31. prosince 2016

Šťastný Nový rok (přání, ohlédnutí se zpět)

Ahojky,
(zase se vracím k typického pozdravu :D). Dneska bych Vám všem chtěla popřát šťastný Nový rok 2017 a všem bych Vám moc přála, aby byl lepší než rok 2016 ♥. Doufám, že budete zdraví a hlavně spokojení. :) ♥ 
By:https://www.valentinesdaywishes.org/happy-new-year-2017-sms-messages-wishes
-quotes-hd-wallpapers-pictures.htmlKdybych se měla ohlédnout za rokem 2016, jako téměř každý rok, tak tenhle rok mi dal 2 věci - nevěř nikomu a nikdy neříkej, že múže být hůř, protože pak dostaneš ještě horší ránu. Abych to vysvětlila. V tomhle roce jsem přišla o dost lidí, kteří pro mě znamenali (od toho se odrážela i to, že jsem byla neaktivní na blogu). Přestali jsme si rozumět a radši začali pít alkohol, než aby byli se mnou. Dost lidí se odstěhovalo a taky jsme ztratili kontakt. Dejme tomu, že z těch obrovskej kámošů mi zbylo asi 6 lidí (?).

To, že jsem si naivně myslela, že ta ztráta ''kamarádů'' pro mě byla ta nejhorší rána..no tak to jsme si myslela špatně. V říjnu byla na pár dní babička v nemocnici a věřte nebo ne, bylo to nejhorší v mým životě. Jsem na babičku hodně fixovaná a těch pár dní mě dostali opravdu na dno. Pak jsem se dozvěděla další věci, který mě dostaly ještě hloubš, ale teď jsem zase zpátky. Díky opravdovým přátelům a přítelovi jsem se dala dohromady. Sice je to zatraceně těžký být v pohodě, ale snažím se.

Ale přeci jen na tomhle roce nebylo všechno hnusný. Prázdniny byly naprosto dokonalý. Všechen čas mimo školu byl skvělý. Čas s lidmi, které zbožňuju byl úžasný. Za tenhle rok máme s přítelem strašně moc novým vzpomínek, které jsou krásné. Ano hádáme se, ale kvůli blbostem a jsem neskutečně šťastná, že ho mám, protože pro mě znamená absolutně všechno.  Čas se spolužačkou v posilovně - takový odreagování jsem ještě nezažila. Bylo to něco neskutečnýho. A moc se těším až zase začneme každý pátek chodit. Čas s bf - tolik pitomostí, co vyvádíme a smějeme se..to mám prostě jen s ní. Je to jen malý výpis, ale tohle je to, co mě dělá šťastnou. ♥Rok 2016 byl pro mě opravdu neskutečně těžký. Nicméně jsem zjistila, komu můžu věřit a kdo mi nepodrazí nohy při první možné příležitosti. A jsem za to neskutečně ráda. Jsem ráda za lidi, které mám při sobě, a kteří mě brání a snaží se, abych byla šťastná, Vím koho v životě nechci ztratit a uvědomila jsme si, co je pro mě vlastně podstatný. Jenom upřímně doufám, že rok 2017 bude v pohodě. Nebo aspoň o trochu lepší než tohle. 
7

7 komentářů:

 1. pěkné tobě též
  Spřátelíš?

  OdpovědětVymazat
 2. Tobě taky šťastný nový rok 2017 :)
  Mrzí mě, že jsi měla v minulém roce takové těžké chvilky, ale je dobře, že tam byly i ty světlé. Tak ať je tento lepší.
  Já musím říct, že jsem si minulý rok maximálně užila.

  Andey
  lifeis-beautiful.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Tenhle rok byl celý divný... Skoro bych až řekla, že se Mayský kalendář sekl o čtyři roky... nakonec jsem byla překvapená, že 2016 nevyvrcholil nějakou pěknou apokalyspičkou.
  No nic, je mi moc líto, co tě v uplynulém roce potkalo. Doufám, že babička bude v pořádku a že i tobě se bude dařit lépe... s opravdovými přáteli. :)
  Užijs i rok 2017, jak to jen půjde. :)

  Baryn
  http://perasperaadaspera.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ti teda prajem aby tento rok bol oveľa lepším a krajším! xx

  Simona | LIVEINFOXWORLD.BLOGSPOT.COM

  OdpovědětVymazat
 5. Ano stále chci spřátelit. Jdu si tě přidat.

  OdpovědětVymazat
 6. hele, tohle když se ti stane, tak si říkáš, proč já? ale nakonec si uvědomíš, že je to dobře, páč přijdeš o lidi, který by ti stejně dali ránu později :/ (vlastní zkušenost '16, jsme to měly dost podobně :DD) jinak s tou babičkou je mi to líto :(
  každopádně pořád máš boyfrienda a bff a tyhle lidi znamenají nejvíc, ne? :D
  jinak samozřejmě všechno nejlepšejší do novýho roka, ať je lepší než ten minulej :))

  OdpovědětVymazat
 7. Přeu ti, aby rok 2017 byl pro tebe lepší. Ale i ty krušné chvíle jsou k něčemu dobré, obrňují nás, abychom byli připraveni na různé životní situace.

  k petra-betty.blog.cz mám ještě jeden nový blog, tak budu ráda, když jej navštívíš. milujmese.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat