29. září 2016

YouTube scéna..(Co se to s ní děje?!)

Ahojky,

opravdu dlouho jsem přemýšlela nad tím, co o tomhle napsat. Jsem znechucená tím, co se děje. Ty přitroublé Youtube války a to, jak se za každou cenu snaží minimálně 50% youtuberů zviditelnit a házet špínu jeden na druhého za cenu získání té rádoby slávy a nových fanoušků. Nezlobte se na mě, ale tohle je tak dětinské. Co z toho mají? Ta sláva jim stejně více méně nic nedává, to by museli být fakt sakra dobří, ale pochybuju, že by se to dalo říct o všech českých youtuberech. Jsou výjimky, které si jednou svoje a do ničeho se nezaplétají, ale to jsou ti, kteří jsou na youtube scéně dlouho.Ne neodsuzuju nikoho. To fakt nemám za potřebí. K tomuhle článku mě vlastně motivovalo video PetryLovelyHair, u které to všechno zašlo tak daleko, že tahle youtuberka končí. Moc mě to mrzí, protože jsem jí měla moc ráda. Koukala jsem na ní 4 roky a viděla jsem, jak z nuly vytvořila vlastní značku a patří mezi uznávané a nejznámější youtuberky z Česka. Petra toho dokázala hodně a upřímně přes rok toho snášela moc. Nejvíc na tom všem mě rozsekalo, že pro ti ní šla i ta naše hvězdička Teri Blitzen. Nikdy jsem Teri nemusela (sorry lidi nejsem její fanynka a nezávidím jí, jestli s tímhle někdo vytasí...popravdě jí nemám, co závidět), ale nikdy jsem proti ní nic neřekla. Ani teď říkat nebudu nemám proč, neznám jí a ani o to nestojím, ale to, co udělala mě celkem zarazilo. Petra o ní nikdy neřekla křivý slovo a ona se veze se všemi, co jí hejtujou. Jakože sorry, ale to už je celkem smutný. Fakt mě mrzí, že se to všechno hezký, co Petra dělala vrátilo v tom nejhorším, kdy jí někdo začal i vyhrožovat smrtí. A o čem mluvím? O tom 20 minutovém videu, které zveřejnila ve čtvrtek. Kdo se bode chtít podívat, tak to video je tady.

Ale nepojedu jen do youtuberů, i hateři dělají své. Nezlobte se na mě, ale co z toho k*rva mají? Nějaký pocit štěstí? Nechápu, jak někdo může mít tak obrovskou radost z toho, že někoho tak silně začne deptat. Zbytečně tomu věnují volný čas, který by mohli trávit se svojí rodinou třeba. To jsme opravdu v realitě, kdy do sebe každý pojede přes sociální sítě a zapomene na reálný život? Docela by mě zajímalo, kdo z nich by se sebral a řekl to přímo dané osobě do očí, protože promiňte, ale schovávat se za sociální síť?To je teda někdo ''machr''!

Vtipné je, že tohle v Americe nenajdete. Tam k sobě mají lidi aspoň trochu úctu a nejsou jak ( s prominutím) stádo, který jde za jedním, kdo je vede. Sakra lidi proberte se. Kde je ta originalita, která tam byla dřív? kde je to, že jsme měli vlastní nápady a neopakovalo se stále něco dokola jak u blbečků na dvorečku? Vážně to necháme zajít všechno tak daleko, že nás to skoro až zničí?

Tenhle článek není zaměřený vysloveně proti nikomu a doufám, že si to nikdo z mých čtenářů nevezme osobně, protože mi na nich záleží. Ani tím nechci nikoho urazit, ale chci, abyste se nad tím aspoň malinko pokusili přemýšlet. Na druhou stranu je mi jasný, že příznivci těch, kteří se to týká teď do mě asi nejspíš pojedou, ale tohle je můj názor, který mi nemůže nikdo vzít, protože jsme ve svobodný zemi (ještě stále). A ano tenhle článek je možná něco jinýho než na co jste byli zvyklí, ale nechci se na to jen dívat. Jsem ráda, že taková nenávist aspoň není mezi blogery a dlouho snad nebude.

Mějte se krásně.
0

0 komentářů:

Okomentovat