolední a v noci jsem přišla domů úplně ko. Naštěstí jsem si od minulého týdne začala přednastavovat články a rozepisovat nějaké do zásoby, tak se na ně ted během pár dnů volna vrhnu. :) Je super, že už jsi zase na blogu, tvé články mi ten měsíc skutečně chyběly.

  OdpovědětVymazat
 2. Taky si užij prázdniny. :)
  Já jsem s vysvědčením hodně spokojená. Po prázdninách jdu taky do druháku. Plány na prázdniny se mi vytvářejí nějak sami, ale jinak pojedu do Anglie, na což se těším. :)

  lifeis-beautiful.blog.cz
  Andey

  OdpovědětVymazat