8. srpna 2016

Nový vzhled blogu

Ahojky, ano já vím, že nejsem moc aktivní, ale nevím, tamten vzhled mi blog tak trochu znechutil. Byl tak velký a štval mě s tím, že zvětšoval fotky do nechutných verzí. proto jsem se vrátila ke starým vzhledům s galaxií. Snažila jsem se najít nějaký, který by mi vyhovoval, ale nakonec jsem dospěla k závěru, že jsem moc vybíravá a nahrála jsem tedy starou šablonu, kterou jsem malinko upravila. Já vím, že se to asi mnohým líbit nebude, ale aspoň se neopakuje a já jsem spokojená, že je tu konečně zase galaxie a barvy, které mám ráda a můžu na ní kdykoliv cokoliv změnit, na rozdíl od tamté. Sice mi chybí ještě upravit pár detailů, ale bude to podle mých představ :) A slibuju, že už opravdu budu více aktivní. Pokud mi to vyjde, tak dneska natočím další video, které by se tu mohlo do konce týdne objevit :)
Mějte se krásně :)
P.s: Tu písničku zbožňuju :3

2

2 komentáře:

  1. Vzhled je o hodně lepší než byl původní. Také vždy, když se mi něco nelíbí v desingu, tak se mi protiví psát články na blog a proto jsem před pár dny požádala jednu holčinu, která mi s tím pomůže a už se toho nemohu dočkat. :)

    OdpovědětVymazat
  2. So šablónou mám aj ja stále poriadnu dilemu. Keď mi na nej niečo nesedí, som celá nesvoja, a aj to písanie akoby šlo o niečo ťažšie

    OdpovědětVymazat