10. srpna 2016

Diary

Ahojky,
vítám vás u dnešního článku. Dobře přiznávám, že tenhle článek je psaný v jinou dobu než, kdy vychází. určitě jste si mohli všimnout nového vzhledu, se kterým jsem konečně spokojená. Je to to, co mi vyhovuje a mám to ráda. Tenhle článek píšu, ještě před tím než jdu pokračovat v psaní knížky. Ano opravdu si začínám plnit svůj sen s něčím propracovanějším. Už z toho mám 56 stránek a plánuju minimálně 100. Sice to jde pomalu, ale věřím, že se mi to jednou povede. Přeci si někdy ten sen musím začít plnit, nebo ne? :) Tím mě tak napadá, jaký je váš sen, kterého byste chtěli dosáhnout? :)
(Úžasná písnička. Upíří deníky jsme měla ráda asi tak do 4. série a tahle je moje absolutně nejoblíbenější ze všech)Dneska je krásně. Abyste byli v obraze, tak článek píšu 8.8., takže je dost možný, že teď to počasí ani tak hezké není, ale budu doufat, že bude, protože se cítím plná energie, než když prší. Zase, ale když prší, tak se věnuju víc věcem mimo venek, třeba čtení Krysaře, kterýho musím do konce prázdnin přečíst a vypracovat na něj referát. Mám přečtenou půlku, tak možná dneska to dočtu (nebo už ho mám přečtenýho, to je taky jedna z možností).

Včera jsem byla s kamarádkou venku. Bylo to spontální, ale zjistila jsem, že to je přesně to, co mi chybělo. To, že není všechno přesně naplánované a stereotypní. Přijde mi, že v poslední době je můj život stereotypní. Při nejmenší během školy je, ale to plánuju změnit. Sakra Kejtý nic neplánuj, nebo to zase nevyjde. Ostatně jako vždy. Nicméně bylo fajn s někým mluvit o čemkoliv a pročistit si u toho hlavu. Někdy je prostě fajn vypnout :).  Sice celé moje prázdniny nejsou takové, jaké jsem si je plánovala, ale jsem šťastná. Konečně mám čas na věci, které během školy jdou stranou. Bohužel mezi nimi je i blog, ale vzhledem k tomu, že mi skončila brigáda, tak ty 2 hodiny budu věnovat blogu. Nicméně jsem se za prázdniny stihla zamilovat do seriálu Kráska a zvíře, který (jako vždy) tenhle rok končí 4.sérií. Sakra proč se mi všechno začne líbit až na konci? :D nicméně ten seriál má něco do sebe. Přemýšlím, že bych o něm napsala článek chtěli byste? :)

A ještě něco málo k návštěvnosti. Popravdě jste mě šokovali s tím, když jsem přidala fotky z Mariánek a tam se za den objevilo 130 shlédnutí. To byl pro mě šok a moc si toho vážím. Věřte nebo ne, ale je to takový silný nakopnutí, že někdo sem chodí i přesto, že minimálně vydáváte články. A možná mě to konečně nakoplo k tomu se pořádně vrátit. V poslední době jsem váhala, jestli je blog to, co lidi a mě ještě baví a když se koukám na statistiky článků, které rostou i u těch starších, které mají třeba přes 200, tak mě to moc těší a jsem za to moc ráda. A chci vám poděkovat, protože bez vás by nic z tohohle nebylo <3
4

4 komentáře:

 1. Já neplánuju a improvizuji. Spontánní akce jsou nejlepší. Na začátku srpna mi kamarádka volala, že j u mě ve městě, jestli nechci jít ven, tak jsem šla a bylo to super. :)
  Jinak já chci taky napsat knížku, ale mám jen pár stránek.

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsme taky chtěla psát knížku. jenže..
  O čem bych měla psát? O sobě?
  To není špatný nápad.. Mohla bych psát o mých vzpomínkách.
  To by mohlo být fajn:)
  I já si vyšla s nejlepší.. /Je divné to říkat. Prostě se s ní bavím furt a nejvíce.. Ona je ta pravá kamarádka:)/
  kamarádkou. Bylo to skvělé..

  OdpovědětVymazat
 3. Určitě sto stran brzy dosáhneš. Mým cílem .. snad jen to, abych měla šťastnou rodinou a s přítelem si splnili sen a postavili si vlastní domeček. Já osobně psát knihu nikdy nechtěla, ani mě to nenapadlo, pouze v 14 jsem psala krátké povídky a publikovala jsem je na jedné stránce mladých pisařů. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, zítra (17.9.) bude na blogu důležité info k SB, tak si ho pak prosím přečti :)

  OdpovědětVymazat