24. září 2016

My Top 3 series

Ahojky, 
dlouho jsem přemýšlela jaký článek bych vám sem napsala. tenhle nápad jsem dostala asi před 3 dnami, ale popravdě jsem se k tomu dneska teprve dneska (v pátek), ale s tím, jak se znám tenhle článek vyjde asi až v sobotu. Nějak nevím, jestli to stihnu napsat, tak bych to když tak dopsala v sobotu ráno. Nicméně, jak se dá pochopit z nadpisu - dnešní článek bude o mých 3 nejoblíbenějších seriálech. Asi sem nebudu psát nějaký děj, který je na internetu, ale budu tady tak trochu spoilerovat. Vlastně nejde ani o žádnou recenzi. Prostě sem napíšu jen něco málo o tom, co mě zaujalo. Tak jdeme na to :)

1. Beauty and The Beast ( Kráska a zvíře)

by:https://en.wikipedia.org/wiki/Beauty_%26_the_Beast_(season_1)
Tímhle asi nikoho nepřekvapím. O Krásce a zvířeti jsem se už několikrát zmiňovala v článcích. Na tenhle seriál koukám asi od července. Jako první jsem ho viděla v televizi, kdy mě zaujmul, i když jsem vlastně ani nevěděla o co jde. Svým způsobem to nemá na sebe žádnou návaznost. Vše se ze začátku motalo kolem Catheriných případů, které jí Vincent pomáhal vyřešit a přitom jí pomáhal odhalit tajemství její matky. Catherinu matku zabili před Catherinýma očima a zabili by i jí, kdyby nebylo Vincenta. Super upraveného vojáka, který se dokázal přeměňovat ve zvíře. první řada se točila především okolo případů a odhalení toho, že za Vincentovo proměnou stojí matka Catherine. Cat se zamilovala do Vincenta a ten jí to opětoval. Díky Vincentovi poznala J.Týho, který Vincenta po dobu 10 let kryl. A proč to píšu? Od druhé řady vlastně až do poslední čtvrté řady se všechno soustředilo na lásku Vincenta a Cat, která si prošla mnohým. Překonala bývalou snoubenku Vincenta Alex a dívku, která se měnila ve zvíře a chvíli chodila s Vincentem. I přes to všechno spolu jsou a nakonec budou mít svatbu. Ta jejich láska byla neskutečná. Po celou dobu je kryje Heather (sestra Cat), Tess (nejlepší kamarádka Cath) a J.Tý. V každé řadě chce Vincenta a Cath někdo zabít a pokaždé chtějí mít své šťastné a navěky. Celý seriál je plný vtipných scén a neskutečných hlášek. Je to svým způsobem zase něco trošku jiného. A pokud máte rádi tajemno, tak doporučuju :)
Podívat se můžete zde


(Oficiální promo seriálu)

2. The 100

by: https://twitter.com/cw_the100

O stovce jsem se už taky poměrně dost zmiňovala, Vlastně pokud se nepletu, tak The 100 by měl mít 4. řady a já momentálně čekám do ledna až začnou vydávat poslední sérii. Nicméně, kdybych to měla představit, tak je to vlastně seriál, kde je hlavní hrdinkou Clark. Na Zemi vybouchla atomová bomba a někteří lidé se zachránili v lodi do vesmíru. Tohle byla několikáta generace. Na lodi začal docházet kyslík, a proto vyslali rebely na zem. Bylo 100 tím vznikl ten název. Mezi nimi byla i dcera lékařky na lodi Amy Clark. Všem pomocí náramků na ruce kontrolovali životní funkce a zároveň, tak kontrolovali, jestli budou moct přistát na Zemi a zachránit se tak tím. Jenže na lodi, kterou poslali se stovkou nastala vzpoura a všichni si sundali náramky. Zjistili, že na Zemi nejsou sami a začali se bránit a bojovat. Od první řady se všichni změnili...začali mít nadšení pro boj. Nechali se ovládat mocí. Samozřejmě by to nebyl seriál, kdyby tam nebyla romantika..nastal milostný trojúhelník mezi Raven, Clark a Finnem, kterého musela Clark na konci druhé série zabít. Na tomhle seriálu se mi líbí námět. je to zase něco jinačího než ty slaďárny.
Podívat se můžete zde


3.  Angel
přes: http://sahinduezguen.deviantart.com/art/BUFFY-REBOOT-Promo-B-259629685

Seriál Angel. K tomuhle seriálu jsem se dostala taky nedávno a abych byla upřímná nemám ho úplně dokoukaný, ještě dost mi chybí. Nicméně jsem zvažovala jestli se mi líbí víc Angel nebo seriál Buffy přemožitelka upírů. Jestli je tu někdo, kdo mě sleduje od začátku, tak ví, že v době, kdy jsem si zakládala blog (tak 4 roky zpátky) jsem byla blázen do Buffy přemožitelky upírů. Ano ty díly z Buffy mám ráda taky, ale asi do nějaké 4. nebo 5. řady. S odchodem Angela se mi to přestalo líbit. Takže proto tu mám Angela. Všechno začíná tím, že se Angel přistěhuje do los Angeles, kde se snaží pomáhat lidem před upíry. Potká tam nové přátele a nakonec, tam potká i své staré přátele Cordelii a Wesleyho. S těmi řeší záhady a snaží se, aby se Angel nezměnil Angeluse. Při tom všem dohlíží na Buffy a dohaduje seč Spikem a snaží se pomoct Faith. 
Celkově je to moc hezký seriál pro milovníky seriálu stylu Buffy.
Na seriál se můžete podívat tady 
(oficiální promo)

Doufám, že jsem vás neunudila a všem přeju krásný víkend :)
0

0 komentářů:

Okomentovat