18. září 2016

Ohlédnutí za prázdninami 2016

Ahojky,
po  dlouhé době vás všechny zdravím. Tenhle článek jsem chtěla napsat na konci prázdnin, ale abych byla upřímná, neměla jsem na blog čas a ani náladu. měla jsem dost starostí a svůj volný čas z prázdnin jsem se snažila využít, co nejvíc s přítelem a s kamarádkami.  Ano, vím, že jsem v minulém článku slibovala, že články budou pravidelně, ale nějak jsem nevěděla, co psát, a když jsem měla nápad na článek, tak jsem to pro jistotu nestíhala napsat a počítač jsem zapnula pouze, abych udělala referáty do školy, I teď bych se měla učit biologii a udělat úkol na chemii, ale nechce se mi. Radši bych chtěla napsat něco sem, aby to tu nebylo tak prázdné. Uvidím kolik času mi zabere tenhle článek a když tak napíšu další. Jestli vůbec tenhle vyjde.

Více méně od doby, co mám založený blog, jsem se vždy snažila napsat po prázdninách shrnutí. Dneska, i když je polovina září sem napíšu takový malý souhrn a dám sem fotky. Musím říct, že jsem svoje prázdniny čekala o něco horší a více nabité prací. Nakonec bych řekla, že jsem si tyhle prázdniny maximálně užila.


Moje prázdniny začaly spíše pracovně. První týden jsem měla volný jenom jsem musela v týdnu roznést letáky. Ve městě byl KVIF-Mezinárodní filmový festival,takže jsem se mu snažila spíše vyhýbat. Snad jen v jeden den jsem se tam šla podívat se ségrou a řekla bych, že kdo tam nebyl, tak ani o nic nepřišel.  Nevím mě nikdy filmový festival nenadchnul, ale možná tam budu příští ročník pracovat...to se ještě uvidí. Pak jsem chodila do práce. Měla jsem brigádu v obchodě a roznášela jsem letáky. Oboje brigády mi skončili v červenci, takže jsem v průběhu července byla s kamarádkami, které nikam nejely a byla jsem s přítelem. V červenci jsme byli v Mariánkách, ze kterých jsou fotky tady :) anebo jsme navštívili doly v Příbrami.

 Srpen začal být měsíc, kdy jsme začali jezdit na výlety. Byli jsme v okolí Mostu a Plzně. Z toho moc fotek nemám a nejsou ani v kvalitě, kterou bych sem chtěla dávat. největším výletem byl výlet do německého zábavního parku Geiselwindu. O tom určitě mnozí z vás slyšeli. A právě o něm se teď tady trošku rozpovídám. Do geiselwindu jsem jela s mamkou, bráchou a přítelem a musím uznat, že nic, kde bych tak překonávala svůj strach jsem nezažila. Nějaké atrakce pro mě jako pro člověka, který má panický strach z výšek opravdu nebyly. Nejhorší atrakcí pro mě asi byla horská dráha, která vás nechala asi půl minuty viset ve vzduchu a pak se to rozjelo. Už jen, když jsem uslyšela, jak se povolila brzda, lezl mi mráz po zádech. Ono to nebylo ani tak hrozný v tom, jak to jelo, ale kámen úrazu byl, když se to jelo pozptku. Přiznávám, že tam jsem se opravdu rozklepala strachy a cítila jsem, jak mi tečou slzy. Upřímně jsem v tu chvíli myslela, že bráchu, který to vymyslel zabiju. Nicméně další atrakce byly více méně v pohodě a byla tam obrovská sranda. Moc se mi tam líbilo na kolotočích nebo na divoké vodě. Řekla bych, že jsme se tam všichni bavili. Původně jsem chtěla natočit vlog, ale asi si počkám na příští rok, kdy tam pojedeme zase. :) Mimo jiný tam měli dinosaury, takže já byla v sedmém nebi :D
 

Tak na tohle mě nikdo nedostal. 55 metrů nad zemí není nic pro mě.
Pak jsem byla hlavně venku s bff a s přítelem. Viděla jsem noční Loket a musím přiznat, že to bylo nádherný. Všude byl poměrně klid a celé město bylo úžasný. Nehledě na to, že ten hrad, když je nasvícený, tak je kouzelný. bylo hezký projít se po hradbách a užívat si to ticho s někým koho milujete. :)


Tohle byl takový můj menší pohled za prázdninami. Musím říct, že z nich mám spoustu zážitků, které jsem sem ani nepsala, protože je to pro mě až moc soukromé. Ale tohle bylo něco, o co jsem se s vámi chtěla podělit. Doufám, že se vám to líbilo a jaké jste měli prázdniny vy? :)
1

1 komentář:

  1. Jde vidět, že sis konec prázdnin užila po svém. Já si o prázdninách články přednastavila zrovna, když jsem měla jeden večer volný, abych čtenářky neodradila mou nepřítomností. :) Úžasné fotky, na atrakce, které jsou ve výšce bych také nikdy nevlezla. Je fakt, že dnes už ani na řetízkáč. :-D

    Lifestyle and beauty

    OdpovědětVymazat